Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Tegenstanders beker van Antwerpen bekend:
Molenzonen Hallaar , Ramsel , Grasheide en Noordstar
Wedstrijden van zaterdag 16 en maandag 18 april.
Thuiswedstrijden zaterdag 16 april 2022 | ||||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter | ||
16/04/2022 | 20:00 | K. S.A.V. St. - DYMPNA A | BROECHEM | K.B.V.B. | ||||
16/04/2022 | 18:00 | K. S.A.V. St. - DYMPNA B | WECHELDERZANDE | K.B.V.B. | ||||
16/04/2022 | 14:00 | K. S.A.V. St. - DYMPNA DAMES | ALBERTA/SCHILDE | K.B.V.B. | ||||
16/04/2022 | 14:00 | K. S.A.V. St. - DYMPNA U17 B | DESSEL SPORT B | K.B.V.B. | ||||
16/04/2022 | 9:00 | K. S.A.V. St. - DYMPNA G-PLOEG | TRAINING | |||||
Uitwedstrijden zaterdag 16 april 2022 | ||||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | |||||
16/04/2022 | 9:45 | 11:50 | TORNOOI K. VERBR. BALEN | K. S.A.V. U12 | ||||
16/04/2022 | 13:15 | 17:00 | TORNOOI K.V.V. VOSSELAAR | K. S.A.V. U11 | ||||
16/04/2022 | 13:30 | 15:30 | TORNOOI K.V.V.O.G. VORSELAAR | K. S.A.V. U10 | ||||
16/04/2022 | 9:45 | 11:50 | TORNOOI K. VERBR. BALEN | K. S.A.V. U8 | ||||
16/04/2022 | 9:00 | 11:45 | TORNOOI K. V.V. RAUW SPORT | K. S.A.V. U8 | ||||
16/04/2022 | 13:00 | 16:00 | TORNOOI K.F.C. ZAMMEL | K. S.A.V. U6 | ||||
Uitwedstrijden maandag 18 april 2022 | ||||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | |||||
18/04/2022 | 9:30 | 17:00 | TORNOOI K.F.C. ZAMMEL | K. S.A.V. U17 | ||||
18/04/2022 | 9:30 | 17:00 | TORNOOI K.F.C. ZAMMEL | K. S.A.V. U15 | ||||
18/04/2022 | 10:00 | 15:30 | TORNOOI A.S.V. GEEL | K. S.A.V. U15 | ||||
18/04/2022 | 9:00 | 12:30 | TORNOOI K. V.V. RAUW SPORT | K. S.A.V. U15 | ||||
18/04/2022 | 14:30 | 16:30 | TORNOOI K.V.V.O.G. VORSELAAR | K. S.A.V. U13 | ||||
18/04/2022 | 13:30 | 15:30 | TORNOOI K.V.V.O.G. VORSELAAR | K. S.A.V. U12 | ||||
18/04/2022 | 13:30 | 16:00 | TORNOOI K.S.V. OUD-TURNHOUT | K. S.A.V. U9 | ||||
18/04/2022 | 10:00 | 16:00 | TORNOOI K.F.C. EXC. VORST | K. S.A.V. U8 | ||||
18/04/2022 | 9:00 | 10:20 | TORNOOI K. VERBR. BALEN | K. S.A.V. U7 | ||||
18/04/2022 | 13:30 | 15:00 | TORNOOI K.F.C. ZAMMEL | K. S.A.V. U6 |
Gepost op: 12 april 2022 om 21.31h
Aantal keren gelezen: 3547
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B