Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Tegenstanders beker van Antwerpen bekend:
Molenzonen Hallaar , Ramsel , Grasheide en Noordstar
wedstrijden van vrijdag 27 , zaterdag 28 en zondag 29 september 2019
Thuiswedstrijden vrijdag 27 september 2019 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | scheidsrechter | ||
20:00 | K.SAV DAMES | ARENDONK SPORT B | 0-2 | HANNES ROGER | ||
20:00 | KSAV RESERVEN PROV | WHITE STAR SCHORVOORT | 6-0 | LAMBRECHTS WILLY | ||
Thuiswedstrijden zaterdag 28 september 2019 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | scheidsrechter | ||
14u30 | SPARTA | SCHOORHEI | 5-0 (ff) | SPARTA | ||
14:00 | ST.-DIMPNA U21 Prov | BSK RETIE A | 1-1 | VERSWEYFELD WIM | ||
14:00 | ST.-DIMPNA U12 B | BEEKHOEK SPORT B | ||||
14:00 | ST.-DIMPNA U11 C | KFC TONGERLO B | ||||
12:30 | ST.-DIMPNA U12 C | KFC TONGERLO B | ||||
12:30 | ST.-DIMPNA U10 C | KVV VOSSELAAR C | ||||
12:30 | ST.-DIMPNA U7 B | K. VERBR BALEN B | ||||
10:45 | ST.-DIMPNA U11 PROV | KVC HOUTVENNE | ||||
10:45 | ST.-DIMPNA U10 PROV | KRC MECHELEN | ||||
10:45 | ST.-DIMPNA U9 PROV A | K. RUPEL BOOM FC A | ||||
10:45 | ST.-DIMPNA U9 PROV B | K. RUPEL BOOM FC B | ||||
9:00 | ST.-DIMPNA U8 C | BEEKHOEK SPORT C | ||||
9:00 | ST.-DIMPNA U7 A | KVC HOUTVENNE | ||||
9:00 | KSAV G-VOETBAL (training) | |||||
vrij | U8 C | |||||
Thuiswedstrijden zondag 29 september 2019 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | scheidsrechter | ||
10:45 | ST.-DIMPNA U13 C | VV LAAKDAL A | ||||
9:30 | ST.-DIMPNA U12 PROV | K. MERKSPLAS SK | ||||
9:00 | ST.-DIMPNA U15 C | LENTEZON BEERSE C | 5-6 | |||
Wedstrijden op verplaatsing zaterdag 28 september 2019 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | terrein | ||
20:00 | KFC LILLE | K. SAV 1° ELFTAL A | 7-1 | BALSAKKER 2275 LILLE | ||
19:30 | K.RAMSEL FC | K. SAV 1° ELFTAL B | 4-0 | SCHOOLSTRAAT 2230 RAMSEL | ||
15:00 | FC WEZEL SPORT B | KSAV RESERVEN B | 1-7 | MORESNETLAAN 2400 MOL-WEZEL | ||
14:30 | BEEKHOEK SPORT | ST.-DIMPNA U9 C | BROEKSTRAAT 2440 GEEL-TEN AART | |||
13:00 | KFC POPPEL | ST.-DIMPNA U13 B | STWG OP BAARLE 2382 POPPEL | |||
12:00 | EZAART SPORT | ST.-DIMPNA U21 B | 2-0 | KORENSTRAAT 2400 MOL-EZAART | ||
11:45 | CANTINRODE B | ST.-DIMPNA U15 B | 6-3 | GASTHUISHOEVENLAAN 2640 MORTSEL | ||
11:30 | KFC EXC. VORST | ST.-DIMPNA U6 | LINDESTRAAT 2430 LAAKDAL-VORST | |||
10:45 | OUD-TURNHOUT B | ST.-DIMPNA U8 D | ALBERT SOHIESTRAAT 2360 OUD-TURNHOUT | |||
9:30 | KFC MOL | ST.-DIMPNA U10 B | BOERETANG 2400 MOL | |||
9:30 | BEERSCHOT VA A | ST.-DIMPNA U8 PROV A | UNIVERSITEITSPLEIN 2610 WILRIJK SYNTH !!! | |||
9:30 | BEERSCHOT VA B | ST.-DIMPNA U8 PROV B | UNIVERSITEITSPLEIN 2610 WILRIJK SYNTH !!! | |||
Wedstrijden op verplaatsing zondag 29 september 2019 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | terrein | ||
11:00 | KFC ZAMMEL B | ST.-DIMPNA U15 D | 3-1 | VEESTRAAT GEEL-ZAMMEL | ||
10:00 | BEEKHOEK SPORT | ST.-DIMPNA U17 B | 2-2 | BROEKSTRAAT 2440 GEEL-TEN AART | ||
10:00 | KATELIJNE-WAVER | ST.-DIMPNA U15 PROV | 4-3 | VOSSEVELDEN 2860 St-KATELIJNE-WAVER |
Gepost op: 24 september 2019 om 8.27h
Aantal keren gelezen: 3761
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B