Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Tegenstanders beker van Antwerpen bekend:
Molenzonen Hallaar , Ramsel , Grasheide en Noordstar
Wedstrijden van vrijdag 25, zaterdag 26 en zondag 27 oktober.
ipv 14u30
ipv 27/10/2019
Thuiswedstrijden vrijdag 25 oktober 2019 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | scheidsrechter | ||
20:00 | KSAV RESERVEN PROV | ARENDONK SPORT A | 1-4 | VERWIMP EDDY | ||
Thuiswedstrijden zaterdag 26 oktober 2019 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | scheidsrechter | ||
12:30 | KSAV ST.-DIMPNA U10 C | BSK RETIE B | ||||
12:30 | KSAV ST.-DIMPNA U8 D | FC ZWANEVEN C | ||||
12:30 | KSAV ST.-DIMPNA U6 | BERG EN DAL VV B | ||||
10:45 | ST.-DIMPNA U10 PROV | LENTEZON BEERSE A | ||||
10:45 | ST.-DIMPNA U9 PROV A | Y.R.KV MECHELEN D | ||||
10:45 | ST.-DIMPNA U9 PROV B | Y.R. KV MECHELEN E | ||||
9:00 | KSAV ST.-DIMPNA U15 B | VV OSSMI A | 1-4 | |||
9:00 | KSAV ST.-DIMPNA U10 B | ?? | KVC HOUTVENNE B | |||
9:00 | KSAV ST.-DIMPNA 9 C | VC MOLDAVO B | ||||
VRIJ | DAMES - U13 B | |||||
Thuiswedstrijden zondag 27 oktober 2019 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | scheidsrechter | ||
10:45 | KSAV ST.-DIMPNA U15 D | FC NETEZONEN | 1-3 | HOES EDDY | ||
10:45 | KSAV ST.-DIMPNA U13 C | MOLENZONEN HALLAAR B | ||||
9:30 | ST.-DIMPNA U13 PROV | BSK RETIE A | ||||
9:30 | ST.-DIMPNA U12 PROV | ?? | K. ANTONIA FC A | |||
Wedstrijden op verplaatsing vrijdag 25 oktober 2019 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | terrein | ||
19:30 | K. RAMSEL F.C. | KSAV ST.-DIMPNA U21 B | 2-0 | SCHOOLSTRAAT 2230 RAMSEL | ||
Wedstrijden op verplaatsing zaterdag 26 oktober 2019 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | terrein | ||
15:00 | EZAART SPORT B | KSAV RESERVEN B | 2-3 | KORENSTRAAT 2400 MOL-EZAART | ||
15:00 | VC MOLDAVO B | KSAV ST.-DIMPNA U12 C | St. CAROLUSSTRAAT 2400 MOL | |||
15:15 | VV LAAKDAL B | KSAV ST.-DIMPNA U7 A | HUIPERSTRAAT 2430 LAAKDAL-VORST | |||
14:30 | ARENDONK SPORT A | ST.-DIMPNA U21 PROV | 5-0 | HEIKANT 2370 ARENDONK | ||
12:00 | RUPEL-BOOM FC A | ST.-DIMPNA U8 PROV A | TSS SCHOMMELEI EN DE SCHORRE 2850 BOOM | |||
12:00 | RUPEL-BOOM FC B | ST.-DIMPNA U8 PROV B | TSS SCHOMMELEI EN DE SCHORRE 2850 BOOM | |||
13:00 | KFC EZAART SPORT A | KSAV ST.-DIMPNA U11 B | KORENSTRAAT 2400 MOL-EZAART | |||
13:00 | VV LAAKDAL B | KSAV ST.-DIMPNA U11 C | HUIPERSTRAAT 2430 LAAKDAL-VORST | |||
12:45 | KFC DESSEL SPORT B | KSAV ST.-DIMPNA U7 B | SPORTPARK 2480 DESSEL | |||
12:00 | VV LAAKDAL B | KSAV ST.-DIMPNA U8 C | HUIPERSTRAAT 2430 LAAKDAL-VORST | |||
9:30 | VC MOLDAVO A | KSAV ST.-DIMPNA U12 B | St. CAROLUSSTRAAT 2400 MOL | |||
9:30 | s GRAVENWEZEL-SCHILDE | KSAV ST.-DIMPNA U11 PROV | G. DE PELICHYLEI 2970 S' GRAVENWEZEL | |||
Wedstrijden op verplaatsing zondag 27 oktober 2019 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | terrein | ||
15:00 | s GRAVENWEZEL-SCHILDE | K. SAV 1° ELFTAL A | ROZENHOEK/OELEGEMSESTWG 2970 SCHILDE | |||
15:00 | KFCV ALBERTA GEEL | K. SAV 1° ELFTAL B | HOLLANDSEBAAN 2440 GEEL-WINKELOMHEIDE | |||
11:45 | s GRAVENWEZEL-SCHILDE | ST.-DIMPNA U15 PROV | G. DE PELICHYLEI 2970 S' GRAVENWEZEL | |||
10:00 | KFC MOL B | KSAV ST.-DIMPNA U17 B | BOERETANG 2400 MOL | |||
9:30 | KVC WESTERLO A | ST.-DIMPNA U17 PROV | 3-5 | DE MERODEDREEF 2260 WESTERLO SYNTH !!! | ||
9:15 | KFC DESSEL SPORT | KSAV ST.-DIMPNA U15 C | 7-1 | SPORTPARK 2480 DESSEL |
Gepost op: 21 oktober 2019 om 21.30h
Aantal keren gelezen: 3998
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B