Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Maandag 17 juni de Rode duivels live te zien in de KSAV kantine. Deuren open vanaf 17u00.
Wedstrijden van woensdag 24, zaterdag 27 en zondag 28 november.
Thuiswedstrijden zaterdag 27 november 2021 | ||||||||
Datum | T | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter | |
27/11/2021 | 14:00 | K. S.A.V. RES A | ZWANEVEN A | 3-2 | ||||
27/11/2021 | 14:00 | K. S.A.V. U7 A | RAUW SPORT | ? | ||||
27/11/2021 | 12:30 | K. S.A.V. U12 B | SKS HERENTALS | IVO HAESELDONCKX | ||||
27/11/2021 | 11:00 | K. S.A.V. U10 Prov | LIERSE KEMPENZONEN | IVO HAESELDONCKX | ||||
27/11/2021 | 11:00 | K. S.A.V. U9 Prov A | LILLE UNITED A | ? | ||||
27/11/2021 | 11:00 | K. S.A.V. U9 Prov B | LILLE UNITED B | ? | ||||
27/11/2021 | 9:30 | K. S.A.V. U8 Prov A | DESSEL SPORT A | ? | ||||
27/11/2021 | 9:30 | K. S.A.V. U8 Prov B | DESSEL SPORT B | ? | ||||
27/11/2021 | 9:00 | K. S.A.V. G-PLOEG | TRAINING | |||||
Vrij | U21 Prov - U17 B - U15 B - U13 B | |||||||
Thuiswedstrijden zondag 28 november 2021 | ||||||||
Datum | T | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter | |
28/11/2021 | 10:45 | K. S.A.V. U15 Prov | GRAVENWEZEL-SCHILDE | OEYEN LODE | ||||
28/11/2021 | 10:45 | K. S.A.V. U12 C | EZAART SPORT A | ? | ||||
28/11/2021 | 9:00 | K. S.A.V. U15 C | O.G. VORSELAAR C | 4-5 | ||||
Uitwedstrijden woensdag 24 november 2021 | ||||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | Terrein | ||||
24/11/2021 | 19:30 | VOSSELAAR V.V. | K. S.A.V. Postformatie | BERGAKKERSTRAAT VOSSELAAR | ||||
Uitwedstrijden zaterdag 27 november 2021 | ||||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | Terrein | ||||
27/11/2021 | 20:00 | ZANDHOVEN S.K. | K. S.A.V. A | 1-1 | ||||
27/11/2021 | 19:30 | PULDERBOS | K. S.A.V. B | 1-2 | ||||
27/11/2021 | 14:30 | ZWANEVEN B | K. S.A.V. RES B | 5-0 (ff) | ||||
27/11/2021 | 14:00 | K.F.C. NIJLEN B | K. S.A.V. DAMES | 0-3 | ||||
27/11/2021 | 12:00 | VV LAAKDAL | K. S.A.V. U6 A | HUIPERSTRAAT LAAKDAL-VORST | ||||
27/11/2021 | 11:45 | LIERSE KEMPENZONEN | K. S.A.V. U11 Prov | LIERSESTEENWEG KESSEL | ||||
27/11/2021 | 11:00 | VV LAAKDAL | K. S.A.V. U11 B | HUIPERSTRAAT LAAKDAL-VORST | ||||
27/11/2021 | 9:30 | K. WITGOOR SPORT | K. S.A.V. U10 B | WOUWERSTRAAT DESSEL | ||||
Uitwedstrijden zondag 28 november 2021 | ||||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | Terrein | ||||
28/11/2021 | 11:45 | EKEREN DONK A | K. S.A.V. U17 Prov | OUDE LANDEN EKEREN SYNTH !!! | ||||
28/11/2021 | 9:30 | O.G. VORSELAAR | K. S.A.V. U13 Prov | RIEMENSTRAAT VORSELAAR | ||||
28/11/2021 | 9:30 | VOSSELAAR V.V. | K. S.A.V. U12 Prov | BERGAKKERSTRAAT VOSSELAAR |
Gepost op: 22 november 2021 om 20.14h
Aantal keren gelezen: 4700
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B