Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Tegenstanders beker van Antwerpen bekend:
Molenzonen Hallaar , Ramsel , Grasheide en Noordstar
Uitslagen van zaterdag 5 en zondag 6 november.
Thuiswedstrijden zaterdag 5 november 2022 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
5/11/2022 | D1 | 13:00 | KSAV U6 | PUNT/LARUM A | |||
5/11/2022 | B | 12:30 | KSAV U21 | OG VORSELAAR | 7-2 | ||
5/11/2022 | F1 | 12:30 | KSAV U10 B | THES SPORT | Ivo Haeseldonckx | ||
5/11/2022 | f2 | 11:30 | KSAV U13 B | THES SPORT | Youri Geerinckx | ||
5/11/2022 | F1 | 10:45 | KSAV U10 PROV | ANTONIA | Ivo Haeseldonckx | ||
5/11/2022 | D1 | 10:45 | KSAV U8 PROV A | RETIE A | |||
5/11/2022 | D2 | 10:45 | KSAV U8 PROV B | RETIE B | |||
5/11/2022 | A | 10:00 | G-VOETBAL A | HORENDONK | |||
5/11/2022 | A | 10:00 | G-VOETBAL B | YRKV MECHELEN | |||
5/11/2022 | B | 9:30 | KSAV U15 B | PUNT/LARUM B | 3-2 | ||
5/11/2022 | C | 9:00 | G-voetbal (training) | ||||
Thuiswedstrijden zondag 6 november 2022 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
6/11/2022 | A | 15:00 | KSAV B | IMMEROOST | 3-2 | ||
6/11/2022 | A | 10:45 | KSAV 17 PROV | OG VORSELAAR | 4-1 | ||
6/11/2022 | B | 10:45 | KSAV 15 PROV | SINT-JOB | 2-4 | ||
6/11/2022 | B | 9:30 | KSAV 13 PROV | KOERSEL | Joeri van bael | ||
6/11/2022 | F2 | 9:30 | KSAV 12 PROV | KOERSEL | Ivo Haeseldonckx | ||
Uitwedstrijden zaterdag 5 november 2022 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
5/11/2022 | 19:30 | BRASSCHAAT | KSAV A | 2-1 | |||
5/11/2022 | 14:30 | BALEN B | KSAV RESERVEN | 3-1 | |||
5/11/2022 | 13:40 | PAAL/TERVANT C | KSAV U7 B | DUISTBOSSTRAAT PAAL SYNTH !!! | |||
5/11/2022 | 13:30 | MARTINUS-HALLE | KSAV DAMES | 6-0 | |||
5/11/2022 | 13:30 | LUTLOMMEL B | KSAV U12 B | KONIJNENPIJPSTRAAT LOMMEL | |||
5/11/2022 | 12:30 | VOSSELAAR VV | KSAV U9 PROV A | BERGAKKERSTRAAT VOSSELAAR | |||
5/11/2022 | 12:30 | VOSSELAAR VV | KSAV U9 PROV B | BERGAKKERSTRAAT VOSSELAAR | |||
5/11/2022 | 12:00 | SKS HERENTALS | KSAV U13 C | OLYMPIADELAAN HERENTALS SYNTH !!! | |||
5/11/2022 | 11:00 | ZWARTE LEEUW | KSAV U11 PROV | KRUISPAD RIJKEVORSEL | |||
5/11/2022 | 10:00 | EZAART | KSAV U7 A | KORENSTRAAT MOL-EZAART | |||
5/11/2022 | 9:30 | AVERBODE-OKSELAAR | KSAV U17 B | 0-3 | |||
Uitwedstrijden zondag 6 november 2022 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
6/11/2022 | 10:00 | OLEN UNITED B | KSAV U17 C | 2-2 |
Gepost op: 1 november 2022 om 14.11h
Aantal keren gelezen: 4555
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B