Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Tegenstanders beker van Antwerpen bekend:
Molenzonen Hallaar , Ramsel , Grasheide en Noordstar
Wedstrijden van vrijdag 21, zaterdag 22 en zondag 23 oktober.
Thuiswedstrijden vrijdag 21 oktober 2022 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
21/10/2022 | A | 20:00 | KSAV B | WEZEL B | 1-5 | ||
Thuiswedstrijden zaterdag 22 oktober 2022 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
22/10/2022 | D1 | 12:30 | KSAV U7 B | LUTLOMMEL A | |||
22/10/2022 | F1 | 10:45 | KSAV U10 PROV | LENTEZON BEERSE | Jimmy Muyshond | ||
22/10/2022 | D1 | 10:45 | KSAV U8 PROV A | LEOPOLDSBURG | Daan van opstal | ||
22/10/2022 | D2 | 10:45 | KSAV U8 PROV B | LEOPOLDSBURG | Stan Muyshond | ||
22/10/2022 | C | 9:00 | G-voetbal (training) | ||||
Thuiswedstrijden zondag 23 oktober 2022 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
23/10/2022 | B | 9:30 | KSAV 15 PROV | LILLE UNITED | 5-2 | ||
23/10/2022 | A1 | 9:30 | KSAV 13 PROV | LIERSE | Youri Geerinckx | ||
23/10/2022 | A2 | 9:30 | KSAV 12 PROV | LUTLOMMEL | Joeri van bael | ||
Uitwedstrijden vrijdag 21 oktober 2022 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
21/10/2022 | 20:00 | ARENDONK D | KSAV RESERVEN | 2-0 | |||
21/10/2022 | 20:30 | WESTERLO B | KSAV U21 | 3-0 | |||
Uitwedstrijden zaterdag 22 oktober 2022 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
22/10/2022 | 17:00 | THES SPORT B | KSAV U15 B | 3-0 | |||
22/10/2022 | 15:00 | KESSEL UNITED | KSAV DAMES | 3-3 | |||
22/10/2022 | 13:00 | LUTLOMMEL | KSAV U13 B | KONIJNENPIJPSTRAAT LOMMEL | |||
22/10/2022 | 13:00 | ARENDONK B | KSAV U12 B | HEIKANT ARENDONK SYNTH !!! | |||
22/10/2022 | 12:30 | BEEKHOEK | KSAV U13 C | BROEKSTRAAT GEEL-TEN AART | |||
22/10/2022 | 10:00 | RETIE | KSAV U11 PROV | GROENEDIJK RETIE | |||
22/10/2022 | 9:30 | NETEZONEN | KSAV U10 B | RUNDERSHOEK LAAKDAL-EINDHOUT | |||
22/10/2022 | 9:30 | LYRA-LIERSE | KSAV U9 PROV A | BROECHEMSESTEENWEG VREMDE | |||
22/10/2022 | 9:30 | LYRA-LIERSE | KSAV U9 PROV B | BROECHEMSESTEENWEG VREMDE | |||
Uitwedstrijden zondag 23 oktober 2022 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
23/10/2022 | 15:00 | W.S.SCHORVOORT | KSAV A | 1-0 | |||
23/10/2022 | 14:15 | YRKV MECHELEN | G-VOETBAL B | LIERSESTEENWEG MECHELEN SYNTH !!! | |||
23/10/2022 | 11:00 | TURNHOUT | G-VOETBAL A | STWG OP MERKSPLAS TURNHOUT | |||
23/10/2022 | 10:00 | BALEN | KSAV U17 A | 0-2 | |||
23/10/2022 | 9:30 | DESSEL B | KSAV U17 C | 8-2 | |||
23/10/2022 | 9:15 | ZAMMEL A | KSAV U17 B | 4-0 | |||
23/10/2022 | 9:15 | THES SPORT B | KSAV U6 | SPORTLAAN TESSENDERLO SYNTH !!! |
Gepost op: 17 oktober 2022 om 21.30h
Aantal keren gelezen: 23065
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B