Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Afhaaldag kledij op zaterdag 15 juni tussen 9u30 en 13u00
wedstrijden van vrijdag 22, zaterdag 23, zondag 24 en woensdag 27 november 2019.
Thuiswedstrijden vrijdag 22 november 2019 | |||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | scheidsrechter | |
20:00 | K.SAV DAMES | MOLDAVO C | 1-8 | RUTS LIEBETH | |
20:00 | KSAV RES. PROV | VC HERENTALS | 4-4 | VAN GIEL LUDO | |
Thuiswedstrijden zaterdag 23 november 2019 | |||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | scheidsrechter | |
14:00 | KSAV U21 PROV | K. SINT-JOB FC | 6-0 | VERRECKT MATHIAS | |
14:00 | KSAV U12 B | DESSEL SPORT D | |||
14:00 | KSAV U11 C | VOSSELAAR C | |||
12:30 | KSAV U12 C | KVC WESTERLO D | |||
12:30 | KSAV U11 B | KSK HERENTALS B | |||
12:30 | KSAV U7 B | EZAART SPORT B | |||
10:45 | KSAV U11 PROV | OG VORSELAAR A | |||
10:45 | KSAV U10 PROV | KSK KASTERLEE A | |||
10:45 | KSAV U8 PROV A | R. CAPPELLEN FC A | |||
10:45 | KSAV U8 PROV B | R. CAPPELLEN FC B | |||
10:00 | KSAV G-voetbal N.2 | PIRATES ANTWERPEN | |||
10:00 | KSAV G-voetbal N.3 | MARIA 'T HEIDE | |||
10:00 | KSAV G-voetbal N.4 | LENTEZON BEERSE | |||
9:00 | KSAV U8 C | EZAART SPORT B | |||
9:00 | KSAV G-voetbal | ||||
Thuiswedstrijden zondag 24 november 2019 | |||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | scheidsrechter | |
10:45 | KSAV U17 PROV | KSK WAVRIA A | 4-1 | BERGHMANS JOHAN | |
10:45 | KSAV U13 C | RITA BERLAAR B | |||
9:30 | KSAV U12 PROV | VOSSELAAR A | |||
9:00 | KSAV U15 C | BSK RETIE B | 3-9 | LIEVENS FRANS | |
VRIJ | U15 PROV | ||||
Thuiswedstrijden Woensdag 27 november 2019 | |||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | scheidsrechter | |
19:30 | KSAV U21 B | VERBR BALEN | VERMEIR BART | ||
19:30 | KSAV U17 B | VERBR BALEN | TORRIERI ALESSANDRO | ||
18:30 | KSAV U10 B | KFC MOL | |||
18:00 | KSAV U8 D | WANEVEN C | |||
17:45 | KSAV U13 B | KFC POPPEL A | |||
17:45 | KSAV U6 | KFC EXC VORST | |||
Wedstrijden op verplaatsing zaterdag 23 november 2019 | |||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | ||
15:00 | DE KEMPEN TL | KSAV U21 B | |||
15:00 | EZAART SPORT B | KSAV U9 C | |||
12:00 | C.P. ANTWERPEN B | KSAV U15 B | 1-1 | ||
11:00 | ALBERTA GEEL B | KSAV RESERVEN B | 0-3 | ||
11:00 | EXC VORST | KSAV U10 B | |||
11:00 | POEDERLEE B | KSAV U10 C | |||
11:00 | LIERSE KEMP. | KSAV U7 A | |||
10:00 | POPPEL B | KSAV U8 D | |||
10:00 | PUNT-LARUM B | KSAV U6 | |||
9:30 | DESSEL SPORT C | KSAV U13 B | |||
9:30 | BERCHEM A | KSAV U9 PROV A | |||
9:30 | BERCHEM B | KSAV U9 PROV B | |||
Wedstrijden op verplaatsing zondag 24 november 2019 | |||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | terrein | ||
14:30 | RVC HOBOKEN | K. SAV 1° ELFTAL A | LUMBEECKSTRAAT 2660 HOBOKEN | ||
14:30 | FC NETEZONEN | K. SAV 1° ELFTAL B | RUNDERSHOEK 2430 LAAKDAL-EINDHOUT | ||
9:30 | FC PUNT-LARUM | KSAV U15 D | 1-2 | ||
10:00 | K. ANTONIA FC A | KSAV U13 PROV | |||
9:30 | KFC EZAART SPORT | KSAV U17 B | 0-3 |
Gepost op: 19 november 2019 om 16.13h
Aantal keren gelezen: 5120
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B