Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Tegenstanders beker van Antwerpen bekend:
Molenzonen Hallaar , Ramsel , Grasheide en Noordstar
Thuiswedstrijden zaterdag 8 september 2018 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | scheidsrechter | ||
14:30 | K. SAV ST. DIMPNA RES A | KFC MOL | 2-0 | |||
14:30 | K. SAV ST. DIMPNA U21 | KSK KASTERLEE A | 5-2 | |||
14:30 | K. SAV ST. DIMPNA U12 B | KFC BEEKHOEK SPORT A | ||||
14:30 | K. SAV ST. DIMPNA U11 C | FC NETEZONEN | ||||
14:30 | K. SAV ST. DIMPNA U8 C | KSK BRANDDONK A | ||||
13:00 | K. SAV ST. DIMPNA U12 C | KSK KASTERLEE B | 5-0 (ff) | |||
13:00 | K. SAV ST. DIMPNA U11 B | K. VRIJHEID HERSELT | ||||
13:00 | K. SAV ST. DIMPNA U7 B | KSK KASTERLEE A | ||||
13:00 | K. SAV ST. DIMPNA U7 C | K. RETIE SK C | ||||
12:30 | K. SAV ST. DIMPNA RES B | FC ROSSELAAR HULSEN B | 5-2 | |||
12:30 | SPARTA | |||||
11:15 | K. SAV ST. DIMPNA U11 A | KVC WESTERLO C | ||||
11:15 | K. SAV ST. DIMPNA U8 B | KVV VOSSELAAR B | ||||
11:15 | K. SAV ST. DIMPNA U7 A | ASV GEEL | ||||
9:00 | K. SAV ST. DIMPNA U17 B | K. MERKSPLAS SK B | 3-0 | |||
9:00 | K. SAV ST. DIMPNA U8 A | KFC TURNHOUT A | ||||
9:00 | K. SAV Training G-voetbal | n.v.t. | ||||
Vrij : | U17 A - U15 A - U12 C | |||||
Kantinedienst : | ||||||
U13P | 8:00 tot 11:30 | |||||
U17B | 11:15 tot 14:45 | |||||
U11B | 14:30 tot 18:00 |
Thuiswedstrijden zondag 9 september 2018 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | scheidsrechter | ||
10:45 | K. SAV ST. DIMPNA U15 C | FC WHITE STAR SV B | 1-4 | |||
Kantinedienst : | ||||||
U17C | 8:00 tot 11:30 | |||||
U11 P | 11:30 tot 13:45 | |||||
Wedstrijden op verplaatsing vrijdag 7 september 2018 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | terrein | ||
18:30 | K. BERG & DAL VV B | K. SAV ST. DIMPNA U13 D |
Wedstrijden op verplaatsing zaterdag 8 september 2018 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | terrein | ||
19:30 | KSK SEFA HERENTALS | K. SAV ST. DIMPNA 1° ELFTAL B | 2-0 | |||
15:00 | KFC EZAART SPORT B | K. SAV ST. DIMPNA U9 D | ||||
14:30 | K. WITGOOR SPORT B | K. SAV ST. DIMPNA U9 C | ||||
14:00 | KSK LIERSE KEMPENZONEN | K. SAV ST. DIMPNA U13 B | ||||
12:30 | KSK KASTERLEE B | K. SAV ST. DIMPNA U17 C | 5-2 | |||
12:30 | KSK LIERSE KEMPENZONEN A | K. SAV ST. DIMPNA U10 B | ||||
12:00 | S.V. GROENENDAAL R | K. SAV ST. DIMPNA U13 E 8x8 | ||||
10:15 | KFC HEULTJE | K. SAV ST. DIMPNA U10 C | ||||
10:00 | KSK KASTERLEE | K. SAV ST. DIMPNA U6 | ||||
9:30 | KVV RAUW SPORT | K. SAV ST. DIMPNA U15 B | 7-2 | |||
9:30 | KVV VOSSELAAR A | K. SAV ST. DIMPNA U10 A | ||||
9:30 | KVC WESTERLO D | K. SAV ST. DIMPNA U9 A | ||||
9:30 | KVC WESTERLO E | K. SAV ST. DIMPNA U9 B | ||||
Wedstrijden op verplaatsing zondag 9 september 2018 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | terrein | ||
15:00 | MINDERHOUT VV | K. SAV ST. DIMPNA 1° ELFTAL A | 1-1 | |||
10:30 | FC NETEZONEN B | K. SAV ST. DIMPNA U13 C | ||||
10:00 | ASV GEEL | K. SAV ST. DIMPNA U13 A | ||||
10:00 | KFC LILLE | K. SAV ST. DIMPNA U12 A |
Gepost op: 7 september 2018 om 15.58h
Aantal keren gelezen: 4090
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B