Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Tegenstanders beker van Antwerpen bekend:
Molenzonen Hallaar , Ramsel , Grasheide en Noordstar
Wedstrijden van vrijdag 15, zaterdag 16,zondag 17 en woensdag 20 februari
Thuiswedstrijden zaterdag 16 februari 2019 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | scheidsrechter | ||
19:30 | K. SAV 1° ELFTAL B | WECHELDERZANDE | Arras Dirk | |||
14:30 | K. SAV ST. DIMPNA RES A | KFC EXC VORST | 2-2 | |||
14:30 | K. SAV ST. DIMPNA U21 | VC HERENTALS | 3-0 | Verreckt Mathias | ||
14:30 | K. SAV ST. DIMPNA U12 B | K. BEVEL FC A | ||||
14:30 | K. SAV ST. DIMPNA U11 C | FC WEZEL SPORT | ||||
14:30 | K. SAV ST. DIMPNA U8 C | KFC EXC VORST B | ||||
13:00 | K. SAV ST. DIMPNA U12 C | VV LAAKDAL | ||||
13:00 | K. SAV ST. DIMPNA U11 B | KSK KASTERLEE B | ||||
13:00 | K. SAV ST. DIMPNA U7 B | VV LAAKDAL A | ||||
13:00 | K. SAV ST. DIMPNA U7 C | K. RETIE SK B | ||||
12:30 | SAV ST. DIMPNA RES B | FC PUNT / LARUM B | 0-1 | |||
12:30 | K. SAV ST. DIMPNA U17 C | K. RETIE S.K. B | 2-8 | Van Caimere Johan | ||
11:00 | K. SAV ST. DIMPNA U11 A | KVC WESTERLO C | ||||
11:00 | K. SAV ST. DIMPNA U8 B | HOOGSTRATEN VV B | ||||
11:00 | K. SAV ST. DIMPNA U7 A | K. WITGOOR SPORT B | ||||
9:00 | K. SAV ST. DIMPNA U17 B | KFC DESSEL SPORT B | 2-2 | Boeckx Karel | ||
9:00 | K. SAV ST. DIMPNA U8 A | HOOGSTRATEN VV A | ||||
9:00 | K. SAV Training G-voetbal | n.v.t. | n.v.t. | |||
Vrij : | U13 A / U10 A SPARTA | |||||
Kantinedienst : | 8u30-11u30 U15 A | |||||
11u15-14u30 U8 A | ||||||
14u15-18u00 U8 B | ||||||
Thuiswedstrijden zondag 17 februari 2019 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | scheidsrechter | ||
10:45 | K. SAV ST. DIMPNA U15 C | KFC MOL B | Van Grieken Michael | |||
9:00 | K. SAV ST. DIMPNA U17 A | KFC NIJLEN A | Torfs Bart | |||
9:00 | K. SAV ST. DIMPNA U15 A | FCO BEERSCHOT | Hoes Eddy | |||
Kantinedienst : | 8u30-11u30 U17 C | |||||
11uu15-13u45 U7 B | ||||||
Wedstrijden op verplaatsing vrijdag 15 februari 2019 | ||||||
uur | thuisploeg | kleedkamer | Uitploeg | terrein | ||
19:30 | GROENENHOEK | K. SAV U16 DAMES | Ruimtevaartlaan 2100 Deurne | |||
Wedstrijden op verplaatsing zaterdag 16 februari 2019 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | terrein | |||
9:30 | DESSEL SPORT C | K. SAV ST. DIMPNA U13 B | Sportpark 2480 Dessel | |||
9:30 | K. RETIE SK B | K. SAV ST. DIMPNA U13 D | Vossekot Geenend 2470 retie | |||
9:30 | YRKV MECHELEN C | K. SAV ST. DIMPNA U10 A | Liersesteenweg 2800 Mechelen Synth !!! | |||
9:30 | KFC ZAMMEL | K. SAV ST. DIMPNA U10 C | Veestraat 2440 Geel-Zammel | |||
9:30 | KSK WEELDE A | K. SAV ST. DIMPNA U9 C | Baetenheide / Laarstraat 2381 Weelde | |||
9:30 | FC WEZEL SPORT C | K. SAV ST. DIMPNA U9 D | Moresnetlaan 2400 Mol-Wezel | |||
11:00 | DESSEL SPORT B | K. SAV ST. DIMPNA U10 B | Sportpark 2480 Dessel | |||
11:00 | DESSEL SPORT A | K. SAV ST. DIMPNA U9 A | Sportpark 2480 Dessel | |||
11:00 | RC MECHELEN | K. SAV ST. DIMPNA G - NIV 3 | Ruimtevaartlaan 2100 Deurne | |||
11:00 | DESSEL SPORT B | K. SAV ST. DIMPNA U9 B | Sportpark 2480 Dessel | |||
12:00 | OLMEN B | K. SAV ST. DIMPNA U6 | Egstraat 2491 Olmen | |||
13:00 | KFC MOL A | K. SAV ST. DIMPNA U15 B | 1-1 | |||
Wedstrijden op verplaatsing zondag 17 februari 2019 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | terrein | |||
15:00 | BEEKHOEK SPORT | K. SAV1° ELFTAL A | Broekstraat 2440 Geel-Ten Aart | |||
11:45 | KSC MECHELEN A | K. SAV ST. DIMPNA U12 A | Jubellaan 2800 Mechelen | |||
11:00 | K. RC Mechelen | SAV ST. DIMPNA G - NIV 3 | Oscar Van Kesbeeckstraat 2800 Mechelen | |||
10:45 | K. BERCHEM SPORT | SAV ST. DIMPNA G - NIV 2 | Berchemstadionstraat 2600 Berchem | |||
10:45 | K. BERCHEM SPORT | SAV ST. DIMPNA G - NIV 4 | Berchemstadionstraat 2600 Berchem | |||
10:30 | FC NETEZONEN B | SAV ST. DIMPNA U13 C | Rundershoek 2430 Laakdal-Eindhout | |||
Wedstrijden op verplaatsing woensdag 20 februari 2019 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | terrein | |||
18:00 | KFC TURNHOUT | K. SAV ST. DIMPNA U13 | Stwg Op Merksplas 2300 Turnhout Synth !!! | |||
18:00 | HOOGSTRATEN VV | K. SAV ST. DIMPNA U11 | Kathelijnestraat 2320 Hoogstraten | |||
18:00 | R. CAPPELLEN F.C. | K. SAV ST. DIMPNA U8 | René De Pauwstraat 2950 Kapellen Synth ! |
Gepost op: 12 februari 2019 om 9.57h
Aantal keren gelezen: 4011
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B