Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Afhaaldag kledij op zaterdag 15 juni tussen 9u30 en 13u00
wedstrijden van woensdag 20, donderdag 21, vrijdag 22, zaterdag 23, zondag 24 maart
Thuiswedstrijden vrijdag 22 maart 2019 | |||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | scheidsrechter | ||
20:00 | K. SAV 1° ELFTAL A | ZWAL. OLMEN | 4-0 | ||
Thuiswedstrijden zaterdag 23 maart 2019 | |||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | scheidsrechter | ||
19:30 | K. SAV 1° ELFTAL B | KSK OOSTHOVEN | Vandenackerveken Eric | ||
14:30 | K. SAV ST. DIMPNA U13 D | K. VERBR BALEN B | |||
14:30 | K. SAV ST. DIMPNA U10 C | K. ZWALUWEN OLMEN B | |||
13:00 | K. SAV ST. DIMPNA U9 C | KFC MOL | |||
13:00 | K. SAV ST. DIMPNA U9 D | KFC EZAART SPORT A | |||
13:00 | K. SAV ST. DIMPNA U6 | K. VERBR BALEN B | |||
11:00 | K. SAV ST. DIMPNA U13 B | KSK WEELDE | |||
11:00 | K. SAV ST. DIMPNA U10 B | K. EENDRACHT ZOERSEL | |||
11:00 | K. SAV ST. DIMPNA U9 B | KSK HEIST B | |||
9:30 | K. SAV ST. DIMPNA G - NIV 2 | SCHELLE SPORT | Snoeck Rene | ||
9:30 | K. SAV ST. DIMPNA G - NIV 3 | KFC TURNHOUT | |||
9:30 | K. SAV ST. DIMPNA G - NIV 4 | KVC WESTERLO | |||
9:00 | K. SAV ST. DIMPNA U15 B | K. ZWALUWEN OLMEN A | 1-1 | ||
9:00 | K. SAV ST. DIMPNA U10 A | FCO BEERSCHOT - WILRIJK C | |||
9:00 | K. SAV ST. DIMPNA U9 A | KSK HEIST A | |||
9:00 | K. SAV Training G-voetbal | n.v.t. | |||
Vrij : | U12 C / SPARTA | ||||
Kantinedienst : | 8u30-11u30 U12 A | ||||
11u15-14u30 U13 A | |||||
14u15-18u00 U13 C | |||||
Thuiswedstrijden zondag 24 maart 2019 | |||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | scheidsrechter | ||
9:30 | K. SAV ST. DIMPNA U13 C | FC PUNT / LARUM A | |||
9:30 | K. SAV ST. DIMPNA U13 A | KVC WESTERLO B | |||
9:30 | K. SAV ST. DIMPNA U12 A | KFC LILLE A | |||
Kantinedienst : | 8u30-11u00 U15 B | ||||
10u45-einde U8 C | |||||
Wedstrijden op verplaatsing woensdag 20 maart 2019 | |||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | terrein | ||
19:00 | KVV OG VORSELAAR | K. SAV ST. DIMPNA U15 A | Riemenstraat 2290 Vorselaar | ||
Wedstrijden op verplaatsing donderdag 21 maart 2019 | |||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | terrein | ||
19:00 | KVV OG VORSELAAR | K. SAV ST. DIMPNA U17 A | 2-4 | ||
Wedstrijden op verplaatsing zaterdag 23 maart 2019 | |||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | terrein | ||
9:30 | BEERSCHOT WILRIJK A | K. SAV ST. DIMPNA U8 A | UNIVERSITEITSPLEIN CAMPUS UIA 2610 WILRIJK | ||
9:30 | BEERSCHOT WILRIJK B | K. SAV ST. DIMPNA U8 B | UNIVERSITEITSPLEIN CAMPUS UIA 2610 WILRIJK | ||
9:30 | ALBERTA GEEL | K. SAV ST. DIMPNA U8 C | HOLLANDSEBAAN 2440 GEEL-WINKELOMHEIDE | ||
10:00 | KSK BRANDDONK B | K. SAV ST. DIMPNA U11 C | GROENEDIJK 2470 RETIE | ||
11:00 | KVC HOUTVENNE | K. SAV ST. DIMPNA U12 B | HARMONIESTRAAT 2230 RAMSEL SYNTH !!! | ||
11:00 | VC HERENTALS A | K. SAV ST. DIMPNA U11 A | HARMONIESTRAAT 2230 RAMSEL SYNTH !!! | ||
11:00 | DESSEL SPORT B | K. SAV ST. DIMPNA U7 A | SPORTPARK 2480 DESSEL | ||
11:00 | FC NETEZONEN | K. SAV ST. DIMPNA U7 B | RUNDERSHOEK 2430 LAAKDAL-EINDHOUT | ||
11:45 | SK S GRAVENWEZEL A | K. SAV U16 DAMES | ROZENHOEK/OELEGEMSESTW 2970 SCHILDE | ||
12:30 | KFC HEULTJE A | K. SAV ST. DIMPNA U17 B | 2-2 | ||
12:30 | KSK KASTERLEE B | K. SAV ST. DIMPNA U17 C | 3-1 | ||
13:00 | KSK BRANDDONK A | K. SAV ST. DIMPNA U11 B | |||
13:00 | ZWALUWEN OLMEN C | K. SAV ST. DIMPNA U7 C | |||
13:15 | K. MERKSPLAS SK | K. SAV ST. DIMPNA U21 | 0-4 | ||
15:00 | K. VERBR BALEN A | K. SAV RESERVEN A | 1-2 | ||
15:00 | OLEN UNITED B | K. SAV RESERVEN B | 1-0 | ||
Wedstrijden op verplaatsing zondag 24 maart 2019 | |||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | terrein | ||
9:15 | DESSEL SPORT D | K. SAV ST. DIMPNA U15 C | 1-1 | ||
11:15 | BEERSCHOT WILRIJK A | K. SAV ST. DIMPNA U17 A | 3-3 |
Gepost op: 19 maart 2019 om 10.10h
Aantal keren gelezen: 9653
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B