Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Afhaaldag kledij op zaterdag 15 juni tussen 9u30 en 13u00
Wedstrijden van zaterdag 15 en zondag 16 januari.
Thuiswedstrijden zaterdag 15 januari 2022 | ||||||||
Datum | T | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter | |
15/01/2022 | 14:00 | K. S.A.V. RES A | OLMEN A | K.B.V.B. | ||||
15/01/2022 | 14:00 | K. S.A.V. U21 Prov | MERKSPLAS S.K. A | K.B.V.B. | ||||
15/01/2022 | 14:00 | K. S.A.V. U6 B | EZAART B | GEEN | ||||
15/01/2022 | 13:00 | K. S.A.V. U6 A | K.F.C. ZAMMEL | GEEN | ||||
15/01/2022 | 11:00 | K. S.A.V. U15 B | PUNT-LARUM A | K.B.V.B. | ||||
15/01/2022 | 11:00 | K. S.A.V. U10 Prov | OLMEN A | ? | ||||
15/01/2022 | 11:00 | K. S.A.V. U9 Prov A | A.S.V. GEEL A | ? | ||||
15/01/2022 | 11:00 | K. S.A.V. U9 Prov B | A.S.V. GEEL B | ? | ||||
Vrij | ||||||||
Thuiswedstrijden zondag 16 januari 2022 | ||||||||
Datum | T | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter | |
16/01/2022 | 10:45 | K. S.A.V. U13 B | K.F.C. TURNHOUT C | ? | ||||
16/01/2022 | 10:45 | K. S.A.V. U12 C | K.F.C. FLANDRIA | ? | ||||
16/01/2022 | 9:30 | K. S.A.V. U17 Prov | WEZEL | oefenwedstrijd | ||||
16/01/2022 | 9:30 | K. S.A.V. U13 Prov | BEERSCHOT V.A. B | ? | ||||
16/01/2022 | 9:30 | K. S.A.V. U12 Prov | ARENDONK SPORT A | ? | ||||
Uitwedstrijden zaterdag 15 januari 2022 | ||||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | Terrein | ||||
15/01/2022 | 15:00 | BALEN B | K. S.A.V. RES B | HOOLSTERBERG BALEN | ||||
15/01/2022 | 14:00 | K.F.C. NIJLEN A | K. S.A.V. U8 Prov A | GRAANWEG NIJLEN | ||||
15/01/2022 | 14:00 | K.F.C. NIJLEN B | K. S.A.V. U8 Prov B | GRAANWEG NIJLEN | ||||
15/01/2022 | 11:45 | LIERSE KEMPENZONEN | K. S.A.V. U11 Prov | LIERSESTEENWEG KESSEL | ||||
15/01/2022 | 10:00 | K. BERG & DAL V.V. | K. S.A.V. U7 | SPORTLAAN MEERHOUT | ||||
15/01/2022 | 9:30 | K. WITGOOR SPORT | K. S.A.V. U12 B | WOUWERSTRAAT DESSEL | ||||
15/01/2022 | 9:30 | K.V.C. WESTERLO D | K. S.A.V. U11 B | DE MERODEDREEF WESTERLO SYNTH !!! | ||||
Uitwedstrijden zondag 16 januari 2022 | ||||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | Terrein | ||||
16/01/2022 | 10:30 | LENTEZON BEERSE | K. S.A.V. G - PLOEG NIV 3 | ???? | ||||
16/01/2022 | 10:30 | LENTEZON BEERSE | K. S.A.V. G - PLOEG NIV 4 | ???? | ||||
16/01/2022 | 10:00 | KFC MOL | K. S.A.V. U17 B | BOERETANG MOL | ||||
16/01/2022 | 10:00 | LILLE UNITED A | K. S.A.V. U15 PROV | POEYELHEIDE GIERLE | ||||
16/01/2022 | 10:00 | OLEN UNITED B | K. S.A.V. U15 C | GESTELSTRAAT/ZANDSTRAAT OLEN |
Gepost op: 12 januari 2022 om 16.47h
Aantal keren gelezen: 5304
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B