Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Tegenstanders beker van Antwerpen bekend:
Molenzonen Hallaar , Ramsel , Grasheide en Noordstar
Uitslagen van vrijdag 12, zaterdag 13 en zondag 14 april.
Thuiswedstrijden zaterdag 13 april 2024 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
13/4/2024 | A | 19:00 | KSAV A | OG VORSELAAR | 1-2 | ||
13/4/2024 | D1 | 13:30 | KSAV U9 PROV A | K.F.C. NIJLEN A | Joshua Bisiaux | ||
13/4/2024 | D2 | 13:30 | KSAV U9 PROV B | K.F.C. NIJLEN B | Gust Verachtert | ||
13/4/2024 | D1 | 12:00 | KSAV U6 | PUNT-LARUM A | |||
13/4/2024 | D1 | 10:15 | KSAV U7 A | OLEN UNITED A | |||
13/4/2024 | B | 10:00 | KSAV U17 B | SK HEUSDEN B | 4-2 | ||
13/4/2024 | C | 9:30 | G-training | ||||
Thuiswedstrijden zondag 14 april 2024 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
14/4/2024 | A | 15:00 | KSAV B | TONGERLO | 4-1 | ||
14/4/2024 | B | 10:45 | KSAV U17 PROV | BALEN A | 1-3 | ||
14/4/2024 | F1 | 9:30 | KSAV U11 PROV | LINDELHOEVEN A | Youri Geerinckx | ||
14/4/2024 | B | 9:00 | KSAV U15 C | OLEN UNITED | 1-6 | ||
Uitwedstrijden vrijdag 12 april 2024 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
4/12/2024 | 20:30 | KVC WESTERLO C | KSAV U21 | 8-0 | |||
4/12/2024 | 19:00 | OLMEN A | KSAV U12 PROV | ||||
Uitwedstrijden zaterdag 13 april 2024 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
13/4/2024 | 14:30 | K.V.C. WESTERLO C | G-voetbal Niv 4 | ||||
13/4/2024 | 11:30 | MARIA-TER-HEIDE | G-voetbal Niv 3 | ||||
13/4/2024 | 9:30 | ARENDONK B | KSAV U8 C | ||||
13/4/2024 | 9:00 | HERSELT | KSAV U11 B | ||||
Uitwedstrijden zondag 14 april 2024 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
14/4/2024 | 10:00 | AVERBODE OKSELAAR A | KSAV U15 B | 5-2 | |||
14/4/2024 | 9:30 | KVC WESTERLO B | KSAV U15 PROV | 7-1 | |||
14/4/2024 | 9:30 | LENTEZON BEERSE A | KSAV U13 PROV |
Gepost op: 6 april 2024 om 16.11h
Aantal keren gelezen: 5182
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B