Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Tegenstanders beker van Antwerpen bekend:
Molenzonen Hallaar , Ramsel , Grasheide en Noordstar
Wedstrijden van vrijdag 30 september en voor zaterdag 1 en zondag 2 oktober 2022.
Thuiswedstrijden zaterdag 1 oktober 2022 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
1/10/2022 | A | 19:00 | KSAV A | OLMEN | 3-1 | ||
1/10/2022 | B | 15:00 | KSAV RESERVEN | OLMEN B | 5-0 | ||
1/10/2022 | F2 | 13:00 | KSAV U9 PROV A | TURNHOUT | Tijl Donckers | ||
1/10/2022 | F1 | 12:30 | KSAV U11 PROV | CAPELLEN | Ivo Haeseldonckx | ||
1/10/2022 | D1 | 12:30 | KSAV U7 A | LUTLOMMEL | |||
1/10/2022 | D2 | 12:30 | KSAV U7 B | DE KEMPEN | |||
1/10/2022 | B | 12:00 | KSAV U15B | EXC. VORST | 1-2 | ||
1/10/2022 | D1 | 10:45 | KSAV U8 PROV A | BALEN | Tuur Muyshond | ||
1/10/2022 | D2 | 10:45 | KSAV U8 PROV B | BALEN | Stan Muyshond | ||
1/10/2022 | B | 9:30 | KSAV U17 B | TESTELT | 4-2 | ||
1/10/2022 | C | 9:00 | G-Voetbal (Training) | ||||
Thuiswedstrijden zondag 2 oktober 2022 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
2/10/2022 | B | 9:30 | KSAV U17 C | KASTERLEE | 1-14 | ||
2/10/2022 | F2 | 9:30 | KSAV U13 C | DE KEMPEN | Joeri Van Bael | ||
Uitwedstrijden woensdag 28 september 2022 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | Terrein | |||
28/09/2022 | 19:30 | O.G. VORSELAAR | KSAV POSTFORMATIE | AFGELAST !!!!! | |||
Uitwedstrijden vrijdag 30 september 2022 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
30/09/2022 | 20:00 | BEVEL B | KSAV DAMES | 6-1 | |||
Uitwedstrijden zaterdag 1 oktober 2022 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
1/10/2022 | 15:30 | BOECHOUT | KSAV U21 | 0-3 | |||
1/10/2022 | 15:00 | EZAART B | KSAV U10 B | KORENSTRAAT MOL-EZAART | |||
1/10/2022 | 14:00 | HELSON HELCHTEREN | KSAV U12 PROV | SPORTSTRAAT HOUTHALEN/HELCHTEREN SYNTH !!! | |||
1/10/2022 | 13:00 | KSAV U9 PROV B | TURNHOUT B | ZWAARVOEDERSSPOOR GEEL/LARUM | |||
1/10/2022 | 11:30 | HAM UNITED | KSAV U13 B | SPORTLAAN HAM | |||
1/10/2022 | 11:00 | MOL | KSAV U12 B | BOERETANG MOL | |||
1/10/2022 | 10:00 | EZAART A | KSAV U6 | KORENSTRAAT MOL-EZAART | |||
1/10/2022 | 9:30 | DUFFEL | KSAV U10 PROV | ROOIENBERG DUFFEL SYNTH !!! | |||
Uitwedstrijden zondag 2 oktober 2022 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
2/10/2022 | 15:00 | WIEKEVORST | KSAV B | 4-1 | |||
2/10/2022 | 11:15 | VOSSELAAR VV | KSAV U15 PROV | 7-1 | |||
2/10/2022 | 9:30 | ZONHOVEN UNITED | KSAV 17 PROV | 0-4 | |||
2/10/2022 | 9:30 | WESTERLO | KSAV U13 PROV | DE MERODEDREEF WESTERLO SYNTH !!! |
Gepost op: 27 september 2022 om 13.07h
Aantal keren gelezen: 14381
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B