Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Afhaaldag kledij op zaterdag 15 juni tussen 9u30 en 13u00
Uitslagen van zaterdag 27 en zondag 28 april.
Thuiswedstrijden zaterdag 27 april 2024 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
27/4/2024 | D1 | 13:30 | KSAV U9 PROV A | K. KALMTHOUT S.K. A | Ivo Haeseldonckx | ||
27/4/2024 | D2 | 13:30 | KSAV U9 PROV B | K. KALMTHOUT S.K. B | Jimmy Muyshond | ||
27/4/2024 | D1 | 10:15 | KSAV U7 A | A.S. V GEEL | |||
27/4/2024 | B | 10:00 | KSAV U17 B | STAL SPORT KOERSEL | 5-0 (ff) | ||
27/4/2024 | C | 9:30 | G-training | ||||
Thuiswedstrijden zondag 28 april 2024 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
28/4/2024 | 15:00 | A | KSAV A | LILLE UNITED B | 1-2 | ||
28/4/2024 | 15:00 | B | KSAV B | HOUTVENNE B | 1-3 | ||
28/4/2024 | 11:00 | F2 | KSAV U12 PROV | F.C. ALKEN A | Joeri Van Baelen | ||
27/4/2024 | 11:00 | F1 | KSAV U10 PROV | OLMEN A | |||
28/4/2024 | 10:45 | B | KSAV U17 PROV | SINT-JOB A | 1-2 | ||
28/4/2024 | 10:45 | A | KSAV U15 PROV | WEERSTAND KOERSEL | 1-2 | ||
28/4/2024 | 9:30 | F1 | KSAV U11 PROV | F.C. WEZEL SPORT | |||
28/4/2024 | 9:00 | B | KSAV U15 C | KFC BEEKHOEK B | 13-2 | ||
28/4/2024 | 9:00 | F2 | KSAV U13 B | K.B.S.K. RETIE B | Youri Geerinckx | ||
Uitwedstrijden zaterdag 27 april 2024 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
27/4/2024 | 15:00 | NOORDSTAR A | KSAV U21 | 0-5 (ff) | |||
27/4/2024 | 14:00 | K.F.C. EZAART C | KSAV U8 C | ||||
27/4/2024 | 12:00 | V.V. LAAKDAL B | KSAV U11 B | ||||
27/4/2024 | 10:30 | OLEN UNITED A | KSAV U6 | ||||
27/4/2024 | 10:00 | K.B.S.K. RETIE A | KSAV U8 PROV A | ||||
27/4/2024 | 10:00 | K.B.S.K. RETIE B | KSAV U8 PROV B | ||||
27/4/2024 | 9:15 | KVV THES SPORT B | KSAV U15 B | 11-0 | |||
Uitwedstrijden zondag 28 april 2024 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
28/4/2024 | 10:00 | OLMEN | KSAV U13 PROV |
Gepost op: 23 april 2024 om 20.17h
Aantal keren gelezen: 29991
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B