Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Afhaaldag kledij op zaterdag 15 juni tussen 9u30 en 13u00
Uitslagen van zaterdag 25 en zondag 26 februari.
Thuiswedstrijden zaterdag 25 februari 2023 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
25/02/2023 | A | 19:00 | KSAV A | KALMTHOUT | 2-0 | ||
25/02/2023 | F1 | 13:00 | KSAV U11 PROV | KOERSEL | Ivo Haeseldonckx | ||
25/02/2023 | F2 | 13:00 | KSAV U9 A PROV | BALEN A | Joshua Bisiaux | ||
25/02/2023 | F2 | 13:00 | KSAV U9 A PROV | BALEN A | |||
25/02/2023 | D1 | 12:30 | KSAV U7 A | KATTENBOS A | |||
25/02/2023 | D2 | 12:30 | KSAV U7 B | SKS HERENTALS A | |||
25/02/2023 | D1 | 10:45 | KSAV U8 A PROV | KALMTHOUT A | Ivo Haeseldonckx | ||
25/02/2023 | D2 | 10:45 | KSAV U8 B PROV | KALMTHOUT B | Peter Franssen (oider) | ||
25/02/2023 | B | 9:30 | KSAV U17 B | DESSEL B | 2-1 | ||
25/02/2023 | C | 9:00 | G-voetbal (tr.) | 2-4 | |||
Thuiswedstrijden zondag 26 februari 2023 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
26/02/2023 | B | 10:45 | KSAV U17 PROV | BALEN | 1-0 | ||
26/02/2023 | A | 10:45 | KSAV U15 PROV | WESTERLO | 1-5 | ||
26/02/2023 | B | 9:30 | KSAV U13 PROV | LOMMEL | Youri Geerinckx | ||
26/02/2023 | F2 | 9:30 | KSAV U13C | MOL A | Jimmy Muyshond | ||
26/02/2023 | A | 9:30 | KSAV U12 PROV | OG VORSELAAR | Joeri Van Bael | ||
Uitwedstrijden zaterdag 25 februari 2023 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
25/02/2023 | 20:00 | IMMEROOST | KSAV B | 8-3 | |||
25/02/2023 | 15:00 | WEZEL B | KSAV RESERVEN | 5-0 (forfait) | |||
25/02/2023 | 13:30 | BALEN B | KSAV U12 B | STAPPERSDIJK BALEN | |||
25/02/2023 | 13:00 | MERKSPLAS | KSAV U21 | 4-2 | |||
25/02/2023 | 12:00 | NETEZONEN B | KSAV DAMES | 1-0 | |||
25/02/2023 | 12:00 | KSK HERENTALS C | U6 | OLYMPIADELAAN HERENTALS | |||
25/02/2023 | 10:30 | BALEN C | KSAV U8 C | STAPPERSDIJK BALEN | |||
25/02/2023 | 10:00 | LAAKDAL A | KSAV U13 B | HUIPERSTRAAT LAAKDAL-VORST | |||
25/02/2023 | 10:00 | IMMEROOST | KSAV U10 B | BOVEMANSSTRAAT OOSTERWIJK SYNTH !!! | |||
25/02/2023 | 9:30 | OG VORSELAAR | KSAV U10 PROV | RIEMENSTRAAT VORSELAAR | |||
25/02/2023 | 9:15 | THES SPORT | KSAV U17 C | 8-2 | |||
Uitwedstrijden zondag 26 februari 2023 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
26/02/2023 | 13:00 | GROBBENDONK | G-voetbal NIV.A | VAARTKOM GROBBENDONK | |||
26/02/2023 | 10:00 | HEIST | G-voetbal NIV.B | LOSTRAAT HEIST-OP-DEN-BERG | |||
26/02/2023 | 9:30 | OUD-TURNHOUT | KSAV U15 B | 4-2 |
Gepost op: 22 februari 2023 om 15.21h
Aantal keren gelezen: 4379
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B