Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Afhaaldag kledij op zaterdag 15 juni tussen 9u30 en 13u00
Uitslagen van vrijdag 11, zaterdag 12 en zondag 13 november
Thuiswedstrijden vrijdag 11 november 2022 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
11/11/2022 | A | 19:30 | KSAV DAMES | ARENDONK B | 2-2 | ||
Thuiswedstrijden zaterdag 12 november 2022 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
12/11/2022 | A | 19:00 | KSAV A | WEELDE | 0-2 | ||
12/11/2022 | B | 14:30 | KSAV RESERVEN | BEEKHOEK B | 7-4 | ||
12/11/2022 | D2 | 13:00 | KSAV U9 PROV A | NIJLEN | Joshua Bisiaux | ||
12/11/2022 | F1 | 12:30 | KSAV U11 PROV | GRAVENWEZEL-SCHILDE | Ivo Haeseldonckx | ||
12/11/2022 | D1 | 12:30 | KSAV U7 A | EKSEL | |||
12/11/2022 | D2 | 12:30 | KSAV U7 B | OLMEN A | |||
12/11/2022 | F2 | 11:30 | KSAV U12 B | WEZEL | Joeri Van Baelen | ||
12/11/2022 | B | 9:30 | KSAV U17 B | THES SPORT | 1-0 | ||
12/11/2022 | C | 9:00 | G-voetbal (tr.) | ||||
Vrij | U21 | ||||||
Thuiswedstrijden zondag 13 november 2022 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
13/11/2022 | B | 9:30 | KSAV U17 C | ARENDONK SPORT A | 0-10 | ||
13/11/2022 | F2 | 9:30 | KSAV U13 C | KASTERLEE B | Ivo Haeseldonckx | ||
Uitwedstrijden vrijdag 11 november 2022 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
11/11/2022 | 10:00 | OEVEL | KSAV U15 B | 6-1 | |||
Uitwedstrijden zaterdag 12 november 2022 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
12/11/2022 | 19:30 | HEULTJE | KSAV B | 3-2 | |||
12/11/2022 | 13:00 | LAAKDAL | KSAV U6 | HUIPERSTRAAT LAAKDAL-VORST | |||
12/11/2022 | 13:00 | KSAV U9 PROV B | NIJLEN B | ||||
12/11/2022 | 12:00 | JUVE HASSELT | KSAV U13 PROV | TEN HOVE KERMT SYNTH !!! | |||
12/11/2022 | 11:30 | LAAKDAL B | KSAV U13 B | HUIPERSTRAAT LAAKDAL-VORST | |||
12/11/2022 | 9:30 | LAAKDAL | KSAV U10 B | HUIPERSTRAAT LAAKDAL-VORST | |||
Uitwedstrijden zondag 13 november 2022 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
13/11/2022 | 11:00 | MERKSPLAS | KSAV U10 PROV | HOFEINDE MERKSPLAS | |||
13/11/2022 | 10:00 | HAMONT 99 | KSAV U12 PROV | BEVRIJDINGSSTRAAT HAMONT-ACHEL | |||
13/11/2022 | 10:00 | LUTLOMMEL | KSAV U8 PROV A | KONIJNENPIJPSTRAAT LOMMEL | |||
13/11/2022 | 10:00 | LUTLOMMEL | KSAV U8 PROV B | KONIJNENPIJPSTRAAT LOMMEL | |||
13/11/2022 | 9:30 | WESTERLO | KSAV 17 PROV | 0-0 | |||
13/11/2022 | 9:30 | MERKSPLAS | KSAV 15 PROV | 6-6 |
Gepost op: 7 november 2022 om 22.09h
Aantal keren gelezen: 11406
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B