Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Afhaaldag kledij op zaterdag 15 juni tussen 9u30 en 13u00
Wedstrijden van woensdag 28, vrijdag 30, zaterdag 31 augustus en zondag 1 september
Thuiswedstrijden zaterdag 31 augustus 2019 | ||||||||
Datum | terrein | uur | thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | uitslag | scheidsrechter |
31/08/2019 | 14:00 | KSAV ST.-DIMPNA U21 B | KFC EXC. VORST | 2-6 | ??? | |||
31/08/2019 | 12:30 | KSAV ST.-DIMPNA U10 C | F.C. PUNT/LARUM B | |||||
31/08/2019 | 12:30 | KSAV ST.-DIMPNA U6 | V.V. LAAKDAL B | |||||
31/08/2019 | 12:00 | KSAV RESERVEN B | K. VRIJHEID HERSELT B | 2-2 | ||||
31/08/2019 | 10:45 | KSAV ST.-DIMPNA U13 B | LIERSE KEMPENZONEN E | |||||
31/08/2019 | 10:45 | KSAV ST.-DIMPNA U10 PROV | MOLENZONEN-HALLAAR A | |||||
31/08/2019 | 10:45 | KSAV ST.-DIMPNA U9 PROV B | CITY PIRATES ANTWERPEN B | |||||
31/08/2019 | 10:45 | KSAV ST.-DIMPNA U9 PROV A | CITY PIRATES ANTWERPEN A | |||||
31/08/2019 | 9:00 | KSAV ST.-DIMPNA U15 B | FC IK DIEN A | 3-3 | HANNES ANDRE | |||
31/08/2019 | 9:00 | KSAV ST.-DIMPNA U10 B | LIERSE KEMPENZONEN B | |||||
31/08/2019 | 9:00 | KSAV ST.-DIMPNA U9 C | K. BERG EN DAL VV D | |||||
31/08/2019 | 9:00 | KSAV G-VOETBAL (training) | ||||||
Vrij | DAMES | |||||||
Thuiswedstrijden zondag 1 september 2019 | ||||||||
Datum | terrein | uur | thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | uitslag | scheidsrechter |
1/09/2019 | 10:45 | KSAV ST.-DIMPNA U15 D | K. VERBR BALEN B | 10-3 | RUTS LIESBETH | |||
1/09/2019 | 10:45 | KSAV ST.-DIMPNA U13 C | F.C. BERLAAR HEIKANT | |||||
1/09/2019 | 9:30 | KSAV ST.-DIMPNA U13 PROV | KFC LENTEZON BEERSE A | |||||
1/09/2019 | 9:30 | KSAV ST.-DIMPNA U12 PROV | KVC HOUTVENNE A |
Wedstrijden op verplaatsing vrijdag 30 augustus 2019 | ||||||||
Datum | uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | terrein | |||
30/08/2019 | 20:00 | KVC HOUTVENNE A | KSAV U17 PROV | 2-2 | HARMONIESTRAAT 2230 HOUTVENNE | |||
30/08/2019 | 19:30 | KFC NIJLEN A | KSAV RESERVEN PROV | 1-4 | OPHOVEN 2560 NIJLEN | |||
Wedstrijden op verplaatsing zaterdag 31 augustus 2019 | ||||||||
Datum | uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | terrein | |||
31/08/2019 | 19:30 | K. TERNESSE VV | K. SAV 1° ELFTAL A | 0-0 | BRIELEKE 2160 WOMMELGEM SYNTH !!! | |||
31/08/2019 | 18:00 | OLEN UNITED | K. SAV 1° ELFTAL B | 0-1 | GESTELSTRAAT 2250 OLEN | |||
31/08/2019 | 15:00 | KVV VOSSELAAR | KSAV ST.-DIMPNA U21 PROV | 1-4 | BERGAKKERSTRAAT 2350 VOSSELAAR | |||
31/08/2019 | 14:00 | K.F.C. LILLE A | KSAV ST.-DIMPNA U15 PROV | 0-5 | BALSAKKER 2275 LILLE | |||
31/08/2019 | 13:00 | BERG & DAL VV | KSAV ST.-DIMPNA U12 C | SPORTLAAN 2450 MEERHOUT | ||||
31/08/2019 | 13:00 | BERG & DAL VV C | KSAV ST.-DIMPNA U8 C | SPORTLAAN 2450 MEERHOUT | ||||
31/08/2019 | 12:45 | ZWARTE LEEUW A | KSAV ST.-DIMPNA U11 PROV | KRUISPAD 2310 RIJKEVORSEL | ||||
31/08/2019 | 12:30 | BEEKHOEK SPORT A | KSAV ST.-DIMPNA U7 B | BROEKSTRAAT 2440 GEEL - TEN AART | ||||
31/08/2019 | 11:15 | KVV RAUW SPORT | KSAV ST.-DIMPNA U12 B | BLEKESTRAAT 2400 MOL - RAUW | ||||
31/08/2019 | 11:00 | K. RAMSEL FC | KSAV ST.-DIMPNA U7 A | STATIONSTRAAT 2230 RAMSEL | ||||
31/08/2019 | 10:00 | KFC POPPEL A | KSAV ST.-DIMPNA U11 B | STEENWEG OP BAARLE 2382 POPPEL | ||||
31/08/2019 | 10:00 | BERG & DAL VV | KSAV ST.-DIMPNA U10 C | SPORTLAAN 2450 MEERHOUT | ||||
31/08/2019 | 10:00 | TERNESSE VV B | KSAV ST.-DIMPNA U8 PROV B | BRIELEKE 2160 WOMMELGEM | ||||
31/08/2019 | 10:00 | TERNESSE VV A | KSAV ST.-DIMPNA U8 PROV A | BRIELEKE 2160 WOMMELGEM | ||||
Wedstrijden op verplaatsing zondag 1 september 2019 | ||||||||
Datum | uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | terrein | |||
1/09/2019 | 11:15 | FC PUNT/LARUM | KSAV ST.-DIMPNA U17 B | 2-4 | LEEKS 2440 GEEL - PUNT | |||
1/09/2019 | 10:00 | BEEKHOEK SPORT B | KSAV ST.-DIMPNA U15 C | 9-6 | BROEKSTRAAT 2440 GEEL - TEN AART |
Gepost op: 27 augustus 2019 om 10.15h
Aantal keren gelezen: 5015
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B