Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Afhaaldag kledij op zaterdag 15 juni tussen 9u30 en 13u00
Wedstrijden van zaterdag 26 en zondag 27 januari.
Thuiswedstrijden zaterdag 27 januari 2024 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
27/1/2024 | B | 13:30 | KSAV RESERVEN | ARENDONK F | 1-2 | ||
27/1/2024 | D1 | 12:00 | KSAV U9 PROV A | K. SINT-JOB F.C. A | Stan Muyshond | ||
27/1/2024 | D2 | 12:00 | KSAV U9 PROV B | K. SINT-JOB F.C. B | Joshua Bisiaux | ||
27/1/2024 | D1 | 10:15 | KSAV U7 A | LILLE UNITED A | |||
27/1/2024 | B | 9:00 | KSAV U17 B | VV LAAKDAL | 1-4 | ||
27/1/2024 | C | 9:30 | G-training | ||||
Thuiswedstrijden zondag 28 januari 2024 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
28/1/2024 | F2 | 11:00 | KSAV U12 PROV | K. MERKSPLAS S.K. | Joeri Van Baelen | ||
28/1/2024 | B | 10:45 | KSAV U17 PROV | OG VORSELAAR A | |||
28/1/2024 | A | 10:45 | KSAV U15 PROV | OLMEN A | |||
28/1/2024 | F1 | 9:30 | KSAV U11 PROV | KOERSEL A | Youri Geerinckx | ||
28/1/2024 | B | 9:00 | KSAV U15 C | KFC MOL | 5-2 | ||
28/1/2024 | F2 | 9:00 | KSAV U13 B | HAM UNITED B | Ivo Haeseldonckx | ||
Uitwedstrijden zaterdag 27 januari 2024 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
27/1/2024 | 19:30 | PUNT/LARUM | KSAV A | 1-1 | |||
27/1/2024 | 16:45 | FC NETEZONEN | KSAV U21 | 2-1 | |||
27/1/2024 | 14:15 | PAAL-TERVANT A | KSAV U15 B | 0-1 | |||
27/1/2024 | 10:00 | K.F.C. EXC. VORST | KSAV U6 | ||||
27/1/2024 | 9:45 | K. MERKSPLAS S.K. | KSAV U10 PROV | ||||
27/1/2024 | 9:30 | KFC DE KEMPEN A | KSAV U8 PROV A | ||||
27/1/2024 | 9:30 | KFC DE KEMPEN B | KSAV U8 PROV B | ||||
27/1/2024 | 9:00 | ALBERTA | KSAV U11 B | ||||
27/1/2024 | 9:00 | K.F.C. MOL | KSAV U8 C | ||||
Uitwedstrijden zondag 28 januari 2024 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
28/1/2024 | 14:30 | OLEN UNITED | KSAV B | ||||
28/1/2024 | 9:30 | MERKSPLAS A | KSAV U13 PROV |
Gepost op: 21 januari 2024 om 13.41h
Aantal keren gelezen: 5492
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B