Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Afhaaldag kledij op zaterdag 15 juni tussen 9u30 en 13u00
Wedstrijden van vrijdag 21, zaterdag 22 en zondag 23 april.
Thuiswedstrijden vrijdag 21 april 2023 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
21/04/2023 | A | 20:00 | KSAV DAMES | ZAMMEL B | 2-3 | ||
21/04/2023 | B | 19:30 | KSAV U17 C | THES SPORT C | 5-0 (forfait) | ||
Thuiswedstrijden zaterdag 22 april 2023 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
22/04/2023 | F1 | 13:00 | KSAV U10 B | IMMEROOST | Ivo Haeseldonckx | ||
22/04/2023 | D1 | 13:00 | KSAV U6 | KSAV U6 | |||
22/04/2023 | B | 11:30 | KSAV U13 B | LAAKDAL A | Ivo Haeseldonckx | ||
22/04/2023 | F2 | 11:30 | KSAV U12 B | BALEN B | Joeri Van Bael | ||
22/04/2023 | B | 9:30 | KSAV U15 B | OUD-TURNHOUT | 2-5 | ||
22/04/2023 | D1 | 9:30 | KSAV U8 C | BALEN C | Robin Daelemans | ||
22/04/2023 | C | 9:00 | G-voetbal (tr.) | ||||
Thuiswedstrijden zondag 23 april 2023 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
23/04/2023 | A | 15:00 | KSAV A | ZWANEVEN | 4-1 | ||
Uitwedstrijden vrijdag 21 april 2023 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
21/04/2023 | 20:30 | DEURNE PIRATES | KSAV U21 | 3-1 | |||
21/04/2023 | 20:00 | WESTERLO | KSAV U15 PROV | 13-1 | |||
21/04/2023 | 18:30 | OG VORSELAAR | KSAV U12 PROV | RIEMENSTRAAT VORSELAAR | |||
Uitwedstrijden zaterdag 22 april 2023 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
22/04/2023 | 14:30 | KOERSEL | KSAV U11 PROV | SPORTLAAN KOERSEL SYNTH !!! | |||
22/04/2023 | 13:30 | LOMMEL | KSAV U13 PROV | SPEELPLEINSTRAAT LOMMEL | |||
22/04/2023 | 12:30 | KALMTHOUT A | KSAV U8 A PROV | HEIKANTSTRAAT KALMTHOUT SYNTH !!! | |||
22/04/2023 | 12:30 | KALMTHOUT B | KSAV U8 B PROV | HEIKANTSTRAAT KALMTHOUT SYNTH !!! | |||
22/04/2023 | 11:00 | MOL A | KSAV U13C | BOERETANG MOL | |||
22/04/2023 | 10:30 | BALEN A | KSAV U9 A PROV | HOOLSTERBERG BALEN | |||
22/04/2023 | 10:30 | BALEN B | KSAV U9 B PROV | HOOLSTERBERG BALEN | |||
22/04/2023 | 9:00 | SKS HERENTALS A | KSAV U7 B | OLYMPIADELAAN HERENTALS | |||
Uitwedstrijden zondag 23 april 2023 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
23/04/2023 | 15:00 | ZAMMEL | KSAV B | 0-0 | |||
23/04/2023 | 10:00 | BALEN | KSAV U17 PROV | 0-3 | |||
23/04/2023 | 10:00 | KATTENBOS A | KSAV U7 A | OUDE DIESTERSEBAAN LOMMEL | |||
23/04/2023 | 9:30 | DESSEL B | KSAV U17 B | 1-3 |
Gepost op: 19 april 2023 om 14.11h
Aantal keren gelezen: 19656
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B