Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Afhaaldag kledij op zaterdag 15 juni tussen 9u30 en 13u00
Wedstrijden vrijdag 9, zaterdag 10 en zondag 11 september.
Thuiswedstrijden vrijdag 9 september 2022 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
9/09/2022 | A | 20:00 | KSAV DAMES | 5 | HOOGSTRATEN B | 1 | 1-5 |
9/09/2022 | B | 20:00 | KSAV U17 B | 7 | EXC. VORST | 3 | 7-3 |
Thuiswedstrijden zaterdag 10 september 2022 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
10/09/2022 | A | 19:00 | KSAV A | 8 | WUUSTWEZEL | 4 | 3-0 |
10/09/2022 | B | 15:00 | KSAV RESERVEN | 6 | ARENDONK E | 5 | 2-1 |
10/09/2022 | D1 | 12:30 | KSAV U7 A | 7 | KATTENBOS | 2 | |
10/09/2022 | D2 | 12:30 | KSAV U7 B | 7 | THES SPORT B | 1 | |
10/09/2022 | F1 | 10:45 | KSAV U10 PROV | 6 | RETIE | 3 | HAESELDONCKX IVO |
10/09/2022 | D1 | 10:45 | KSAV U8 PROV A | 8 | LOMMEL SK | 5 | MUYSHOND STAN |
10/09/2022 | D2 | 10:45 | KSAV U8 PROV B | 8 | LOMMEL SK | 5 | THIJS MAXIM |
Thuiswedstrijden zondag 11 september 2022 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
11/09/2022 | B | 10:45 | KSAV 17 PROV | 8 | NIJLEN | 4 | 1-2 |
11/09/2022 | A | 10:45 | KSAV 15 PROV | 7 | LENTEZON BEERSE | 5 | 11-0 |
11/09/2022 | B | 9:30 | KSAV 13 PROV | 6 | ZONHOVEN UNITED | 1 | VAN BAELEN JOERI |
11/09/2022 | F2 | 9:30 | KSAV 12 PROV | 8 | LOUWEL | 3 | DAELEMANS BJORN |
Uitwedstrijden vrijdag 9 september 2022 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
9/09/2022 | 20:00 | BEVEL | KSAV U21 | 4-3 | |||
Uitwedstrijden zaterdag 10 september 2022 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
10/09/2022 | 14:30 | EZAART | KSAV U15 B | 15-2 | |||
10/09/2022 | 14:15 | ALBERTA | KSAV U6 | HOLLANDSEBAAN GEEL-WINKELOMHEIDE | |||
10/09/2022 | 12:30 | TURNHOUT | KSAV U11 PROV | STWG OP MERKSPLAS TURNHOUT | |||
10/09/2022 | 10:30 | BEEKHOEK | KSAV U17 C | 8-3 | |||
10/09/2022 | 10:00 | BERG & DAL | KSAV U13 B | SPORTLAAN MEERHOUT | |||
10/09/2022 | 9:30 | ALBERTA | KSAV U10 B | HOLLANDSEBAAN GEEL-WINKELOMHEIDE | |||
10/09/2022 | 9:30 | LENTEZON BEERSE | KSAV U9 PROV A | STADIONLAAN BEERSE SYNTH !!! | |||
Uitwedstrijden zondag 11 september 2022 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
11/09/2022 | 15:00 | TONGERLO | KSAV B | 5-0 | |||
11/09/2022 | 10:00 | EZAART | KSAV U13 C | KORENSTRAAT MOL-EZAART | |||
11/09/2022 | 10:00 | EZAART | KSAV U12 B | KORENSTRAAT MOL-EZAART |
Gepost op: 9 september 2022 om 22.17h
Aantal keren gelezen: 10015
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B