Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Afhaaldag kledij op zaterdag 15 juni tussen 9u30 en 13u00
Wedstrijden van vrijdag 18, zaterdag 19 en zondag 20 oktober.
Wedstrijd Lentezon Beerse - KSAV U13 Prov zal doorgaan op zaterdag 19 oktober om 13u30 ipv op zondag !!!!!
Thuiswedstrijden vrijdag 18 oktober 2019 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | scheidsrechter | ||
20:00 | K. SAV 1° ELFTAL A | WEZEL SPORT A | 2-3 | ONSEA HANNELORE | ||
Thuiswedstrijden zaterdag 19 oktober 2019 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | scheidsrechter | ||
19:30 | K. SAV 1° ELFTAL B | KVC BOOISCHOT | 0-5 | DE HAEN BEN | ||
14:00 | KSAV U21 PROV | KVV VOSSELAAR | 3-2 | VERRECKT MATHIAS | ||
14:00 | KSAV U21 B | OLEN UNITED | 1-6 | ? | ||
14:00 | KSAV U11 C | BERG EN DAL VV | ||||
12:30 | KSAV U12 C | BERG EN DAL VV | ||||
12:30 | KSAV U11 B | KFC POPPEL A | ||||
12:30 | KSAV U7 B | BEEKHOEK A | ||||
12:00 | KSAV RESERVEN B | KFC ZAMMEL C | 2-2 | ? | ||
10:45 | KSAV U11 PROV | ZWARTE LEEUW A | ||||
10:45 | KSAV U8 PROV A | TERNESSE VV A | ||||
10:45 | KSAV U8 PROV B | TERNESSE VV B | ||||
9:00 | KSAV U12 B | RAUW SPORT | ||||
9:00 | KSAV U8 C | BERG EN DAL VV C | ||||
9:00 | KSAV U7 A | K. RAMSEL FC | ||||
9:00 | KSAV G-VOETBAL | |||||
Thuiswedstrijden zondag 20 oktober 2019 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | scheidsrechter | ||
10:45 | KSAV U17 PROV | HOUTVENNE A | 4-4 | JONKERS WERNER | ||
10:45 | KSAV U15 PROV | KFC LILLE A | 4-3 | MEESENS JARNE | ||
9:00 | KSAV U17 B | EZAART SPORT | 2-3 | MARIEN JOZEF | ||
9:00 | KSAV U15 C | BEEKHOEK B | 3-7 | DIRICKX ELKE | ||
Wedstrijden op verplaatsing zaterdag 19 oktober 2019 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | terrein | ||
15:00 | BSK RETIE A | KSAV RESERVEN PROV | 2-1 | GROENEDIJK 2470 RETIE (BRANDDONK) | ||
14:00 | LIERSE KEMPENZ. E | KSAV U13 B | BOVEMANSTRAAT 2260 WESTERLO SYNTH !!! | |||
14:00 | VV LAAKDAL B | KSAV U6 | HUIPERSTRAAT 2340 LAAKDAL-VORST | |||
13:30 | LENTEZON BEERSE A | KSAV U13 PROV | STADIONLAAN 2340 BEERSE | |||
13:00 | K. VLIMMEREN SP. | K.SAV DAMES | 6-0 | LETEREIND 2340 VLIMMEREN | ||
13:00 | BERG EN DAL VV D | KSAV U9 C | SPORTLAAN 2450 MEERHOUT | |||
11:30 | FC IK DIEN A | KSAV U15 B | 3-5 | KATTENBROEK 2650 EDEGEM | ||
11:00 | FC PUNT-LARUM | KSAV U10 C | LEEKS 2440 GEEL-PUNT | |||
9:30 | MOLENZONEN H. A | KSAV U10 PROV | SPEKSTRAAT 2220 HALLAAR | |||
9:30 | LIERSE KEMPENZ. B | KSAV U10 B | BOVEMANSTRAAT 2260 WESTERLO SYNTH !!! | |||
9:30 | C.P. ANTWERPEN A | KSAV U9 PROV A | TERLINDENHOFSTRAAT 2170 MERKSEM | |||
9:30 | C.P. ANTWERPEN B | KSAV U9 PROV B | TERLINDENHOFSTRAAT 2170 MERKSEM | |||
9:30 | TURNHOUT C | KSAV U8 D | STWG OP MERKSPLAS 2300 TURNHOUT SYNTH !! | |||
Wedstrijden op verplaatsing zondag 20 oktober 2019 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | terrein | ||
13:30 | K. SCHELLE SPORT | KSAV G NIV 3 | KAPELSTRAAT 2627 SCHELLE SYNTH !!! | |||
11:15 | KSK WAVRIA | KSAV G NIV 2 | 1-1 | SCHRANS 2861 O.L.V. WAVER | ||
11:15 | KSK WAVRIA | KSAV G NIV 4 | 8-7 | SCHRANS 2861 O.L.V. WAVER | ||
10:00 | SK RITA BERLAAR B | KSAV U13 C | WELVAARTSTRAAT 2590 BERLAAR | |||
9:30 | K. VERBR BALEN B | KSAV U15 D | 3-2 | HOOLSTERBERG 2490 BALEN | ||
9:30 | KVC HOUTVENNE | KSAV S U12 PROV | HARMONIESTRAAT 2230 HOUTVENNE SYNTH !!! |
Gepost op: 15 oktober 2019 om 20.43h
Aantal keren gelezen: 4549
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B