Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Afhaaldag kledij op zaterdag 15 juni tussen 9u30 en 13u00
Wedstrijden vrijdag 3 , zaterdag 4 en zondag 5 februari .
Thuiswedstrijden zaterdag 4 februari 2023 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
4/02/2023 | B | 13:00 | KSAV U21 | VOSSELAAR | 2-4 | ||
4/02/2023 | F1 | 13:00 | KSAV U10 B | HOUTVENNE C | Youri Geerinckx | ||
4/02/2023 | D1 | 13:00 | KSAV U6 | OLEN UNITED A | |||
4/02/2023 | F2 | 11:30 | KSAV U12 B | IMMER-OOST | Youri Geerinckx | ||
4/02/2023 | B | 9:30 | KSAV U15 B | MOL B | 2-2 | ||
4/02/2023 | D1 | 9:30 | KSAV U8 C | WITGOOR B | Stan Muyshond | ||
4/02/2023 | C | 9:00 | G-voetbal (tr.) | ||||
Vrij | Dames | ||||||
Thuiswedstrijden zondag 5 februari 2023 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
5/02/2023 | A | 14:30 | KSAV B | GROBBENDONK | 0-2 | ||
5/02/2023 | B | 10:45 | KSAV U15 PROV | BILZEN | 0-5 | ||
5/02/2023 | B | 9:30 | KSAV U13 PROV | LUTLOMMEL | Yves Reynders | ||
5/02/2023 | B | 9:30 | KSAV U12 PROV | BETEKOM | Joeri van Bael | ||
5/02/2023 | F2 | 9:30 | KSAV U13 C | BEEKHOEK B | Youri Geerinckx | ||
Uitwedstrijden vrijdag 3 februari 2023 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
3/02/2023 | 19:00 | OG VORSELAAR A | KSAV U8 A PROV | RIEMENSTRAAT VORSELAAR | |||
3/02/2023 | 19:00 | OG VORSELAAR B | KSAV U8 B PROV | RIEMENSTRAAT VORSELAAR | |||
Uitwedstrijden zaterdag 4 februari 2023 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
4/02/2023 | 15:00 | OLMEN B | KSAV RESERVEN | 1-8 | |||
4/02/2023 | 13:00 | RETIE | KSAV U17 B | 2-2 | |||
4/02/2023 | 13:00 | HOUTHALEN | KSAV U11 PROV | PALMENSTRAAT HOUTHALEN SYNTH !!! | |||
4/02/2023 | 11:30 | OLMEN A | KSAV U9 A PROV | EGSTRAAT OLMEN-BALEN | |||
4/02/2023 | 11:30 | OLMEN B | KSAV U9 B PROV | EGSTRAAT OLMEN-BALEN | |||
4/02/2023 | 11:15 | EZAART B | KSAV U7 A | KORENSTRAAT MOL-EZAART | |||
4/02/2023 | 10:00 | EZAART A | KSAV U7 B | KORENSTRAAT MOL-EZAART | |||
4/02/2023 | 9:30 | LILLE | KSAV U10 PROV | HEGGELAAN POEDERLEE | |||
Uitwedstrijden zondag 5 februari 2023 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
5/02/2023 | 15:00 | VC HERENTALS | KSAV A | 0-2 | |||
5/02/2023 | 9:30 | OG VORSELAAR | KSAV U17 PROV | 1-4 | |||
5/02/2023 | 9:30 | BERG & DAL | KSAV U17 C | 8-2 |
Gepost op: 2 februari 2023 om 18.28h
Aantal keren gelezen: 24103
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B