Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Tegenstanders beker van Antwerpen bekend:
Molenzonen Hallaar , Ramsel , Grasheide en Noordstar
Thuiswedstrijden zaterdag 26 januari 2019 | ||||||
uur | thuisploeg | kl | Uitploeg | kl | uitslag | scheidsrechter |
17:00 | SPARTA | DE KROON | ||||
14:30 | K. SAV ST. DIMPNA RES A | VV LAAKDAL B | ||||
14:30 | K. SAV ST. DIMPNA U21 | K. MERKSPLAS SK | Hesters Herbert | |||
14:30 | K. SAV ST. DIMPNA U12 B | KVC HOUTVENNE | ||||
14:30 | K. SAV ST. DIMPNA U11 C | KSK BRANDDONK B | ||||
14:30 | K. SAV ST. DIMPNA U8 C | KFCV ALBERTA GEEL | ||||
13:00 | K. SAV ST. DIMPNA U11 B | KSK BRANDDONK A | ||||
13:00 | K. SAV ST. DIMPNA U7 B | FC NETEZONEN | ||||
13:00 | K. SAV ST. DIMPNA U7 C | K. ZWALUWEN OLMEN C | ||||
12:30 | K. SAV ST. DIMPNA RES B | VV LAAKDAL C | ||||
12:30 | K. SAV ST. DIMPNA U17 C | KSK KASTERLEE B | Evers Derre | |||
11:00 | K. SAV ST. DIMPNA U11 A | VC HERENTALS A | ||||
11:00 | K. SAV ST. DIMPNA U8 B | FCO BEERSCHOT - WILRIJK B | ||||
11:00 | K. SAV ST. DIMPNA U7 A | KFC DESSEL SPORT B | ||||
9:00 | K. SAV ST. DIMPNA U17 B | KFC HEULTJE A | Swerts Luc | |||
9:00 | K. SAV ST. DIMPNA U8 A | FCO BEERSCHOT - WILRIJK A | ||||
9:00 | K. SAV Training G-voetbal | n.v.t. | ||||
Vrij : | 1° ELFTAL B / U12 C | |||||
Kantinedienst : | ||||||
Thuiswedstrijden zondag 27 januari 2019 | ||||||
uur | thuisploeg | kl | Uitploeg | kl | uitslag | scheidsrechter |
10:45 | ST. DIMPNA U16 DAMES | GRAVENWEZEL - SCHILDE A | ||||
10:45 | K. SAV ST. DIMPNA U15 C | KFC DESSEL SPORT D | Verborgt Tom | |||
9:00 | K. SAV ST. DIMPNA U17 A | BEERSCHOT - WILRIJK A | Torfs Bart | |||
9:00 | K. SAV ST. DIMPNA U15 A | KVV OG VORSELAAR A | Goetelen Eric | |||
Kantinedienst : | ||||||
Wedstrijden op verplaatsing vrijdag 25 januari 2019 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | terrein | ||
20:00 | VERBR BALEN | K. SAV ST. DIMPNA 1° ELFTAL A | Nagelsberg 2490 Balen | |||
Wedstrijden op verplaatsing zaterdag 26 januari 2019 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | terrein | ||
9:30 | KFC MOL | K. SAV ST. DIMPNA U9 C | Boeretang 2400 mol | |||
10:00 | ZWALUWEN OLMEN A | K. SAV ST. DIMPNA U15 B | Egstraat 2491 Olmen | |||
10:00 | EENDRACHT ZOERSEL | K. SAV ST. DIMPNA U10 B | Westmallebaan 2980 Zoersel | |||
10:00 | KSK HEIST A | K. SAV ST. DIMPNA U9 A | Lostraat 2220 Heist-Op-Den-Berg | |||
10:00 | KSK HEIST B | K. SAV ST. DIMPNA U9 B | Lostraat 2220 Heist-Op-Den-Berg | |||
10:45 | VERBR BALEN A | K. SAV ST. DIMPNA U6 | Het Heike Stappersdijk 2490 Balen | |||
11:00 | VERBR BALEN B | K. SAV ST. DIMPNA U13 D | Het Heike Stappersdijk 2490 Balen | |||
13:00 | KSK WEELDE | K. SAV ST. DIMPNA U13 B | Baetenheide/Laerstraat 2381 Weelde | |||
13:00 | BEERSCHOT - WILRIJK C | K. SAV ST. DIMPNA U10 A | Universiteitsplein Campus UIA 2610 Wilrijk | |||
13:00 | ZWALUWEN OLMEN B | K. SAV ST. DIMPNA U10 C | Egstraat 2491 Olmen | |||
13:30 | KFC EZAART SPORT A | K. SAV ST. DIMPNA U9 D | Korenstraat 2400 Mol-Ezaart | |||
Wedstrijden op verplaatsing zondag 27 januari 2019 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | terrein | ||
9:30 | KVC WESTERLO B | K. SAV ST. DIMPNA U13 A | De Merodedreef 2260 Westerlo Synth !!! | |||
10:00 | FC PUNT / LARUM A | K. SAV ST. DIMPNA U13 C | Leeks 2440 Geel-Punt | |||
10:00 | KFC LILLE | K. SAV ST. DIMPNA U12 A | FC Gierle Poeyelheide 2275 Gierle |
Gepost op: 22 januari 2019 om 7.56h
Aantal keren gelezen: 3621
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B