Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Afhaaldag kledij op zaterdag 15 juni tussen 9u30 en 13u00
Thuiswedstrijden vrijdag 21 september 2018 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | scheidsrechter | ||
19:00 | K. SAV ST. DIMPNA RES A | KFC BEEKHOEK SP. A | 3-1 | |||
19:30 | K. SAV ST. DIMPNA U21 | K. SAV ST. DIMPNA U17 | n.v.t. | |||
Thuiswedstrijden zaterdag 22 september 2018 | ||||||
uur | thuisploeg | kl. | Uitploeg | kl. | uitslag | scheidsrechter |
14:30 | SPARTA | HOEKSKE SPORT B | ||||
14:30 | K. SAV ST. DIMPNA U13 D | FC WEZEL SPORT | ||||
14:30 | K. SAV ST. DIMPNA U10 C | FC WEZEL SPORT | ||||
14:30 | K. SAV ST. DIMPNA U9 D | KFC ZAMMEL B | ||||
13:00 | K. SAV ST. DIMPNA U12 C | KVV VOSSELAAR B | ||||
13:00 | K. SAV ST. DIMPNA U9 C | K BERG & DAL VV B | ||||
13:00 | K. SAV ST. DIMPNA U6 | FC PUNT/LARUM A | ||||
12:30 | K. SAV ST. DIMPNA RES B | KFC ZAMMEL B | 4-2 | |||
12:30 | K. SAV ST. DIMPNA U17 C | K. ZWALUWEN OLMEN | 1-6 | |||
11:15 | K. SAV ST. DIMPNA U13 B | KFC DESSEL SP. C | ||||
11:15 | K. SAV ST. DIMPNA U10 B | KFC DESSEL SP. B | ||||
11:15 | K. SAV ST. DIMPNA U9 B | KVV OG VORSELAAR B | ||||
9:00 | K. SAV ST. DIMPNA U17 B | KSK OOSTHOVEN B | 2-1 | |||
9:00 | K. SAV ST. DIMPNA U9 A | KVV OG VORSELAAR A | ||||
9:00 | K. SAV G-voetbal NIV 2 | CITY PYRATS ANTWERPEN | n.v.t. | |||
9:00 | K. SAV G-voetbal NIV 3 | NIEUW BOECHOUT | n.v.t. | |||
9:00 | K. SAV Training G-voetbal | n.v.t. | n.v.t. | |||
Vrij : | U21 - U15 B - U11 A | |||||
Kantinedienst : | ||||||
Thuiswedstrijden zondag 23 september 2018 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | scheidsrechter | ||
10:45 | K. SAV ST. DIMPNA U15 C | KSV OUD TURNHOUT B | 2-7 | |||
10:45 | K. SAV ST. DIMPNA U13 C | FC PUNT-LARUM A | ||||
10:45 | K. SAV ST. DIMPNA U13 E | S.V. NOORSE B | ||||
9:30 | K. SAV ST. DIMPNA U13 A | K. VOSSELAAR VV A | ||||
9:30 | K. SAV ST. DIMPNA U12 A | K. RETIE SK A | ||||
Kantinedienst : | ||||||
Wedstrijden op verplaatsing zaterdag 22 september 2018 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | Terrein | ||
17:30 | KSK WEELDE | K. SAV ST. DIMPNA 1° ELFTAL A | 4-1 | |||
13:00 | K. ZWAL. OLMEN B | K. SAV ST. DIMPNA U12 B | ||||
13:00 | FC ARENDONK SPORT A | K. SAV ST. DIMPNA U10 A | ||||
13:00 | KFC BEEKHOEK SPORT A | K. SAV ST. DIMPNA U7 C | ||||
11:30 | K. BERG & DAL VV B | K. SAV ST. DIMPNA U8 C | ||||
11:00 | K. RAC EMBLEM B | K. SAV ST. DIMPNA U11 B | ||||
11:00 | KFC BEEKHOEK SPORT B | K. SAV ST. DIMPNA U11 C | ||||
11:00 | KFC TURNHOUT B | K. SAV ST. DIMPNA U8 B | ||||
10:00 | K.F.C. ZAMMEL | K. SAV ST. DIMPNA U7 B | ||||
9:15 | OOSTHOVEN A | K. SAV ST. DIMPNA U7 A | ||||
9:00 | HOOGSTRATEN VV A | K. SAV ST. DIMPNA U8 A | ||||
Wedstrijden op verplaatsing zondag 23 september 2018 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | |||
15:00 | OLEN UNITED | K. SAV ST. DIMPNA 1° ELFTAL B | 6-0 | |||
10:00 | KFC LENTEZON BEERSE A | K. SAV ST. DIMPNA U17 A | 2-6 | |||
10:00 | KFC ZWARTE LEEUW A | K. SAV ST. DIMPNA U15 A | 0-11 |
Gepost op: 22 september 2018 om 14.52h
Aantal keren gelezen: 5608
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B