Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Afhaaldag kledij op zaterdag 15 juni tussen 9u30 en 13u00
Uitslagen van vrijdag 10, zaterdag11 en zondag 12 februari .
Thuiswedstrijden vrijdag 10 februari 2023 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
10/02/2023 | A | 20:00 | KSAV DAMES | 5 | KESSEL UNITED | 4 | 2-0 |
10/02/2023 | B | 19:30 | KSAV U15 B | 7 | BEEKHOEK A | 3 | 2-6 |
Thuiswedstrijden zaterdag 11 februari 2023 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
11/02/2023 | A | 19:00 | KSAV A | 8 | MARIABURG | 4 | 3-2 |
11/02/2023 | B | 15:00 | KSAV RESERVEN | 7 | KASTERLEE C | 3 | 3-2 |
11/02/2023 | F1 | 13:00 | KSAV U10 B | 6 | VC HERENTALS | 5 | 5 tegen 5 Ivo Haeseldonckx |
11/02/2023 | D1 | 13:00 | KSAV U6 | 8 | BEEKHOEK | 2 | |
11/02/2023 | B | 11:30 | KSAV U13 B | 7 | HAM UNITED | 1 | Ivo Haeseldonckx |
11/02/2023 | F2 | 11:30 | KSAV U12 B | 8 | WEZEL C | 3 | Youri Geerinckx |
11/02/2023 | F1 | 10:45 | KSAV U10 PROV | 8 | RETIE | 3 | Jimmy Muyshond |
11/02/2023 | A1 | 10:00 | G-voetbal NIV.A | 4 | SCHELLE | 5 | |
11/02/2023 | A2 | 10:00 | G-voetbal NIV.B | 4 | LENTEZON | 5 | |
11/02/2023 | D1 | 9:30 | KSAV U8 C | 6 | ZWANEVEN B | 1 | Joshua Bisiaux |
11/02/2023 | C | 9:00 | G-voetbal (tr.) | 2/4 | |||
Thuiswedstrijden zondag 12 februari 2023 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
12/02/2023 | B | 9:30 | KSAV U17 C | 7 | BALEN B | 3 | VERBORGT TOM |
12/02/2023 | F2 | 9:30 | KSAV U13 C | 6 | WEZEL B | 1 | Joeri Van Baelen |
Uitwedstrijden zaterdag 11 februari 2023 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
11/02/2023 | 15:00 | RETIE | KSAV U21 | 6-0 | |||
11/02/2023 | 14:30 | ARENDONK | KSAV U17 B | HEIKANT ARENDONK | |||
11/02/2023 | 13:00 | BEVERST | KSAV U15 PROV | 2-3 | |||
11/02/2023 | 11:45 | LIERSE | KSAV U12 PROV | LIERSESTEENWEG KESSEL | |||
11/02/2023 | 9:30 | ZONHOVEN | KSAV U11 PROV | HERESTRAAT ZONHOVEN | |||
11/02/2023 | 9:30 | LILLE A | KSAV U8 A PROV | HEGGELAAN POEDERLEE | |||
11/02/2023 | 9:30 | LILLE B | KSAV U8 B PROV | HEGGELAAN POEDERLEE | |||
11/02/2023 | 9:30 | KADIJK A | KSAV U7 A | KADIJK OVERPELT | |||
11/02/2023 | 9:30 | RAUW | KSAV U7 B | VLOEIWEIDESTRAAT MOL-RAUW | |||
Uitwedstrijden zondag 12 februari 2023 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
12/02/2023 | 14:30 | HERENTHOUT | KSAV B | 2-1 | |||
12/02/2023 | 11:30 | LEOPOLDSBURG A | KSAV U9 A PROV | SPORTPARK TESSENDERLO SYNTH !!! | |||
12/02/2023 | 11:30 | LEOPOLDSBURG B | KSAV U9 B PROV | SPORTPARK TESSENDERLO SYNTH !!! | |||
12/02/2023 | 11:15 | WEZEL | KSAV U17 PROV | 0-3 | |||
12/02/2023 | 10:00 | BALEN | KSAV U13 PROV | HOOLSTERBERG BALEN |
Gepost op: 8 februari 2023 om 16.33h
Aantal keren gelezen: 33047
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B