Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Afhaaldag kledij op zaterdag 15 juni tussen 9u30 en 13u00
Wedstrijden van vrijdag 16, zaterdag 17, zondag 18, woensdag 21 november
Thuiswedstrijden zaterdag 17 november 2018 | ||||||
uur | thuisploeg | uitploeg | uitslag | scheidsrechter | ||
10:00 | K. SAV ST. DIMPNA U13 B | KVC WESTERLO | ||||
10:00 | K. SAV ST. DIMPNA U13 D | K. BERG EN DAL VV | ||||
10:00 | K. SAV ST. DIMPNA U13 E | K. VRIJHEID HERSELT | ||||
10:00 | K. SAV ST. DIMPNA U6 | FC GIERLE | ||||
Vrij: | U13 C | |||||
Thuiswedstrijden zondag 18 november 2018 | ||||||
uur | thuisploeg | uitploeg | uitslag | scheidsrechter | ||
17:00 | K. SAV ST. DIMPNA 1° ELFTAL A | K.BEVEL FC | 4-0 | |||
14:30 | K. SAV ST. DIMPNA 1° ELFTAL B | FC PUNT/LARUM | 0-3 | |||
Wedstrijden op verplaatsing vrijdag 16 november 2018 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | terrein | ||
20:00 | FCM HALLAAR | K. SAV ST. DIMPNA U21 | 1-5 | |||
Wedstrijden op verplaatsing zaterdag 17 november 2018 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | terrein | ||
16:30 | SCHIJF B | SPARTA | ||||
14:30 | K. VERBR BALEN B | K. SAV ST. DIMPNA RES B | 4-0 | BLEUKENS NAGELSBERG 2490 BALEN | ||
13:30 | FC NETEZONEN | K. SAV ST. DIMPNA RES A | 0-5 | RUNDERSHOEK 2430 EINDHOUT-LAAKDAL | ||
13:00 | FC NETEZONEN | K. SAV ST. DIMPNA U7 B | RUNDERSHOEK 2430 EINDHOUT-LAAKDAL | |||
13:00 | KFC EZAART SPORT C | K. SAV ST. DIMPNA U7 C | KORENSTRAAT 2400 MOL-EZAART | |||
12:00 | KFC EXC VORST | K. SAV ST. DIMPNA U17 B | 2-6 | DE VLOED LINDESTRAAT 2430 VORST-LAAKDAL | ||
11:30 | KVC WESTERLO D | K. SAV ST. DIMPNA U11 B | T KUIPKE DE MERODEDREEF 2260 WESTERLO | |||
11:00 | K. WITGOOR SPORT B | K. SAV ST. DIMPNA U12 C | WOUWERSTRAAT 2480 DESSEL | |||
11:00 | WAPPER ANTWERPEN | KSAV ST.DIMPNA G NIV2 | FORT II STRAAT 2160 WOMMELGEM | |||
11:00 | K. RC MECHELEN | KSAV ST.DIMPNA G NIV3 | OSCAR VAN KESBEECKSTRAAT 2800 MECHELEN | |||
9:30 | KVV VOSSELAAR A | K. SAV ST. DIMPNA U11 A | BERGAKKERSTRAAT 2350 VOSSELAAR | |||
9:30 | KFC DE KEMPEN TL C | K. SAV ST. DIMPNA U11 B | PRIJSTRAAT 2460 TIELEN | |||
9:30 | HOOGSTRATEN VV B | K. SAV ST. DIMPNA U8 B | KATHELIJNESTRAAT 2320 HOOGSTRATEN | |||
9:30 | KFCV ALBERTA | K. SAV ST. DIMPNA U8 C | HOLLANDSEBAAN 2440 GEEL-WINKELOMHEIDE | |||
9:30 | FCO BEERSCHOT WILRIJK C | K. SAV ST. DIMPNA U7 A | UNI. PLEIN CAMPUS UIA 2610 WILRIJK | |||
Wedstrijden op verplaatsing zondag 18 november 2018 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | terrein | ||
14:00 | YRKV MECHELEN | KSAV ST.DIMPNA G NIV4 | LIERSESTEENWEG 2800 MECHELEN | |||
10:30 | VV LAAKDAL | K. SAV ST. DIMPNA U12 B | HUIPERSTRAAT 2430 VORST-LAAKDAL | |||
10:00 | ASV GEEL A | K. SAV ST. DIMPNA U17 A | 3-4 | DE LEUNEN RAUWELKOVEN 2440 GEEL | ||
9:30 | KVC WESTERLO B | K. SAV ST. DIMPNA U15 A | 3-1 | T KUIPKE DE MERODEDREEF 2260 WESTERLO | ||
9:00 | FC ZWANEVEN B | K. SAV ST. DIMPNA U15 C | 3-2 | RHOODE 2360 OUD-TURNHOUT | ||
Wedstrijden op verplaatsing woensdag 21 november 2018 | ||||||
uur | thuisploeg | Uitploeg | uitslag | terrein | ||
18:00 | R CAPPELLEN FC | K. SAV ST. DIMPNA U10 A | RENE DE PAUWSTRAAT 2950 KAPELLEN |
Gepost op: 12 november 2018 om 22.42h
Aantal keren gelezen: 5517
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B