Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Afhaaldag kledij op zaterdag 15 juni tussen 9u30 en 13u00
Uitslagen van vrijdag 31 maart, zaterdag 1 en zondag 2 april.
Thuiswedstrijden vrijdag 31 maart 2023 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
31/03/2023 | A | 20:00 | KSAV DAMES | HERSELT B | 0-5 (forfait) | ||
31/03/2023 | B | 19:30 | KSAV U17 C | BERG & DAL A | 4-6 | ||
Thuiswedstrijden zaterdag 1 april 2023 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
1/04/2023 | A | 19:00 | KSAV A | LILLE UNITED B | 2-3 | ||
1/04/2023 | B | 15:00 | KSAV RESERVEN | RETIE C | Afgelast | ||
1/04/2023 | F1 | 13:00 | KSAV U11 PROV | HOUTHALEN | Afgelast | ||
1/04/2023 | D1 | 12:30 | KSAV U7 A | EZAART B | Afgelast | ||
1/04/2023 | D2 | 12:30 | KSAV U7 B | EZAART A | Afgelast | ||
1/04/2023 | F1 | 10:45 | KSAV U10 PROV | LILLE | Afgelast | ||
1/04/2023 | D1 | 10:45 | KSAV U8 A PROV | OG VORSELAAR A | Afgelast | ||
1/04/2023 | D2 | 10:45 | KSAV U8 B PROV | OG VORSELAAR B | Afgelast | ||
1/04/2023 | A | 10:00 | G-voetbal NIV.A | TURNHOUT | Afgelast | ||
1/04/2023 | B | 10:00 | G-voetbal NIV.B | NOORSE | 5-0 (forfait) | ||
1/04/2023 | A | 9:30 | KSAV U17 B | RETIE B | Afgelast | ||
1/04/2023 | C | 9:00 | G-voetbal (tr.) | Afgelast | |||
Uitwedstrijden zaterdag 1 april 2023 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
1/04/2023 | 19:30 | NETEZONEN | KSAV B | 5-0 | |||
1/04/2023 | 15:00 | BETEKOM | KSAV U12 PROV | GROTE BAAN BETEKOM SYNTH !!! | |||
1/04/2023 | 13:00 | LUTLOMMEL | KSAV U13 PROV | KONIJNENPIJPSTRAAT LOMMEL | |||
1/04/2023 | 13:00 | KSAV U9 A PROV | OLMEN A | ZWAARVOERDERSSPOOR GEEL-LARUM | |||
1/04/2023 | 13:00 | KSAV U9 B PROV | OLMEN B | ZWAARVOERDERSSPOOR GEEL-LARUM | |||
1/04/2023 | 12:45 | BEEKHOEK B | KSAV U13 C | BROEKSTRAAT GEEL-TEN AART | |||
1/04/2023 | 11:00 | WITGOOR B | KSAV U8 C | WOUWERSTRAAT DESSEL-WITGOOR | |||
1/04/2023 | 10:30 | IMMER-OOST B | KSAV U12 B | BOVEMANSSTRAAT OOSTERWIJK SYNTH !!! | |||
1/04/2023 | 10:00 | OLEN UNITED A | KSAV U6 | GESTELSTRAAT-ZANDSTRAAT OLEN | |||
1/04/2023 | 9:30 | HOUTVENNE C | KSAV U10 B | HARMONIESTRAAT RAMSEL-HOUTVENNE | |||
1/04/2023 | 9:25 | PAAL-TERVANT D | KSAV U13 B | DUISTBOSSTRAAT PAAL SYNTH !!! | |||
Uitwedstrijden zondag 2 april 2023 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
2/04/2023 | 11:00 | BILZEN | KSAV U15 PROV | 1-1 | |||
2/04/2023 | 10:00 | MOL B | KSAV U15 B | 1-3 |
Gepost op: 28 maart 2023 om 20.56h
Aantal keren gelezen: 58540
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B