Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Tegenstanders beker van Antwerpen bekend:
Molenzonen Hallaar , Ramsel , Grasheide en Noordstar
Wedstrijden van vrijdag 3, zaterdag 4 en zondag 5 augustus.
Thuiswedstrijden zaterdag 4 september 2021 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Uitslag | Scheidsrechter |
4/09/2021 | 14:00 | K. S.A.V. DAMES | K.V.K. WESTMALLE B | 0-8 | |||
4/09/2021 | 14:00 | K. S.A.V. RES B | K.S.K. OOSTHOVEN D | 1-5 | |||
4/09/2021 | 12:30 | K. S.A.V. U6 A | K. BERG & DAL V.V. A | ||||
4/09/2021 | 11:00 | K. S.A.V. U11 Prov | K. ANTONIA F.C. | ||||
4/09/2021 | 11:00 | K. S.A.V. U9 Prov A | K. ANTONIA F.C. A | ||||
4/09/2021 | 11:00 | K. S.A.V. U9 Prov B | K. ANTONIA F.C. B | ||||
4/09/2021 | 9:30 | K. S.A.V. U15 B | K. WITGOOR SPORT | 2-9 | |||
4/09/2021 | 9:30 | K. S.A.V. U10 B | R. F.C. ZWANEVEN | ||||
Thuiswedstrijden zondag 5 september 2021 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Uitslag | Scheidsrechter |
5/09/2021 | 10:45 | K. S.A.V. U17 Prov | LIERSE KEMPEZONEN | BERGHMANS JOHAN | |||
5/09/2021 | 10:45 | K. S.A.V. U13 B | ZENNESTER HOMBEEK B | ?? | |||
5/09/2021 | 9:30 | K. S.A.V. U13 Prov | K.V.C. LILLE UNITED | ?? | |||
5/09/2021 | 9:30 | K. S.A.V. U12 Prov | B.S.K. RETIE | ?? | |||
Uitwedstrijden vrijdag 3 september 2021 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | Terrein | |||
3/09/2021 | 20:00 | F.C. GIERLE A | K. S.A.V. RES A | 3-0 | |||
Uitwedstrijden zaterdag 4 september 2021 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | Terrein | |||
4/09/2021 | 19:30 | K.S.V. OUD-TURNHOUT | K. S.A.V. B | ALBERT SOHIESTRAAT OUD-TURNHOUT | |||
4/09/2021 | 13:30 | NIJLEN | K. S.A.V. U21 Prov | 4-2 | |||
4/09/2021 | 13:00 | ZWALUWEN OLMEN | K. S.A.V. U12 B | EGSTRAAT OLMEN | |||
4/09/2021 | 11:00 | GROBBENDONK | K. S.A.V. U11 B | VAARTKOM GROBBENDONK | |||
4/09/2021 | 11:00 | DESSEL | K. S.A.V. U7 A | SPORTPARK DESSEL | |||
4/09/2021 | 10:00 | YELLOW RED KV MECHELEN | K. S.A.V. U10 Prov | LOSTRAAT HEIST-OP-DEN-BERG | |||
4/09/2021 | 10:00 | OLEN UNITED A | K. S.A.V. U7 B | GESTELSTRAAT/ZANDSTRAAT OLEN | |||
4/09/2021 | 9:30 | LILLE UNITED A | K. S.A.V. U8 Prov A | POEYELHEIDE GIERLE | |||
4/09/2021 | 9:30 | LILLE UNITED B | K. S.A.V. U8 Prov B | POEYELHEIDE GIERLE | |||
Uitwedstrijden zondag 5 september 2021 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | Terrein | |||
9/05/2021 | 15:00 | K.S.K. WEELDE | K. S.A.V. A | 0-4 | |||
9/05/2021 | 11:30 | TERNESSE WOMMELGEM | K. S.A.V. U15 Prov | BRIELEKE WOMMELGEML | |||
9/05/2021 | 11:00 | ZWANEVEN | K. S.A.V. U12 C | 0-5 (algemeen forfait Zwaneven) | |||
9/05/2021 | 9:30 | BERG & DAL | K. S.A.V. U17 B | SPORTLAAN MEERHOUT | |||
9/05/2021 | 9:30 | DE KEMPEN-LICHTAART B | K. S.A.V. U15 C | PRIJSTRAAT TIELEN |
Gepost op: 30 augustus 2021 om 13.13h
Aantal keren gelezen: 13533
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B