Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Tegenstanders beker van Antwerpen bekend:
Molenzonen Hallaar , Ramsel , Grasheide en Noordstar
Uitslagen van vrijdag 17, zaterdag 18 en zondag 19 maart.
Thuiswedstrijden vrijdag 17 maart 2023 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
17/3/2023 | A | 20:00 | KSAV DAMES | BALEN | 2-0 | ||
17/3/2023 | B | 20:00 | KSAV RESERVEN | BALEN B | 5-0 | ||
Thuiswedstrijden zaterdag 18 maart 2023 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
18/3/2023 | A | 19:30 | KSAV A | PUNT/LARUM | 3-0 | ||
18/3/2023 | D1 | 12:30 | KSAV U7 A | PAAL TERVANT A | |||
18/3/2023 | D1 | 10:45 | KSAV U8 A PROV | MERKSPLAS A | Joeri van bael | ||
18/3/2023 | D2 | 10:45 | KSAV U8 B PROV | MERKSPLAS B | Lars Janssens | ||
18/3/2023 | B | 9:30 | KSAV U17 B | BEEKHOEK | 2-0 | ||
18/3/2023 | F1 | 9:30 | KSAV U11 PROV | DIEST | Joeri van bael | ||
18/3/2023 | C | 9:00 | G-voetbal (tr.) | ||||
Thuiswedstrijden zondag 19 maart 2023 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
19/3/2023 | A | 10:45 | KSAV U17 PROV | RETIE | 1-0 | ||
19/3/2023 | B | 10:45 | KSAV U15 PROV | TORPEDO HASSELT | 5-1 | ||
19/3/2023 | B | 9:30 | KSAV U13 PROV | RETIE | Youri Geerinckx | ||
19/3/2023 | F2 | 9:30 | KSAV U12 PROV | RWL SPORT | Peter Van Opstal | ||
Uitwedstrijden vrijdag 17 maart 2023 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
17/3/2023 | 20:00 | VOSSELAAR | KSAV U21 | 0-0 | |||
17/3/2023 | 20:00 | HAM UNITED | KSAV U17 C | 16-1 | |||
Uitwedstrijden zaterdag 18 maart 2023 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
18/3/2023 | 19:30 | DESSEL B | KSAV B | 6-2 | |||
18/3/2023 | 13:00 | BALEN B | KSAV U13 C | HOOLSTERBERG BALEN | |||
18/3/2023 | 13:00 | KSAV U9 B PROV | DIEST B | ZWAARVOERDERSSPOOR GEEL-LARUM | |||
18/3/2023 | 13:00 | KSAV U9 B PROV | DIEST B | ZWAARVOERDERSSPOOR GEEL-LARUM | |||
18/3/2023 | 11:30 | BERG & DAL B | KSAV U12 B | SPORTLAAN MEERHOUT | |||
18/3/2023 | 9:30 | DESSEL C | KSAV U8 C | SPORTPARK DESSEL SYNTH !!! | |||
18/3/2023 | 9:30 | KSK KASTERLEE A | KSAV U6 | DUINENEIND KASTERLEE | |||
18/3/2023 | 9:00 | HERSELT | KSAV U10 B | ASBROEK HERSELT | |||
Uitwedstrijden zondag 19 maart 2023 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
19/3/2023 | 11:15 | VOSSELAAR | KSAV U10 PROV | BERGAKKESTRAAT VOSSELAAR | |||
19/3/2023 | 10:00 | HADES HASSELT | KSAV U13 B | PUTVENNESTRAAT HASSELT SYNTH !!! | |||
19/3/2023 | 9:30 | DESSEL B | KSAV U15 B | 1-2 |
Gepost op: 14 maart 2023 om 18.04h
Aantal keren gelezen: 32373
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B