Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Afhaaldag kledij op zaterdag 15 juni tussen 9u30 en 13u00
Wedstrijden van zaterdag 8 en zondag 9 oktober.
Thuiswedstrijden zaterdag 8 oktober 2022 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
8/10/2022 | B | 13:00 | KSAV U21 | BROECHEM | 2-2 | ||
8/10/2022 | D2 | 13:00 | KSAV U9 PROV A | LILLE UNITED | Tuur Muyshond | ||
8/10/2022 | D1 | 13:00 | KSAV U6 | BERG EN DAL A | |||
8/10/2022 | F1 | 12:30 | KSAV U10 B | HAM UNITED | Ivo Haeseldonckx | ||
8/10/2022 | B | 11:30 | KSAV U13 B | ACHEL VV | Tuur muyshond | ||
8/10/2022 | F2 | 11:30 | KSAV U12 B | WITGOOR B | Youri Geerinckx | ||
8/10/2022 | F1 | 10:45 | KSAV U10 PROV | VOSSELAAR VV | Ivo Haeseldonckx | ||
8/10/2022 | B | 9:30 | KSAV U15 B | RETIE B | 5-1 | ||
8/10/2022 | C | 9:00 | G-voetbal (tr.) | ||||
Thuiswedstrijden zondag 9 oktober 2022 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
9/10/2022 | A | 15:00 | KSAV B | NETEZONEN | 0-3 | ||
9/10/2022 | B | 9:30 | KSAV U17 C | PUNT/LARUM | 1-1 | ||
9/10/2022 | F2 | 9:30 | KSAV U13 C | ASV GEEL C | Joeri van Bael | ||
Uitwedstrijden zaterdag 8 oktober 2022 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
8/10/2022 | 17:30 | OLMEN | KSAV U8 PROV A | EGSTRAAT OLMEN | |||
8/10/2022 | 17:30 | OLMEN | KSAV U8 PROV B | EGSTRAAT OLMEN | |||
8/10/2022 | 15:00 | KASTERLEE C | KSAV RESERVEN | 3-10 | |||
8/10/2022 | 13:00 | TONGERLO B | KSAV U7 B | GENEINDE WESTERLO-TONGERLO | |||
8/10/2022 | 13:00 | KSAV U9 PROV B | LIILE UNITED B | PUNT/LARUM | |||
8/10/2022 | 11:00 | HEULTJE | KSAV U17 B | 3-4 | |||
8/10/2022 | 11:00 | NIJLEN | KSAV U11 PROV | GRAANWEG NIJLEN | |||
8/10/2022 | 9:30 | RAUW | KSAV U7 A | VLOEIWEIDESTRAAT MOL-RAUW | |||
Uitwedstrijden zondag 9 oktober 2022 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
9/10/2022 | 15:00 | KALMTHOUT | KSAV A | 2-2 | |||
9/10/2022 | 15:00 | ALBERTA | KSAV DAMES | 2-2 | |||
9/10/2022 | 11:15 | TORPEDO HASSELT | KSAV 17 PROV | 2-3 | |||
9/10/2022 | 10:00 | ANTONIA | KSAV 15 PROV | 4-1 | |||
9/10/2022 | 10:00 | LILLE UNITED | KSAV 13 PROV | BALSAKKER LILLE | |||
9/10/2022 | 9:30 | BREE-BEEK | KSAV 12 PROV | GEUSSENSSTRAAT BREE |
Gepost op: 3 oktober 2022 om 20.46h
Aantal keren gelezen: 31716
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B