Secretariaat
Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be
3e Prov 24 juli 2024
19.30u
KSAV - ASV Geel
wedstrijdbal: Woensdag
Nieuws
Afhaaldag kledij op zaterdag 15 juni tussen 9u30 en 13u00
Uitslagen van zaterdag 17 en zondag 18 februari.
Thuiswedstrijden zaterdag 17 februari 2024 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
17/2/2024 | B | 15:00 | KSAV U21 | KVC WESTERLO C | 1-5 | ||
17/2/2024 | F1 | 15:00 | KSAV U11 B | K. VRIJHEID HERSELT | Stan Muyshond | ||
17/2/2024 | B | 13:30 | KSAV RESERVEN A | OUD-TURNHOUT | wedstrijd op 20/02 | ||
17/2/2024 | F2 | 13:30 | KSAV U13 PROV | LENTEZON BEERSE A | Ivo Haeseldonckx | ||
17/2/2024 | D1 | 13:30 | KSAV U8 C | ARENDONK SPORT B | Joshua Bisiaux | ||
17/2/2024 | B | 11:00 | KSAV U15 B | AVERBODE OKSELAAR A | 0-8 | ||
17/2/2024 | C | 9:30 | G-training | ||||
Thuiswedstrijden zondag 18 februari 2024 | |||||||
Datum | Terrein | Uur | Thuisploeg | Kl | Uitploeg | Kl | Scheidsrechter |
18/2/2024 | F1 | 11:00 | KSAV U12 PROV | OLMEN A | Ivo Haeseldonckx | ||
18/2/2024 | B | 10:45 | KSAV U15 PROV | KVC WESTERLO B | 1-1 | ||
Uitwedstrijden zaterdag 17 februari 2024 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
17/2/2024 | 11:30 | K. VERBR. BALEN A | KSAV U10 PROV | ||||
17/2/2024 | 11:15 | SK HEUSDEN B | KSAV U17 B | ||||
17/2/2024 | 11:00 | OLEN UNITED | KSAV U15 C | ||||
17/2/2024 | 11:00 | K. BERG EN DAL B | KSAV U13 B | ||||
17/2/2024 | 10:00 | OLEN UNITED A | KSAV U7 A | ||||
17/2/2024 | 9:30 | PUNT-LARUM A | KSAV U6 | ||||
Uitwedstrijden zondag 18 februari 2024 | |||||||
Datum | Uur | Thuisploeg | Uitploeg | ||||
18/02/2024 | 15:00 | WEELDE | KSAV A | 3-2 | |||
18/02/2024 | 15:00 | BOUWEL | KSAV B | 6-3 | |||
18/2/2024 | 10:00 | BALEN A | KSAV U17 PROV | ||||
18/2/2024 | 10:00 | K. LINDELHOEVEN A | KSAV U11 PROV | ||||
18/2/2024 | 9:30 | K.F.C. NIJLEN A | KSAV U9 PROV A | ||||
18/2/2024 | 9:30 | K.F.C. NIJLEN B | KSAV U9 PROV B |
Gepost op: 17 februari 2024 om 10.51h
Aantal keren gelezen: 4935
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B