Secretariaat



Open: maandag 25/9
18u30-19u30

2e Prov 23 september 2023

19.00u

KSAV A - Lentezon

wedstrijdbal: Zaterdag

4e PROV 24 september 2023

15.00u

KSAV B - Zammel

wedstrijdbal: Zondag

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

Info Bestuur

 

 

 

Voorzitter

Marc Aerts

0498 85 15 10

voorzitter@ksav.be

 

Ondervoorzitter

Karel Cowé

0497 60 23 33

karelcowe@hotmail.com

 

Secretaris

Suzy Aerts

0494 71 89 70

secretaris@ksav.be

 

Penningmeester

Jef Sterckx

0498 11 52 55

penningmeester@ksav.be

 

Bestuurslid

Karel Nuyts

0499 38 21 18

karel.nuyts@outlook.com

 

Bestuurslid

Ivo Vandeweyer

0474 34 48 08

ivoweyer@hotmail.com

 

Bestuurslid

Susy Verlinden

0473 25 30 86

kantinedienst@ksav.be

 

Bestuurslid

Patrick Vansant

0494 30 32 53

patrick.vansant@telenet.be

 

Bestuurslid

Heuvelmans Koen

0479 38 87 06

koen.heuvelmans@telenet.be

 

Bestuurslid

Gino De Kock

0475 23 61 27

dekockgino@gmail.com

 

Bestuurslid

Jos Geerinckx

0493 30 69 21

info@tuinafsluiter.be

 

Cel Hoofdbestuur

Voorzitter : Marc Aerts

Ondervoorzitter : Karel Cowé

Secretaris : Suzy Aerts

Penningmeester : Jef Sterckx

Bestuurslid : Susy Verlinden

Bestuurslid : Karel Nuyts

Bestuurslid : Ivo Vandeweyer

Bestuurslid : Gino De Kock

Bestuurslid : Patrick Vansant

Bestuurslid : Koen Heuvelmans

Bestuurslid : Jos Geerinckx

Jeugdvoorzitter : Albert Cuyvers 

 

TVJO : Patrik Verbeeck 

 

Cel Beheerraad

Voorzitter : Gino De Kock

Ondervoorzitter : Karel Cowé

Secretaris : Karel Nuyts

Penningmeester : Jef Sterckx

Lid : Marc Aerts

 

Cel G-voetbal

Coördinator : Elisa Convalle

 

Medische cel

Dokter : Jens Vanackeleyen

Kiné : Gino De Kock

Kiné : Rob Janssen 

Kiné : Yannick Douwen

 

Cel Kledij

Coördinator :  Koen Heuvelmans

Lid : Ivo Vandeweyer

Lid : Karel Nuyts

 

Cel ICT

Coördinator :  Ronny Vandyck

Lid : Gunter Daems

Lid : Koen Heuvelmans

 

Cel evenementen

Coördinator :  Susy Verlinden

Lid : Suzy Aerts

Lid : Patrick Vansant

 

Sportieve cel

TVJO :  Patrik Verbeeck

AVJO :  Bjorn Daelemans

Coördinator postformatie : Bjorn Daelemans

Coördinator seniors : Koen Heuvelmans

Coördinator doelmannen : Roel Vanhoof

Coördinator scouting : Christof Hermans

Coördinator medisch : Gino De Kock

Coördinator bovenbouw : Erik Willeborts 

Coördinator middenbouw : Jimmy Muyshond

Coördinator onderbouw : Theo Verdonck

 

Cel jeugdbestuur

Voorzitter : Albert Cuyvers

Secretaris : Ronny Vandyck

TVJO :  Patrik Verbeeck

AVJO: Bjorn Daelemans

Coördinator afgevaardigden : Erik Willeborts

Coördinator scheidsrechters : Jimmy Muyshond

Coördinator tornooien : Jo Vanhoof

Clubvoorzitter : Marc Aerts

Rangschikking 2e Prov


Rangschikking 4e PROV