Secretariaat



Open op maandag 18 oktober 18u30-19u30

2e Prov 22 oktober 2021

20.00u

KSAV A - Olmen
(Vrijdag !!!)

wedstrijdbal:

4e PROV 24 oktober 2021

15.00u

KSAV B - Ezaart
(Zondag !!!)

wedstrijdbal:

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

Kantinedienst

 

September 2021

bakker Verlooy

zaterdag 4 september van 8u30-13u00 - Marc Aerts

zaterdag 4 september van 13u00-18u00 - Jimmy Muyshond

zondag 5 september van 8u30-13u00 - Erik Willeborts

zaterdag 11 september van 8u30-13u00 - Patrick Vansant

zaterdag 11 september van 13u00-18u00 - Jo Vanhoof

zondag 12 september van 8u30-13u00 - Patrik Verbeeck

zaterdag 18 september van 8u30-13u00 - Suzy Aerts

zaterdag 18 september van 13u00-18u00 - Karel Cowé

zondag 19 september van 8u30-13u00 - Joost Knapen

zaterdag 25 september van 8u30-13u00 - Ivo Vandeweyer

zaterdag 25 september van 13u00-18u00 - Kris Lievens

zondag 26 september van 8u00-13u00 - Bjorn Daelemans

 

Oktober 2021

bakker Steurs (Rijn)

zaterdag 2 oktober van 8u30-13u00 - Susy Verlinden

zaterdag 2 oktober van 13u00-18u00 - Ronny Vandyck

zondag 3 oktober van 8u30-13u00 - Bjram Peeters

zaterdag 9 oktober van 8u30-13u00 - Marc Aerts

zaterdag 9 oktober van 13u00-18u00 - Jimmy Muyshond

zondag 10 oktober van 8u30-13u00 - Erik Willeborts

zaterdag 16 oktober van 9u30-13u30 - Patrick Vansant

zaterdag 16 oktober van 13u00-18u00 - Jo Vanhoof

zondag 17 oktober van 8u30-13u00 - Patrik Verbeeck

zaterdag 23 oktober van 8u30-13u00 - Ivo Vandeweyer

zaterdag 23 oktober van 13u00-18u00 - Karel Cowé

zondag 24 oktober van 8u30-13u00 - Kris Lievens

zaterdag 30 oktober van 8u30-13u00 - Suzy Aerts

zaterdag 30 oktober van 13u00-18u00 - 

zondag 31 oktober van 8u30-13u00 - Susy verlinden

 

November 2021

bakker Verlooy

zaterdag 6 november van 8u30-13u00 - Susy Verlinden

zaterdag 6 november van 13u00-18u00 - Ronny Vandyck

zondag 7 november van 8u30-13u00 - Bjorn Daelemans

zaterdag 13 november van 8u30-13u00 - Jef Sterckx

zaterdag 13 november van 13u00-18u00 - Jef Sterckx

zondag 14 november van 8u30-13u00 - Bram Peeters

zaterdag 20 november van 11u00-18u00 - Susy Verlinden

zondag 21 november van 8u30-13u00 - Kris Lievens

zaterdag 27 november van 9u30-13u30 - Marc Aerts

zaterdag 27 november van 13u30-18u00 - Jimmy Mushond

zondag 28 november van 8u30-13u00 - Susy Verlinden

 

December 2020

bakker Steurs (Rijn)

zaterdag 4 december van 8u30-13u00 - Ivo Vandeweyer

zaterdag 4 december van 13u00-18u00 - Ronny Vandyck

zondag 5 december van 8u30-13u00 - Erik Willeborts

Rangschikking 2e Prov


Rangschikking 4e PROV

.


Dames 4e PROV