Secretariaat



OPEN
Maandag 13 februari
18u30-19u30

2e Prov 8 februari 2023

20.00u

St.Job - KSAV A
Woensdag

wedstrijdbal:

4e PROV 8 februari 2023

20.00u

KSAV B - Heultje
Woensdag

wedstrijdbal:

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

U15 Prov

Info / spelers / trainerstaf

 

 

Datum Uur Onderwerp Score
zo 15-01-2023 10:45 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.3 - K.F.C. Diest A Niv.2 -
zo 22-01-2023 09:30 F.C. Torpedo Hasselt A Niv.3 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.3 -
zo 29-01-2023 09:30 Zonhoven United Fc A Niv.2 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.3 6-2
zo 05-02-2023 10:45 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.3 - Belisia Bilzen Sv A Niv.2 -
za 11-02-2023 12:30 Ews Schoonbeek-Beverst A Niv.3-2 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.3 -
zo 26-02-2023 10:45 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.3 - K.V.C. Westerlo B Niv.3 -
za 04-03-2023 09:30 F.C. Herderen-Millen Niv.3 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.3 -
za 11-03-2023 13:00 K.F.C. Diest A Niv.2 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.3 -
zo 19-03-2023 10:45 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.3 - F.C. Torpedo Hasselt A Niv.3 -
zo 26-03-2023 10:45 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.3 - Zonhoven United Fc A Niv.2 -
zo 02-04-2023 11:00 Belisia Bilzen Sv A Niv.2 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.3 -
zo 16-04-2023 10:45 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.3 - Ews Schoonbeek-Beverst A Niv.3-2 -
vr 21-04-2023 20:00 K.V.C. Westerlo B Niv.3 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.3 -
zo 30-04-2023 10:45 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.3 - F.C. Herderen-Millen Niv.3 -

 

Datum Uur Onderwerp Score
za 03-09-2022 13:00 Vc Lille United A Niv.2 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 0 - 8
zo 11-09-2022 10:45 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 - K.F.C. Lentezon Beerse A Niv.1 11 - 0
zo 18-09-2022 10:00 K. Sint-Job F.C. A Niv.2-1 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 2 - 4
zo 25-09-2022 10:45 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 - K. Merksplas S.K. A Niv.1 2 - 2
zo 02-10-2022 11:15 K.V.V. Vosselaar A Niv.2 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 7 - 1
zo 09-10-2022 10:00 K. Antonia F.C. A Niv.2-1 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 4 - 1
zo 16-10-2022 10:45 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 - K.B.S.K. Retie A Niv.1 2-1
zo 23-10-2022 09:30 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 - Vc Lille United A Niv.2 5-2
zo 30-10-2022 09:30 K.F.C. Lentezon Beerse A Niv.1 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 0-7
zo 06-11-2022 10:45 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 - K. Sint-Job F.C. A Niv.2-1 2-4
zo 13-11-2022 09:30 K. Merksplas S.K. A Niv.1 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 6-6
zo 20-11-2022 10:45 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 - K.V.V. Vosselaar A Niv.2 1-5
zo 27-11-2022 10:45 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 - K. Antonia F.C. A Niv.2-1 3-0
zo 04-12-2022 09:30 K.B.S.K. Retie A Niv.1 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 5-2

 

Rangschikking 2e Prov

  


Rangschikking 4e PROV


Dames 4e PROV