Secretariaat



Open op maandag 24 januari 18u30-19u30

2e Prov 22 januari 2022

17.00u

Wezel - KSAV A
Sportacentrum Tongerlo

wedstrijdbal:

4e PROV 29 januari 2022

19.30u

SKS Herentals - KSAV B
(zaterdag)

wedstrijdbal:

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

U15 C

Info / spelers / trainerstaf

Trainer U15 C

Alan Vaneysendeyk 

0479 486706

alan.vaneysendeyk@hotmail.com

 

Afgevaardigde

Pieter Medaer

0492 97 16 89

pieter.medaer@hotmail.be

 

Training:

 

Kantinedienst

5 personen

zaterdag 25 september van 10u00-13u30 

zondag 28 november van 11u00-13u45

 

Datum Uur Onderwerp Score
zo 09-01-2022 09:00 K.S.A.V. St-Dymphna Geel C Niv.1 - K.F.C. Linda Olen Niv.1 -
zo 16-01-2022 10:00 Olen United B Niv.1 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel C Niv.1 -
zo 23-01-2022 09:00 K.S.A.V. St-Dymphna Geel C Niv.1 - K.F.C. Mol Niv.1 -
zo 30-01-2022 09:30 K.F.C. Exc. Bouwel Niv.1 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel C Niv.1 -
zo 06-02-2022 09:00 K.S.A.V. St-Dymphna Geel C Niv.1 - K. Noordstar V.V. Niv.1 -
zo 13-02-2022 09:00 K.S.A.V. St-Dymphna Geel C Niv.1 - K.F.C. Ezaart Sport Mol A Niv.1 -
zo 20-02-2022 10:00 Herenthout B - K.S.A.V. St-Dymphna Geel C Niv.1 -
zo 06-03-2022 10:30 K.F.C. Linda Olen Niv.1 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel C Niv.1 -
zo 13-03-2022 09:00 K.S.A.V. St-Dymphna Geel C Niv.1 - Olen United B Niv.1 -
zo 20-03-2022 09:00 K.F.C. Mol Niv.1 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel C Niv.1 -
zo 27-03-2022 09:00 K.S.A.V. St-Dymphna Geel C Niv.1 - K.F.C. Exc. Bouwel Niv.1 -
zo 03-04-2022 10:00 K. Noordstar V.V. Niv.1 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel C Niv.1 -
zo 10-04-2022 09:30 K.F.C. Ezaart Sport Mol A Niv.1 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel C Niv.1 -
zo 24-04-2022 09:00 K.S.A.V. St-Dymphna Geel C Niv.1 - Herenthout B -

 

Datum Uur Onderwerp Score
zo 05-09-2021 09:30 De Kempen Tielen-Lichtaart B Niv.1 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel C Niv.1 10-0
zo 12-09-2021 09:00 K.S.A.V. St-Dymphna Geel C Niv.1 - K.F.C. Mol Niv.1 -
zo 19-09-2021 09:30 K.S.V. Oud-Turnhout A Niv.1 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel C Niv.1 -
zo 26-09-2021 09:00 K.S.A.V. St-Dymphna Geel C Niv.1 - K.S.K. Weelde A Niv.2-1 -
zo 03-10-2021 11:15 W.S. Schorvoort Turnhout Niv.1 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel C Niv.1 -
zo 10-10-2021 09:30 OG Vorselaar C Niv.1 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel C Niv.1 -
zo 17-10-2021 09:00 K.S.A.V. St-Dymphna Geel C Niv.1 - K.F.C. Dessel Sport B Niv.2-1 -
zo 24-10-2021 09:00 K.S.A.V. St-Dymphna Geel C Niv.1 - De Kempen Tielen-Lichtaart B Niv.1 -
zo 31-10-2021 10:00 K.F.C. Mol Niv.1 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel C Niv.1 -
zo 07-11-2021 09:00 K.S.A.V. St-Dymphna Geel C Niv.1 - K.S.V. Oud-Turnhout A Niv.1 -
zo 14-11-2021 09:30 K.S.K. Weelde A Niv.2-1 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel C Niv.1 -
zo 21-11-2021 09:30 K.S.A.V. St-Dymphna Geel C Niv.1 - W.S. Schorvoort Turnhout Niv.1 -
zo 28-11-2021 09:00 K.S.A.V. St-Dymphna Geel C Niv.1 - OG Vorselaar C Niv.1 -
zo 05-12-2021 09:15 K.F.C. Dessel Sport B Niv.2-1 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel C Niv.1 -

Ploegfoto

U15 C

Schutters U15 C


Rangschikking 2e Prov


Rangschikking 4e PROV

.


Dames 4e PROV