Secretariaat



Open op maandag 24 januari 18u30-19u30

2e Prov 22 januari 2022

17.00u

Wezel - KSAV A
Sportacentrum Tongerlo

wedstrijdbal:

4e PROV 29 januari 2022

19.30u

SKS Herentals - KSAV B
(zaterdag)

wedstrijdbal:

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

U11 B

Info / spelers / trainerstaf

Willy Taels

Trainer U11 B

0474 58 20 05

 

Goris Wim

Afgevaardigde U11 B

0494 16 72 04

goris.zwakhalen@gmail.com

 

administratieve ondersteuning

Wanda Meeus 

0498 41 68 15

wanda.meeus@telenet.be

 

Training:

 

Kantinedienst

5 personen

zondag 12 september van 8u00-11u00

Zondag 17 oktober van 11u00-14u00

 

Datum Uur Onderwerp Score
za 08-01-2022 12:30 K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 - V.V. Laakdal Niv.2 -
za 15-01-2022 09:30 K.V.C. Westerlo D Niv.2 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 -
za 22-01-2022 12:30 K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 - Voetbalclub Moldavo A Niv.2 -
za 29-01-2022 09:30 K. St-Dymphna F.C. Zammel Niv.2 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 -
za 05-02-2022 12:30 K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 - K.F.C. Tongerlo Niv.2 -
za 12-02-2022 12:30 K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 - K.F.C. Ezaart Sport Mol A Niv.2-1 -
za 19-02-2022 12:40 K. Vrijheid Herselt A Niv.2 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 -
za 05-03-2022 11:00 V.V. Laakdal Niv.2 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 -
za 12-03-2022 12:30 K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 - K.V.C. Westerlo D Niv.2 -
za 19-03-2022 09:30 Voetbalclub Moldavo A Niv.2 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 -
za 26-03-2022 12:30 K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 - K. St-Dymphna F.C. Zammel Niv.2 -
za 02-04-2022 10:00 K.F.C. Tongerlo Niv.2 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 -
za 09-04-2022 15:00 K.F.C. Ezaart Sport Mol A Niv.2-1 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 -
za 23-04-2022 12:30 K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 - K. Vrijheid Herselt A Niv.2 -

 

Datum Uur Onderwerp Score
za 04-09-2021 11:00 K.F.C. Grobbendonk Niv.2-1 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 -
za 11-09-2021 11:00 K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 - K. Vrijheid Herselt Niv.2 -
za 18-09-2021 11:00 K.F.C. Verbr. Alberta Geel Niv.2-1 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 -
za 25-09-2021 11:00 K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 - K. St-Dymphna F.C. Zammel Niv.2-1 -
za 09-10-2021 12:30 K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 - V.V. Laakdal Niv.2  -
za 16-10-2021 11:00 K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 - K.F.C. Ezaart Sport Mol A Niv.2-1 -
za 23-10-2021 11:00 K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 - K.F.C. Grobbendonk Niv.2-1 -
za 30-10-2021 13:30 K. Vrijheid Herselt Niv.2 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 -
za 06-11-2021 09:30 K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 - K.F.C. Verbr. Alberta Geel Niv.2-1 -
za 13-11-2021 09:30 K. St-Dymphna F.C. Zammel Niv.2-1 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 -
za 27-11-2021 11:00  V.V. Laakdal Niv.2 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 uitgesteld
za 04-12-2021 13:30 K.F.C. Ezaart Sport Mol A Niv.2-1 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 -

 

Ploegfoto

U11 B

Klassement U11 B


Schutters U11 B


Rangschikking 2e Prov


Rangschikking 4e PROV

.


Dames 4e PROV