2e PROV 15 december 2018

19.30u

Herselt
KSAV A

wedstrijdbal: competitie

4e PROV 16 december 2018

14.30u

KSAV B
Grobbendonk

wedstrijdbal: competitie

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

Huiswerk

Om bepaalde voetbal vaardigheden onder de knie te krijgen, moet je vaak, héél vaak oefenen.
Vandaar dat onze jeugdopleiders de jonge voetballers van KSAV St. Dimpna ‘huiswerk’ meegeven.
Herhaling is immers de sleutel om te komen tot een ‘zich eigen maken’ van een bepaalde beweging.
Door enkel de wekelijkse oefensessies mee te maken zal het (zeer) lang duren vooraleer een speler een bepaalde beweging onder de knie krijgt.

 

1000 keer herhalen van dezelfde beweging thuis,

100 keer oefenen op training in spelvormen,

om die tenslotte 1 keer (uit eigen beweging) toe te passen in een wedstrijd !!

 

De demofilmpjes werden opgesplitst in 3 categorieën:

  • Onderbouw (u8, u9)
  • Middenbouw (u10 t.e.m. u13)
  • Bovenbouw (u15 t.e.m. u21)

 

Dit wil echter niet zeggen dat je een speler een beweging uit een hogere categorie niet vroeger kan aanleren.

Maar … het inoefenen vraagt tijd.

We opteren er binnen de jeugdwerking dan ook voor om alles geleidelijk en systematisch aan te leren.

“Stap voor stap” leren om zo te komen tot een voetballer die alle onderdelen van het “voetballen” beheerst!!

Indien een speler bepaalde stappen van het leerproces niet doorloopt, zal dit later (als de speler puber/jongvolwassene is), blijken tijdens wedstrijden/ trainingen. Maar dan is het helaas vaak te laat om die vaardigheden nog te verwerven.

 

Onderbouw

 

Middenbouw

Bovenbouw

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rangschikking 2e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam Ptn
1 FC WEZEL SPORT 37
2 K. SAV ST. DIMPNA A 27
3 KFC ANTONIA A 26
4 KVV OG VORSELAAR 25
5 KSK WEELDE 25
6 K. VRIJH. HERSELT 24
7 K. BEVEL FC 22
8 WHITE STAR 21
9 K. RETIE SK 19
9 K. VLIMMEREN SP. 19
11 K. MERKSPLAS SK 16
12 VERBR. BALEN 15
13 KFC BEEKHOEK SP. 14
14 MINDERHOUT VV 14
15 F.C. ARENDONK SPORT 13
16 K. ZWAL. OLMEN 11

Rangschikking 4e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam Ptn
1 VC POEDERLEE 36
2 KVV RAUW SP. 36
3 K. BLAUWV. OEVEL 34
4 OLEN UNITED 32
5 FC PUNT-LARUM 31
6 KFC DE KEMPEN TL B 30
7 KSK OOSTHOVEN 29
8 KSK HERENTALS 28
9 KFC GROBBENDONK 21
10 KFC EZAART SP. 20
11 KFC VERBR. ALBERTA 19
12 KFC WECHELDERZANDE 16
13 VV MLK. LICHTAART 15
13 KFC HEIDEBL. PULDERBOS 15
15 K. SAV ST. DIMPNA B 12
16 FC ROSSELAAR HULSEN 8
17 K. HIH TURNHOUT 2