2e PROV 19 januari 2019

19.30u

KSAV A
Weelde

wedstrijdbal: competitie

4e PROV 20 januari 2019

14.30u

KSAV B
SKS Herentals

wedstrijdbal: competitie

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

Tornooien

 

Jeugdtornooien 2018-2019

 

KSAV Jeugdtornooi 2018-2019

 

Wedstrijdschema zaterdag 11 augustus 2018

/userfiles/files/wedstrijdschema 11 augustus 2018.pdf

 

Wedstrijdschema zondag 12 augustus 2018

/userfiles/files/wedstrijdschema zondag 12 augustus 2018.pdf

 

Lijst helpers / scheidsrechters (nog bij aan te vullen)

 

 

 

Helson :

/userfiles/files/PLOEGENVOORSTELLING 26 AUGUSTUS 2018(1).pdf

 

 

Beekhoek :

/userfiles/files/2018-U7.pdf

/userfiles/files/Tornooiblad(2).pdf

/userfiles/files/Tornooireglement.pdf

 

De Kempen :

/userfiles/files/Tornooiblad - U07.pdf

/userfiles/files/Tornooireglement duiveltjes-19082018.pdf

/userfiles/files/Tornooischema duiveltjes-19082018.pdf

 

 

Beekhoek :

/userfiles/files/2018-U8.pdf

/userfiles/files/Tornooiblad(3).pdf

/userfiles/files/Tornooireglement(1).pdf

 

Dessel :

/userfiles/files/Tornooibrochure 15 augustus 2018.pdf

/userfiles/files/wedstrijdblad(2).pdf

 

Flandria Ravels :

/userfiles/files/Duivels_reglement.pdf

/userfiles/files/kalender U8.pdf

/userfiles/files/Tornooiblad jeugdtornooien KFC Flandria(1).pdf

 

Vosselaar :

/userfiles/files/Duiveltjes Schema 2018.pdf

/userfiles/files/Reglement Duiveltjestornooi KVV Vosselaar(1).pdf

/userfiles/files/tornooiblad_ploegen.pdf

 

 

Beekhoek :

/userfiles/files/2018-U9.pdf

/userfiles/files/Tornooiblad(4).pdf

/userfiles/files/Tornooireglement(2).pdf

 

Dessel :

/userfiles/files/Tornooibrochure 15 augustus 2018(1).pdf

/userfiles/files/wedstrijdblad(3).pdf

 

Punt Larum :

/userfiles/files/Speelschema tornooi 2018.pdf

/userfiles/files/Tornooiblad 2018.pdf

 

 

Berg & Dal :

/userfiles/files/tornooiboekje berg & dal 2018.pdf

 

Oevel :

/userfiles/files/Voetbalhappening Oevel brochure(6).pdf

 

Olen United :

/userfiles/files/reglement.pdf

/userfiles/files/wedstrijdblad tornooien.pdf

/userfiles/files/wedstrijdschema.pdf

 

Punt Larum :

/userfiles/files/Speelschema tornooi 2018(1).pdf

/userfiles/files/Tornooiblad 2018(1).pdf

 

 

Averbode-Okselaar :

/userfiles/files/Tornooi FC Averbode Okselaar25_26augustus2018(1).pdf

/userfiles/files/VFV tornooiblad 2018(1).pdf

 

Berg & Dal :

/userfiles/files/tornooiboekje berg & dal 2018(1).pdf

 

De Kempen :

/userfiles/files/Tornooiblad - U11.pdf

/userfiles/files/Tornooireglement preminiemen-18082018.pdf

/userfiles/files/Tornooischema preminiemen-18082018.pdf

 

Flandria Ravels :

/userfiles/files/kalender U11.pdf

/userfiles/files/Preminiemen_reglement.pdf

/userfiles/files/Tornooiblad jeugdtornooien KFC Flandria.pdf

 

 

Berg & Dal :

/userfiles/files/tornooiboekje berg & dal 2018(2).pdf

 

Booichot :

/userfiles/files/Tornooibrochure KVC BOOISCHOT 2018.pdf

/userfiles/files/TORNOOISCHEMA 2018 KVC BOOISCHOT-U12.pdf

 

Moldavo:

/userfiles/files/Tornooi VC Moldavo zaterdag 2582018.pdf

/userfiles/files/Tornooi VC Moldavo Zondag 2682018 NM.pdf

 

RWL Sport (Wolfsdonk :

/userfiles/files/Programmaboekje 2018 tornooi RWL Sport (site Wolfsdonk).pdf

/userfiles/files/Wedstrijdblad tornooien.pdf

 

 

Berg & Dal :

/userfiles/files/tornooiboekje berg & dal 2018(3).pdf

 

Helson :

/userfiles/files/PLOEGENVOORSTELLING 26 AUGUSTUS 2018.pdf

 

Houtvenne :

/userfiles/files/tornooi regelement KFC Houtvenne.pdf

/userfiles/files/Tornooiblad KFC Houtvenne.pdf

/userfiles/files/wedstrijdschema TERVIA'S CUP 2018.pdf

 

Moldavo:

/userfiles/files/Tornooi VC Moldavo zaterdag 2582018(1).pdf

/userfiles/files/Tornooi VC Moldavo Zondag 2682018 NM(1).pdf

 

Turnhout :

/userfiles/files/InfoBrochure jeugdtoernooi KFC Turnhout.pdf

 

Punt Larum :

/userfiles/files/Speelschema tornooi 2018(2).pdf

/userfiles/files/Tornooiblad 2018(2).pdf

 

Oevel :

/userfiles/files/Voetbalhappening Oevel brochure(5).pdf

 

 

Beekhoek :

/userfiles/files/2018-U14-U15(1).pdf

/userfiles/files/Tornooiblad(5).pdf

/userfiles/files/Tornooireglement(3).pdf

 

Leopoldsburg :

/userfiles/files/2018 accomodatie KESK.pdf

/userfiles/files/schema clubs 30Juli-1.pdf

/userfiles/files/wedstrijdblad.pdf

 

Olen United :

/userfiles/files/reglement(1).pdf

/userfiles/files/wedstrijdblad tornooien(1).pdf

/userfiles/files/wedstrijdschema(1).pdf

 

Oevel :

/userfiles/files/Voetbalhappening Oevel brochure(4).pdf

 

RWL Sport (Wolfsdonk :

/userfiles/files/Programmaboekje 2018 tornooi RWL Sport (site Wolfsdonk)(1).pdf

/userfiles/files/Wedstrijdblad tornooien(1).pdf

 

White Star Schorvoort :

/userfiles/files/folder U15 2018 2.pdf

/userfiles/files/VFV_Tornooiblad.pdf

 

 

HO Testelt :

/userfiles/files/Brochure Jeugdtornooi 2018 Testelt.pdf

/userfiles/files/VFV tornooiblad.pdf

 

Leopoldsburg :

/userfiles/files/2018 accomodatie KESK(1).pdf

/userfiles/files/schema clubs 30Juli-1(1).pdf

/userfiles/files/wedstrijdblad(1).pdf

 

RWL Sport (Wolfsdonk :

/userfiles/files/Programmaboekje 2018 tornooi RWL Sport (site Wolfsdonk)(2).pdf

/userfiles/files/Wedstrijdblad tornooien(2).pdf

 

 

Averbode-Okselaar :

/userfiles/files/Tornooi FC Averbode Okselaar25_26augustus2018.pdf

/userfiles/files/VFV tornooiblad 2018.pdf

 

RWL Sport (Wolfsdonk :

/userfiles/files/Programmaboekje 2018 tornooi RWL Sport (site Wolfsdonk)(3).pdf

/userfiles/files/Wedstrijdblad tornooien(3).pdf

 

SKS Herentals 1 mei

KSAV Ploegen :  Combinatie van U10 Prov, U10 B en U10 C

/userfiles/files/Indeling reeksen dinsdag 1 mei 2018.pdf

SKS Herentals 1 mei

KSAV Ploegen :  Combinatie van U10 Prov, U10 B en U10 C

/userfiles/files/Indeling reeksen dinsdag 1 mei 2018.pdf

Rangschikking 2e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam Ptn
1 FC WEZEL SPORT 42
2 KFC ANTONIA A 35
3 K. SAV ST. DIMPNA A 34
4 KVV OG VORSELAAR 28
5 K. VRIJH. HERSELT 27
6 K. BEVEL FC 27
7 KSK WEELDE 25
8 WHITE STAR 24
9 K. RETIE SK 23
10 VERBR. BALEN 22
10 K. VLIMMEREN SP. 22
12 K. MERKSPLAS SK 20
13 KFC BEEKHOEK SP. 17
14 MINDERHOUT VV 17
15 F.C. ARENDONK SPORT 15
16 K. ZWAL. OLMEN 13

Rangschikking 4e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam Ptn
1 VC POEDERLEE 43
2 K. BLAUWV. OEVEL 43
2 KVV RAUW SP. 43
4 FC PUNT-LARUM 38
5 OLEN UNITED 35
6 KSK HERENTALS 34
7 KSK OOSTHOVEN 32
8 KFC DE KEMPEN TL B 31
9 KFC GROBBENDONK 30
10 KFC VERBR. ALBERTA 25
11 KFC EZAART SP. 20
12 KFC WECHELDERZANDE 20
13 KFC HEIDEBL. PULDERBOS 18
14 VV MLK. LICHTAART 16
15 K. SAV ST. DIMPNA B 15
16 FC ROSSELAAR HULSEN 8
17 K. HIH TURNHOUT 2