2e PROV 18 augustus 2018

18.30u

KSAV
Mariekerke

westrijdbal: beker van Antwerpen

4e PROV 18 augustus 2018

18.30u

KSAV
Bouwel

westrijdbal: beker van Antwerpen

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

Jeugdbestuur

In 2017 werd Marc Aerts verkozen als nieuwe jeugdvoorzitter en werd het jeugdbestuur uitgebreid met heel wat nieuwe mensen.

Hebt u een vraag voor het jeugdbestuur?

Spreek ons gerust aan of stuur een e-mail naar jeugd.ksav@telenet.be

 

Jeugdvoorzitter

Aerts Marc

0498/85.15.10

*organisatie vergaderingen

*communicatie hoofdbestuur

*eindstation conflictmode

 

Jeugdbovenbouw

Gielis Gert

0470/91.06.32

*schema trainingen (uur en locatie)

*maandelijkse trainersvergadering organiseren

 

Jeugdmiddenbouw

Hermans Christoph

0473/68.00.07

*samenwerking ASV Geel-Beekhoek-Punt/Larum

*vervanging zorgen bij afwezigheid trainer

 

Jeugdonderbouw

Cuyvers Albert

0472/59.35.40

*sportieve ondersteuning trainers

*initiatiedag

 

Sportief Coördinator

Lievens Kris

0479/31.81.80

*aanspreekpunt trainers /ouders sportieve zaken

*sleutelbeheer

 

Evenementen

Boermans Bart

0473/92.23.16

*initiatiedag

*jeugdtornooi

*sinterklaasfeest

*tornooien (ondersteuning Neena Salaets)

*communicatie hoofdbestuur

*opvolging conflictmodel

*sporthallen/indoortraining

 

Kledij

Wellens Dirk

0479/79.47.39

kledij.ksav@telenet.be

*bestelling/aankoop kledij

*organisatie pas-afhaaldagen

*offertes/aankoop materiaal

*opvolging lidgelden

*brief verlenging lidmaatschap

 

Jeugdsecretaris - penningmeester jeugd

Haeseldonckx Ivo

0498/25.80.89

*verslag vergaderingen

*opvolging financiën

*beheer soccer-online

*beheer mailbox jeugd

Rangschikking 2e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K. SAV ST. DIMPNA 0 0
2 Minderhout VV 0 0
3 K.Merksplas SK 0 0
4 KSK Weelde 0 0
5 White Star 0 0
6 Vlimmeren Sport 0 0
7 KFC Antonia A 0 0
8 OG Vorselaar 0 0
9 Arendonk Sport 0 0
10 KSK Retie 0 0
11 KFC Beekhoek 0 0
12 Wezel Sport 0 0
13 Verbr.Balen 0 0
14 Zwaluwen Olmen 0 0
15 KFC Bevel 0 0
16 KFC Herselt 0 0

Rangschikking 4e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K.SAV. ST. DIMPNA B 0 0
2 HIH Turnhout 0 0
3 KSK Oosthoven 0 0
4 KFC Grobbendonk 0 0
5 KFC Wechelterzande 0 0
6 KFCH Pulderbos 0 0
7 Olen United 0 0
8 Blauwvoet Oevel 0 0
9 KVV Rauw Sport 0 0
10 KFCV Alberta 0 0
11 Ezaart Sport 0 0
12 FC De Kempen B 0 0
13 SKS Herentals 0 0
14 FC Punt-Larum 0 0
15 MLK Lichtaart 0 0
16 VC Poederlee 0 0
17 FC Rosselaar Hulsen 0 0