Secretariaat


Donderdag 18u30-19u30


gesloten t/m 4 augustus (verlof)

2e Prov 24 juli 2021

18.00u

KSAV A - Lille
(oefenwedstrijd)

wedstrijdbal:

4e PROV 24 juli 2021

18.00u

KSAV B - Rauw
(oefenwedstrijd)

wedstrijdbal:

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

Reserven B

Info / spelers / trainerstaf

 

Trainer

Youri Geerinckx

0468 29 34 32

yourigeerinckx@telenet.be

 

Afgevaardigde

Herman Maes

0478 38 66 94

herman.maes@cembrit.be

 

Voorbereiding

 

Datum Uur Onderwerp Score
za 04-09-2021 14:00 K.S.A.V. St-Dymphna Geel B - K.S.K. Oosthoven D -
vr 10-09-2021 20:00 K.F.C. Arendonk Sport D - K.S.A.V. St-Dymphna Geel B -
za 18-09-2021 14:00 K.S.A.V. St-Dymphna Geel B - K.F.C. Verbr. Alberta Geel A -
za 25-09-2021 15:00 K.S.K. Kasterlee C - K.S.A.V. St-Dymphna Geel B -
za 02-10-2021 14:00 K.S.A.V. St-Dymphna Geel B - F.C. Wezel Sport B -
za 09-10-2021 14:00 K.F.C. Mol B - K.S.A.V. St-Dymphna Geel B -
za 16-10-2021 14:00 K.S.A.V. St-Dymphna Geel B - B.S.K. Retie B -
za 23-10-2021 15:00 B.S.K. Retie C - K.S.A.V. St-Dymphna Geel B -
za 30-10-2021 14:00 K.S.A.V. St-Dymphna Geel B - K.F.C. Arendonk Sport E -
za 06-11-2021 12:30 K.F.C. Beekhoek Sport B - K.S.A.V. St-Dymphna Geel B -
za 13-11-2021 12:30 W.S. Schorvoort Turnhout B - K.S.A.V. St-Dymphna Geel B -
za 20-11-2021 14:00 K.S.A.V. St-Dymphna Geel B - K.V.V. Rauw Sport Mol B -
za 27-11-2021 14:30 Zwaneven B - K.S.A.V. St-Dymphna Geel B -
za 04-12-2021 14:30 K.S.K. Oosthoven D - K.S.A.V. St-Dymphna Geel B -
za 08-01-2022 14:00 K.S.A.V. St-Dymphna Geel B - K.F.C. Arendonk Sport D -
za 15-01-2022 14:30 K.F.C. Verbr. Alberta Geel A - K.S.A.V. St-Dymphna Geel B -
za 22-01-2022 14:00 K.S.A.V. St-Dymphna Geel B - K.S.K. Kasterlee C -
za 29-01-2022 14:30 F.C. Wezel Sport B - K.S.A.V. St-Dymphna Geel B -
za 05-02-2022 14:00 K.S.A.V. St-Dymphna Geel B - K.F.C. Mol B -
za 12-02-2022 15:00 B.S.K. Retie B - K.S.A.V. St-Dymphna Geel B -
za 19-02-2022 14:00 K.S.A.V. St-Dymphna Geel B - B.S.K. Retie C -
vr 04-03-2022 20:00 K.F.C. Arendonk Sport E - K.S.A.V. St-Dymphna Geel B -
za 12-03-2022 14:00 K.S.A.V. St-Dymphna Geel B - K.F.C. Beekhoek Sport B -
za 19-03-2022 14:00 K.S.A.V. St-Dymphna Geel B - W.S. Schorvoort Turnhout B -
za 26-03-2022 15:00 K.V.V. Rauw Sport Mol B - K.S.A.V. St-Dymphna Geel B -
za 02-04-2022 14:00 K.S.A.V. St-Dymphna Geel B - Zwaneven B -

 

Schutters Reserven B


Rangschikking 2e Prov


Rangschikking 4e PROV

.


Dames 4e PROV