Secretariaat



Open op maandag 24 januari 18u30-19u30

2e Prov 22 januari 2022

17.00u

Wezel - KSAV A
Sportacentrum Tongerlo

wedstrijdbal:

4e PROV 29 januari 2022

19.30u

SKS Herentals - KSAV B
(zaterdag)

wedstrijdbal:

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

U17 Prov

Info / spelers / trainerstaf

 

Cedric Lema

Trainer U17 Prov

0466 42 97 38

cedric.lema@hotmail.com

 

Afgevaardigde :

Janssen Rob

0474 45 02 93

rob.janssen@telenet.be

 

Afgevaardigde :

Aerts Marc

0498 85 15 10

marcaerts9@hotmail.com

 

Training:

 

Kantinedienst

5 personen

zaterdag 4 september van 8u30-12u30

Zaterdag 16 oktober van 10u00-13u30

zaterdag 27 november van 12u30-17u00

 

Datum Uur Onderwerp Score
zo 09-01-2022 10:45 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.3 - Ksk Ekeren Donk A Niv.3 -
zo 23-01-2022 10:45 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.3 - K.V.C. Lille United A Niv.3 -
zo 30-01-2022 09:30 K.S.K. 'S Gravenwezel-Schilde A Niv.3-2 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.3 -
zo 06-02-2022 10:45 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.3 - Beerschot V.A. Niv.3 -
zo 13-02-2022 11:00 K. Sint-Job F.C. A Niv.3-2 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.3 -
zo 20-02-2022 09:30 K. Ternesse V.V. Wommelgem A Niv.3-2 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.3 -
zo 06-03-2022 11:45 Ksk Ekeren Donk A Niv.3 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.3 -
zo 20-03-2022 10:00 K.V.C. Lille United A Niv.3 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.3 -
zo 27-03-2022 10:45 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.3 - K.S.K. 'S Gravenwezel-Schilde A Niv.3-2 -
zo 03-04-2022 09:30 Beerschot V.A. Niv.3 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.3 -
zo 10-04-2022 10:45 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.3 - K. Sint-Job F.C. A Niv.3-2 -
zo 24-04-2022 10:45 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.3 - K. Ternesse V.V. Wommelgem A Niv.3-2 -

 

Datum Uur Onderwerp Score
zo 05-09-2021 10:45 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.3 - Lierse Kempenzonen Niv.3 1-4
zo 12-09-2021 09:30 S Gravenwezel-Schilde A Niv.3-2 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.3 5-8
zo 19-09-2021 11:45 Ksk Ekeren Donk A Niv.3 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.3 3-3
zo 26-09-2021 10:45 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.3 - Beerschot V.A. Niv.3-2 5-2
zo 03-10-2021 10:00 K.V.C. Lille United A Niv.3 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.3 1-5
zo 10-10-2021 09:30 Lierse Kempenzonen Niv.3 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.3 -
zo 17-10-2021 10:45 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.3 - 'S Gravenwezel-Schilde A Niv.3-2 -
zo 24-10-2021 10:45 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.3 - Ksk Ekeren Donk A Niv.3 -
zo 31-10-2021 09:30 Beerschot V.A. Niv.3-2 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.3 -
zo 07-11-2021 10:45 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.3 - K.V.C. Lille United A Niv.3 -
do 11-11-2021 10:00 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.3 - Lierse Kempenzonen Niv.3 -
zo 21-11-2021 09:30 S Gravenwezel-Schilde A Niv.3-2 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.3 -
zo 28-11-2021 11:45 Ksk Ekeren Donk A Niv.3 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.3 -
zo 05-12-2021 10:45 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.3 - Beerschot V.A. Niv.3-2 -

Ploegfoto

U17 Prov

Schutters U17 Prov


Rangschikking 2e Prov


Rangschikking 4e PROV

.


Dames 4e PROV