Secretariaat



Open op maandag 24 januari 18u30-19u30

2e Prov 22 januari 2022

17.00u

Wezel - KSAV A
Sportacentrum Tongerlo

wedstrijdbal:

4e PROV 29 januari 2022

19.30u

SKS Herentals - KSAV B
(zaterdag)

wedstrijdbal:

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

U15 B

Info / spelers / trainerstaf

 

Rudy Pauwels

Trainer U15 B

0472 76 42 23

rudypauwels2440@hotmail.com

 

Kim Pauwels

Trainer U15 B

0478 40 49 12

kimpauwels1989@hotmail.com

 

Afgevaardigde

Erik Willeborts

0498 29 07 47

erik.willeborts@gmail.com

 

Training:

 

Kantinedienst

5 personen

zondag 5 september van 8u30-11u00

Zondag 17 oktober van 8u00-11u00

zondag 5 december van 8u30-11u00 

 

Datum Uur Onderwerp Score
za 08-01-2022 09:30 K.V.C. Westerlo C Niv.2 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 -
za 15-01-2022 11:00 K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 - F.C. Punt-Larum Niv.2-1 -
za 22-01-2022 11:00 K.V.V. Rauw Sport Mol Niv.2 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 AMC
za 29-01-2022 11:00 K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 - K.F.C. Exc. Vorst Niv.2 -
za 05-02-2022 13:00 Zwaneven - K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 -
za 12-02-2022 11:00 K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 - K.F.C. Tongerlo A Niv.2-1  -
za 19-02-2022 11:00 K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 - K. Berg En Dal V.V. Niv.2 -
za 05-03-2022 11:00 K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 - K.V.C. Westerlo C Niv.2 -
za 12-03-2022 10:00 F.C. Punt-Larum Niv.2-1 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 -
za 19-03-2022 11:00 K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 - K.V.V. Rauw Sport Mol Niv.2 AMC
za 26-03-2022 10:15 K.F.C. Exc. Vorst Niv.2 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 -
za 02-04-2022 11:00 K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 - K.F.C. Dessel Sport C Niv.2-1 -
za 09-04-2022 10:00  K.F.C. Tongerlo A Niv.2-1 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 -
za 23-04-2022 09:30 K. Berg En Dal V.V. Niv.2 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 -

 

Datum Uur Onderwerp Score
za 04-09-2021 09:30 K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 - K. Witgoor Sport Dessel Niv.3 2-9
za 11-09-2021 09:15 K.S.K. Oosthoven A Niv.2 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 5-1
za 18-09-2021 09:30 K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 - K.F.C. Tongerlo A Niv.2 3-10
za 25-09-2021 11:30 K. S.K. Sefa Herentals A Niv.2 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 5-0
za 02-10-2021 09:30 K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 - K. Blauwvoet Oevel Niv.2 15-4
za 16-10-2021 09:30 K.V.C. Westerlo C Niv.2 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 -
za 23-10-2021 14:30 K. Witgoor Sport Dessel Niv.3 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 -
za 30-10-2021 09:30 K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 - K.S.K. Oosthoven A Niv.2 -
za 06-11-2021 10:00 K.F.C. Tongerlo A Niv.2 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 -
wo 10-11-2021 20:00 K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 - K. S.K. Sefa Herentals A Niv.2 -
za 20-11-2021 13:00 K. Blauwvoet Oevel Niv.2 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 -
za 04-12-2021 09:30 K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 - K.V.C. Westerlo C Niv.2 -

 

rudypauwels2440@hotmail.com
rudypauwels2440@hotmail.com

Ploegfoto

U15 B

Klassement U15 B

Schutters U15 B


Rangschikking 2e Prov


Rangschikking 4e PROV

.


Dames 4e PROV