Secretariaat



OPEN : 18u30-19u30
maandag 26 februari

2e Prov 24 februari 2024

19.00u

KSAV A - Olmen

wedstrijdbal: Zaterdag

4e PROV 25 februari 2024

15.00u

KSAV B - Herenthout

wedstrijdbal: Zondag

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

U13 B

Info / spelers / trainerstaf

 

Peter Moonen

Trainer U13 B

0475 22 62 88

petermoonen1@hotmail.com

 

Datum Uur Onderwerp Score
wo 18-01-2023 19:00 K. H.O. Heide Hasselt A Niv.3-2 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.3 -
za 21-01-2023 11:30 K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.3 - Rc Hades Kiewit Hasselt C Niv.3 -
za 28-01-2023 12:30 K.V.V. Thes Sport Tessenderlo C Niv.3 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.3 -
wo 25-01-2023 19:00 K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.3 - F.C. Paal-Tervant D Niv.3-2 -
za 11-02-2023 11:30 K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.3 - K.F.C. Ham United Niv.3 -
za 25-02-2023 10:00 V.V. Laakdal A Niv.3 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.3 -
za 04-03-2023 11:30 K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.3 - F.C. Paal-Tervant A Niv.3 -
za 11-03-2023 11:30 K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.3 - K. H.O. Heide Hasselt A Niv.3-2 -
zo 19-03-2023 10:00 Rc Hades Kiewit Hasselt C Niv.3 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.3 -
za 25-03-2023 11:30 K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.3 - K.V.V. Thes Sport Tessenderlo C Niv.3 -
za 01-04-2023 09:25 F.C. Paal-Tervant D Niv.3-2 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.3 -
za 15-04-2023 11:30 K.F.C. Ham United Niv.3 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.3 -
za 22-04-2023 11:30 K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.3 - V.V. Laakdal A Niv.3 -
za 29-04-2023 10:55 F.C. Paal-Tervant A Niv.3 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.3 -

 

Datum Uur Onderwerp Score
za 03-09-2022 11:30 K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.3-2 - K. Lutlommel V.V. B Niv.2 -
za 10-09-2022 10:00 K. Berg En Dal V.V. A Niv.3 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.3-2 -
za 17-09-2022 12:00 K.V.V. Thes Sport Tessenderlo C Niv.2 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.3-2 -
za 24-09-2022 11:30 K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.3-2 - V.V. Laakdal B Niv.2 -
za 01-10-2022 11:30 K.F.C. Ham United Niv.3 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.3-2 -
za 08-10-2022 11:30 K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.3-2 - K. Achel V.V. Niv.3-2 -
za 15-10-2022 10:40 F.C. Paal-Tervant A Niv.3 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.3-2 -
za 22-10-2022 13:00 K. Lutlommel V.V. B Niv.2 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.3-2 -
za 29-10-2022 09:30 K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.3-2 - K. Berg En Dal V.V. A Niv.3 -
za 05-11-2022 11:30 K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.3-2 - K.V.V. Thes Sport Tessenderlo C Niv.2 -
za 12-11-2022 11:30 V.V. Laakdal B Niv.2 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.3-2 -
zo 20-11-2022 09:30 K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.3-2 - K.F.C. Ham United Niv.3 -
za 26-11-2022 13:30 K. Achel V.V. Niv.3-2 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.3-2 -
za 03-12-2022 11:30 K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.3-2 - F.C. Paal-Tervant A Niv.3 -

 

Rangschikking 2e Prov


Rangschikking 4e PROV