Secretariaat



Open donderdag 23 juni
19u00-19u30

2e Prov 27 juli 2022

19.00u

KSAV A - beloften Lierse

wedstrijdbal:

4e PROV 3 augustus 2022

19.30u

KSAV B - Zichem

wedstrijdbal:

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

U13 B

Info / spelers / trainerstaf

 

Christof Gebruers

Trainer U13 B

0499 15 74 57

krike-18@outlook.com

 

 

Afgevaardigde

Dieter Vanlommel

0473 45 33 94

dietervanlommel@telenet.be

 

Training:

 

Kantinedienst

5 personen

zaterdag 4 september van 12u30-einde

Zaterdag 23 oktober van 13u30-17u30

 

Datum Uur Onderwerp Score
zo 09-01-2022 10:00 K.F.C. Pulle Niv.1 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.1 -
zo 16-01-2022 10:45 K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.1 - Kfc Turnhout C Niv.2 -
zo 23-01-2022 10:00 K.F.C. Poppel Niv.1 (5/5) - K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.1 -
zo 30-01-2022 10:45 K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.1 - K.S.V. Oud-Turnhout B Niv.1 -
zo 06-02-2022 10:45 K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.1 - Kfc De Kempen Tielen-Lichtaart C Niv.1 -
zo 13-02-2022 11:00 K.F.C. Ezaart Sport Mol B Niv.1 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.1 -
zo 20-02-2022 10:45 K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.1 - F.C. Netezonen Eindhout Niv.1 -
zo 06-03-2022 10:45 K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.1 - K.F.C. Pulle Niv.1 -
zo 13-03-2022 10:00 Kfc Turnhout C Niv.2 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.1 -
zo 20-03-2022 10:45 K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.1 - K.F.C. Poppel Niv.1(5/5) -
zo 27-03-2022 11:15 K.S.V. Oud-Turnhout B Niv.1 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.1 -
zo 03-04-2022 09:30 Kfc De Kempen Tielen-Lichtaart C Niv.1 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.1 -
wo 20-04-2022 18:00 K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.1 - K.F.C. Ezaart Sport Mol B Niv.1 -
zo 24-04-2022 10:00 F.C. Netezonen Eindhout Niv.1 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.1 -

 

Datum Uur Onderwerp Score
zo 05-09-2021 10:45 K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 - Zennester Hombeek B Niv.2 -
zo 12-09-2021 10:00 K.V. Hooikt Niv.2-1 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 -
zo 19-09-2021 10:45 K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 - K.S.V. Aartselaar B Niv.2 -
zo 26-09-2021 09:30 K. Schelle Sport B Niv.2 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 -
zo 03-10-2021 10:45 K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 - K.F.C. Herenthout B Niv.2 -
zo 17-10-2021 10:00 K.F.C. Lint Niv.2 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 -
zo 24-10-2021 10:30 Zennester Hombeek B Niv.2 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 -
zo 31-10-2021 10:45 K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 - K.V. Hooikt Niv.2-1 -
zo 07-11-2021 11:30 K.S.V. Aartselaar B Niv.2 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 -
zo 14-11-2021 10:45 K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 - K. Schelle Sport B Niv.2 -
zo 21-11-2021 10:00 K.F.C. Herenthout B Niv.2 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 -
zo 05-12-2021 10:45 K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 - K.F.C. Lint Niv.2 -

Ploegfoto

U13 B

Klassement U13 B


Schutters U13 B


Rangschikking 2e Prov


Rangschikking 4e PROV


Dames 4e PROV