Secretariaat



OPEN : 18u30-19u30
maandag 26 februari

2e Prov 24 februari 2024

19.00u

KSAV A - Olmen

wedstrijdbal: Zaterdag

4e PROV 25 februari 2024

15.00u

KSAV B - Herenthout

wedstrijdbal: Zondag

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

U12 Prov

Info / spelers / trainerstaf

 

Datum Uur Onderwerp Score
zo 15-01-2023 09:30 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 - K.F.C. Diest A Niv.3 -
za 21-01-2023 09:30 Rwl Sport A Niv.3-2 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 -
za 28-01-2023 09:30 Sporting Club Aarschot A Niv.3-2 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 -
zo 05-02-2023 09:30 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 - K.A.C. Betekom A Niv.3 -
za 11-02-2023 11:45 Lierse Kempenzonen C Niv.3 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 -
zo 26-02-2023 09:30 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 - K.V.V. O.G. Vorselaar A Niv.3 -
zo 05-03-2023 09:30 K.V.C. Westerlo C Niv.3 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 -
za 11-03-2023 11:30 K.F.C. Diest A Niv.3 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 -
zo 19-03-2023 09:30 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 - Rwl Sport A Niv.3-2 -
zo 26-03-2023 09:30 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 - Sporting Club Aarschot A Niv.3-2 -
za 01-04-2023 15:00 K.A.C. Betekom A Niv.3 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 -
zo 16-04-2023 09:30 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 - Lierse Kempenzonen C Niv.3 -
zo 23-04-2023 09:30 K.V.V. O.G. Vorselaar A Niv.3 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 -
zo 30-04-2023 09:30 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 - K.V.C. Westerlo C Niv.3 -

 

 

Datum Uur Onderwerp Score
zo 04-09-2022 10:00 K. Lutlommel V.V. A Niv.2 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 -
zo 11-09-2022 09:30 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 - K. Eendr. Louwel A Niv.3-2 -
za 17-09-2022 13:00 K.V.V. Weerstand Koersel A Niv.2 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 -
zo 25-09-2022 09:30 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 - K.F.C. Hamont 99 A Niv.2 -
za 01-10-2022 14:00 K.F.C. Helson Helchteren A Niv.2 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 -
zo 09-10-2022 09:30 Gs Bree-Beek A Niv.3 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 -
zo 16-10-2022 09:30 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 - Lommel Sk C Niv.2 -
zo 23-10-2022 09:30 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 - K. Lutlommel V.V. A Niv.2 -
za 29-10-2022 11:00 K. Eendr. Louwel A Niv.3-2 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 -
zo 06-11-2022 09:30 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 - K.V.V. Weerstand Koersel A Niv.2 -
zo 13-11-2022 10:00 K.F.C. Hamont 99 A Niv.2 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 -
zo 20-11-2022 09:30 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 - K.F.C. Helson Helchteren A Niv.2 -
zo 27-11-2022 09:30 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 - Gs Bree-Beek A Niv.3 -
za 03-12-2022 11:00 Lommel Sk C Niv.2 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 -

 

Rangschikking 2e Prov


Rangschikking 4e PROV