Secretariaat



Open: maandag 23 mei 18u30-19u30

2e Prov 27 juli 2022

19.00u

KSAV A - beloften Lierse

wedstrijdbal:

4e PROV 3 augustus 2022

19.30u

KSAV B - Zichem

wedstrijdbal:

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

U11 Prov

Info / spelers / trainerstaf

 

Ian Arcel

Trainer U11 Prov.

0495 85 87 59

ianarcel@hotmail.com

 

Afgevaardigde

Davy Vanhoof

0474 56 72 48

davyvanhoof34@hotmail.com

 

Training:

 

Kantinedienst

5 personen

zaterdag 25 september van 13u30-17u30 

zondag 21 november van 8u30- 12u00

 

Datum Uur Onderwerp Score
za 08-01-2022 11:00 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.3 - Tor Deurne Pirates A Niv.2 -
za 15-01-2022 11:45 Lierse Kempenzonen C Niv.3 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.3 -
za 22-01-2022 11:00 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.3 - K.V.V. O.G. Vorselaar A Niv.3 -
za 05-02-2022 11:00 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.3 - K. Schelle Sport A Niv.3 -
za 12-02-2022 13:00 Ksk Ekeren Donk A Niv.3 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.3 -
wo 16-02-2022 18:00 K. Ternesse V.V. Wommelgem A Niv.3 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.3 -
za 19-02-2022 09:30 Beerschot V.A. C Niv.3-2 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.3 -
za 12-03-2022 11:00 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.3 - Lierse Kempenzonen C Niv.3 -
za 19-03-2022 11:00 K.V.V. O.G. Vorselaar A Niv.3 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.3 -
za 26-03-2022 11:00 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.3 - K. Ternesse V.V. Wommelgem A Niv.3 -
za 02-04-2022 09:30 K. Schelle Sport A Niv.3 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.3 -
za 09-04-2022 11:00 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.3 - Ksk Ekeren Donk A Niv.3 -
za 23-04-2022 11:00 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.3 - Beerschot V.A. C Niv.3-2 -
za 30-04-2022 10:00 Tor Deurne Pirates A Niv.2 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.3 -

 

Datum Uur Onderwerp Score
za 04-09-2021 12:30 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.3 - K. Antonia F.C. A Niv.2 -
za 11-09-2021 11:00 K.V.V. O.G. Vorselaar A Niv.3 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.3 -
za 18-09-2021 11:45 Lierse Kempenzonen C Niv.3 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.3 -
za 25-09-2021 12:30 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.3 - Yellow Red K.V. Mechelen C Niv.3 -
za 02-10-2021 09:30 K.V.C. Westerlo C Niv.2 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.3 -
za 09-10-2021 11:00 K. Antonia F.C. A Niv.2 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.3 -
za 16-10-2021 12:30 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.3 - K.V.V. O.G. Vorselaar A Niv.3 -
za 23-10-2021 12:30 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.3 - Lierse Kempenzonen C Niv.3 -
za 30-10-2021 10:00 Yellow Red K.V. Mechelen C Niv.3 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.3 -
za 06-11-2021 12:30 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.3 - K.V.C. Westerlo C Niv.2 -
do 11-11-2021 11:30 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.3 - K. Antonia F.C. A Niv.2 -
za 20-11-2021 11:00 K.V.V. O.G. Vorselaar A Niv.3 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.3 -
za 27-11-2021 11:45 Lierse Kempenzonen C Niv.3 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.3 -
za 04-12-2021 12:30 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.3 - Yellow Red K.V. Mechelen C Niv.3 -

Ploegfoto

U11 Prov

Klassement U11 Prov


Schutters U11 Prov


Rangschikking 2e Prov


Rangschikking 4e PROV

.


Dames 4e PROV