Secretariaat



Open op maandag 24 januari 18u30-19u30

2e Prov 22 januari 2022

17.00u

Wezel - KSAV A
Sportacentrum Tongerlo

wedstrijdbal:

4e PROV 29 januari 2022

19.30u

SKS Herentals - KSAV B
(zaterdag)

wedstrijdbal:

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

U10 Prov

Info / spelers / trainerstaf

 

Joeri Van Baelen

Trainer U10 Prov.

0496 87 18 72

joeri_1904@hotmail.com

 

Afgevaardigde

Steven Bastiaensen

0496 71 83 39

bassie-3@hotmail.com

 

 

Afgevaardigde

Kevin Daems

 0495 21 82 48

kevin_daems6@hotmail.com

 

Training:

 

Kantinedienst

5 personen

zondag 5 september van 11u00-14u00

Zaterdag 9 oktober van 13u00-17u30

zondag 28 november van 8u00-11u00

 

Datum Uur Onderwerp Score
za 08-01-2022 09:30 K.S.K. Kasterlee A Niv.2 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel Niv.1 -
za 15-01-2022 11:00 K.S.A.V. St-Dymphna Geel Niv.1 - K. Zwaluwen Olmen A Niv.1 -
za 22-01-2022 09:30 F.C. Wezel Sport A Niv.2-1 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel Niv.1 -
za 29-01-2022 11:00 K.S.A.V. St-Dymphna Geel Niv.1 - K.V.V. Vosselaar A Niv.1 -
zo 13-02-2022 09:30 B.S.K. Retie A Niv.2 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel Niv.1 -
za 19-02-2022 11:00 K.S.A.V. St-Dymphna Geel Niv.1 - K. Verbr. Balen A Niv.1 -
za 05-03-2022 11:00 K.S.A.V. St-Dymphna Geel Niv.1 - K.S.K. Kasterlee A Niv.2 -
za 12-03-2022 10:00 K. Zwaluwen Olmen A Niv.1 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel Niv.1 -
za 19-03-2022 11:00 K.S.A.V. St-Dymphna Geel Niv.1 - F.C. Wezel Sport A Niv.2-1 -
za 26-03-2022 15:00 K.V.V. Vosselaar A Niv.1 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel Niv.1 -
zo 10-04-2022 10:30 K.S.A.V. St-Dymphna Geel Niv.1 - B.S.K. Retie A Niv.2 -
za 23-04-2022 13:00 K. Verbr. Balen A Niv.1 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel Niv.1 -

 

Datum Uur Onderwerp Score
za 04-09-2021 10:00 Yellow Red K.V. Mechelen C Niv.3 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 -
za 11-09-2021 11:00 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 - K.F.C. Lentezon Beerse A Niv.3 -
za 18-09-2021 11:00 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 - Lierse Kempenzonen C Niv.3 -
za 25-09-2021 09:30 K.V.C. Westerlo C Niv.3 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 -
za 02-10-2021 11:00 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 - K.V.C. Lille United A Niv.2 -
za 09-10-2021 11:00 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 - Yellow Red K.V. Mechelen C Niv.3 -
za 16-10-2021 09:30 K.F.C. Lentezon Beerse A Niv.3 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 -
za 23-10-2021 13:00 Lierse Kempenzonen C Niv.3 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 -
wo 27-10-2021 18:00 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 - K.V.C. Westerlo C Niv.3 -
za 13-11-2021 10:00 Yellow Red K.V. Mechelen C Niv.3 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 -
za 20-11-2021 12:30 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 - K.F.C. Lentezon Beerse A Niv.3 -
za 27-11-2021 11:00 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 - Lierse Kempenzonen C Niv.3 -
za 04-12-2021 09:30 K.V.C. Westerlo C Niv.3 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 -
za 11-12-2021 10:00 K.V.C. Lille United A Niv.2 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 -

 

Ploegfoto

U10 Prov

Klassement U10 Prov


Schutters U10 Prov


Rangschikking 2e Prov


Rangschikking 4e PROV

.


Dames 4e PROV