Secretariaat


Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be

3e Prov 24 juli 2024

19.30u

KSAV - ASV Geel

wedstrijdbal: Woensdag

Nieuws


Woensdag 26 juni de Rode duivels live te zien in de KSAV kantine. Deuren open vanaf 17u00.

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

U10 Prov

Info / spelers / trainerstaf

 

Datum Uur Onderwerp Score
zo 15-01-2023 11:00 K. Merksplas S.K. Niv.1 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2-1 -
za 21-01-2023 10:45 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2-1 - K.V.V. Vosselaar Niv.1 -
za 28-01-2023 10:45 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2-1 - K.F.C. Zwarte Leeuw A Niv.2 -
za 04-02-2023 09:30 Vc Lille United A Niv.2 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2-1 -
za 11-02-2023 10:45 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2-1 - K.B.S.K. Retie A Niv.1 -
za 25-02-2023 09:30 K.V.V. O.G. Vorselaar A Niv.2 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2-1 -
za 04-03-2023 10:45 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2-1 - K.F.C. Lentezon Beerse Niv.1 -
za 11-03-2023 10:45 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2-1 - K. Merksplas S.K. Niv.1 -
zo 19-03-2023 11:15 K.V.V. Vosselaar Niv.1 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2-1 -
za 25-03-2023 11:00 K.F.C. Zwarte Leeuw A Niv.2 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2-1 -
za 01-04-2023 10:45 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2-1 - Vc Lille United A Niv.2 -
za 15-04-2023 10:00 K.B.S.K. Retie A Niv.1 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2-1 -
za 22-04-2023 10:45 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2-1 - K.V.V. O.G. Vorselaar A Niv.2 -
za 29-04-2023 09:30 K.F.C. Lentezon Beerse Niv.1 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2-1 -

 

 

Datum Uur Onderwerp Score
za 03-09-2022 09:30 K.F.C. Lentezon Beerse Niv.1 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2-1 -
za 10-09-2022 10:45 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2-1 - B.S.K. Retie A Niv.1 -
za 17-09-2022 13:00 K. Antonia F.C. A Niv.1 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2-1 -
za 24-09-2022 10:45 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2-1 - K. Merksplas S.K. Niv.1 -
za 01-10-2022 09:30 Sporting Club Duffel A Niv.2-1 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2-1 -
za 08-10-2022 10:45 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2-1 - K.V.V. Vosselaar Niv.1 -
za 15-10-2022 11:45 V.C. Mortsel O.G. A Niv.1 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2-1 -
za 22-10-2022 10:45 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2-1 - K.F.C. Lentezon Beerse Niv.1 -
za 29-10-2022 10:00 B.S.K. Retie A Niv.1 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2-1 -
za 05-11-2022 10:45 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2-1 - K. Antonia F.C. A Niv.1 -
zo 13-11-2022 11:00 K. Merksplas S.K. Niv.1 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2-1 -
za 19-11-2022 10:45 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2-1 - Sporting Club Duffel A Niv.2-1 -
zo 27-11-2022 11:15 K.V.V. Vosselaar Niv.1 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2-1 -
za 03-12-2022 10:45 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2-1 - V.C. Mortsel O.G. A Niv.1 -

 

 

 

Rangschikking 3e Prov

 

     1.   KSAV St.Dimpna

     2.   Grobbendonk

     3.   Ramsel

     4.   Mol

     5.   Wechelderzande

     6.   Balen

     7.   Oevel

     8.   Linda Olen

     9.   Noordstar

     10. Herselt

     11. Rauw

     12. Flandria Ravels

     13. Poppel

     14. Beekhoek

     15. Kasterlee

     16. Houtvenne B