Secretariaat



OPEN : 18u30-19u30
maandag 26 februari

2e Prov 24 februari 2024

19.00u

KSAV A - Olmen

wedstrijdbal: Zaterdag

4e PROV 25 februari 2024

15.00u

KSAV B - Herenthout

wedstrijdbal: Zondag

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

U9 Prov B

Info / spelers / trainerstaf

 

Datum Uur Onderwerp Score
za 14-01-2023 13:00 K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 - K.V.V. O.G. Vorselaar B Niv.1 -
zo 22-01-2023 09:30 K.F.C. Diest B Niv.2 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 -
za 28-01-2023 13:00 K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 - Rwl Sport B Niv.2-1 -
za 04-02-2023 11:30 K. Zwaluwen Olmen B Niv.1 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 -
zo 12-02-2023 11:30 K. Esk Leopoldsburg B Niv.2 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 -
za 25-02-2023 13:00 K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 - K. Verbr. Balen B Niv.1 -
za 04-03-2023 09:30 K.V.C. Westerlo E Niv.2 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 -
za 11-03-2023 09:30 K.V.V. O.G. Vorselaar B Niv.1 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 -
za 18-03-2023 13:00 K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 - K.F.C. Diest B Niv.2 -
za 25-03-2023 11:15 Rwl Sport B Niv.2-1 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 -
za 01-04-2023 13:00 K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 - K. Zwaluwen Olmen B Niv.1 -
za 15-04-2023 13:00 K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 - K. Esk Leopoldsburg B Niv.2 -
za 22-04-2023 10:30 K. Verbr. Balen B Niv.1 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 -
za 29-04-2023 13:00 K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 - K.V.C. Westerlo E Niv.2 -

 

 

Datum Uur Onderwerp Score
za 03-09-2022 13:00 K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 - K. Lyra-Lierse Berlaar B Niv.2 -
za 10-09-2022 09:30 K.F.C. Lentezon Beerse B Niv.2 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 -
za 17-09-2022 13:00 K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 - K.V.V. Vosselaar B Niv.2 -
za 24-09-2022 09:30 K.F.C. Nijlen B Niv.2 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 -
za 01-10-2022 13:00 K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 - Kfc Turnhout B Niv.2 -
za 08-10-2022 13:00 K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 - Vc Lille United B Niv.2 -
za 15-10-2022 09:30 Hoogstraten V.V. B Niv.3-2 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 -
za 22-10-2022 09:30 K. Lyra-Lierse Berlaar B Niv.2 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 -
za 29-10-2022 13:00 K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 - K.F.C. Lentezon Beerse B Niv.2 -
za 05-11-2022 12:30 K.V.V. Vosselaar B Niv.2 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 -
za 12-11-2022 13:00 K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 - K.F.C. Nijlen B Niv.2 -
za 19-11-2022 09:30 Kfc Turnhout B Niv.2 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 -
za 26-11-2022 10:00 Vc Lille United B Niv.2 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 -
za 03-12-2022 13:00 K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 - Hoogstraten V.V. B Niv.3-2 -

Rangschikking 2e Prov


Rangschikking 4e PROV