Secretariaat



OPEN
Maandag 13 februari
18u30-19u30

2e Prov 8 februari 2023

20.00u

St.Job - KSAV A
Woensdag

wedstrijdbal:

4e PROV 8 februari 2023

20.00u

KSAV B - Heultje
Woensdag

wedstrijdbal:

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

U8 Prov A

Info / spelers / trainerstaf

 

Trainer

Franssen Peter

0485 37 84 21

peter.franssen@spijker.be

 

Trainer

Pauwels Rudy

0472 76 42 23

rudypauwels2440@hotmail.com

 

Datum Uur Onderwerp Score
za 14-01-2023 10:45 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 - K.F.C. Lentezon Beerse A Niv.1 -
za 21-01-2023 09:30 K. Merksplas S.K. A Niv.1 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 -
za 28-01-2023 10:45 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 - K. Sint-Job F.C. A Niv.2-1 -
za 04-02-2023 09:30 K.V.V. O.G. Vorselaar A Niv.1 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 -
za 11-02-2023 09:30 Vc Lille United A Niv.1 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 -
za 25-02-2023 10:45 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 - K. Kalmthout S.K. A Niv.2-1 -
za 04-03-2023 09:30 K.V.C. Westerlo A Niv.2 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 -
za 11-03-2023 09:30 K.F.C. Lentezon Beerse A Niv.1 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 -
za 18-03-2023 10:45 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 - K. Merksplas S.K. A Niv.1 -
za 25-03-2023 09:30 K. Sint-Job F.C. A Niv.2-1 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 -
za 01-04-2023 10:45 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 - K.V.V. O.G. Vorselaar A Niv.1 -
za 15-04-2023 10:45 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 - Vc Lille United A Niv.1 -
za 22-04-2023 12:30 K. Kalmthout S.K. A Niv.2-1 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 -
za 29-04-2023 10:45 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 - K.V.C. Westerlo A Niv.2 -

 

 

Datum Uur Onderwerp Score
za 03-09-2022 10:00 K. Esk Leopoldsburg A Niv.1 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 -
za 10-09-2022 10:45 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 - Lommel Sk A Niv.1 -
za 17-09-2022 10:00 B.S.K. Retie A Niv.2 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 -
za 24-09-2022 10:45 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 - K. Lutlommel V.V. A Niv.2 -
za 01-10-2022 10:45 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 - K. Verbr. Balen A Niv.1 -
za 08-10-2022 17:30 K. Zwaluwen Olmen A Niv.1 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 -
za 15-10-2022 10:45 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 - F.C. Wezel Sport A Niv.1 -
za 22-10-2022 10:45 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 - K. Esk Leopoldsburg A Niv.1 -
za 29-10-2022 13:30 Lommel Sk A Niv.1 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 -
za 05-11-2022 10:45 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 - B.S.K. Retie A Niv.2 -
zo 13-11-2022 10:00 K. Lutlommel V.V. A Niv.2 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 -
za 19-11-2022 10:30 K. Verbr. Balen A Niv.1 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 -
za 26-11-2022 10:45 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 - K. Zwaluwen Olmen A Niv.1 -
za 03-12-2022 09:30 F.C. Wezel Sport A Niv.1 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 -

 

Rangschikking 2e Prov

  


Rangschikking 4e PROV


Dames 4e PROV