Secretariaat



OPEN : 18u30-19u30
maandag 26 februari

2e Prov 24 februari 2024

19.00u

KSAV A - Olmen

wedstrijdbal: Zaterdag

4e PROV 25 februari 2024

15.00u

KSAV B - Herenthout

wedstrijdbal: Zondag

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

U7 A

Info / spelers / trainerstaf

T1

Chakrad Rim

0465 61 70 76

rimchak04@gmail.com

 

Afgevaardigde

Tom Vandecraen

0495/87 19 79

vandecraen_tom@hotmail.com

 

Datum Uur Onderwerp Score
za 14-01-2023 12:30 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 - K. Lutlommel V.V. B Niv.2 -
zo 22-01-2023 10:45 F.C. Paal-Tervant A Niv.2 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 -
za 28-01-2023 09:30 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 - K. St-Dymphna F.C. Zammel Niv.2 -
za 04-02-2023 11:15 K.F.C. Ezaart Sport Mol B Niv.2 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 -
za 11-02-2023 09:30 Kadijk S.K. Overpelt A Niv.3 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 -
za 25-02-2023 12:30 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 - K. Kattenbos Sport A Niv.2 -
za 04-03-2023 10:00 F.C. Punt-Larum B Niv.2 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 -
za 11-03-2023 11:30 K. Lutlommel V.V. B Niv.2 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 -
za 18-03-2023 12:30 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 - F.C. Paal-Tervant A Niv.2 -
za 25-03-2023 09:30 K. St-Dymphna F.C. Zammel Niv.2 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 -
za 01-04-2023 12:30 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 - K.F.C. Ezaart Sport Mol B Niv.2 -
za 15-04-2023 12:30 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 - Kadijk S.K. Overpelt A Niv.3 -
zo 23-04-2023 10:00 K. Kattenbos Sport A Niv.2 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 -
za 29-04-2023 12:30 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 - F.C. Punt-Larum B Niv.2 -

 

 

Datum Uur Onderwerp Score
za 03-09-2022 09:30 Lommel Sk Niv.2 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 AMC
za 10-09-2022 12:30 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 - K. Kattenbos Sport A Niv.2-1 -
za 17-09-2022 12:30 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 - K.F.C. Ezaart Sport Mol A Niv.2 -
zo 25-09-2022 10:45 K.F.C. Eksel A Niv.2 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 -
za 01-10-2022 12:30 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 - K. Lutlommel V.V. B Niv.2 -
za 08-10-2022 09:30 K.V.V. Rauw Sport Mol Niv.2 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 -
za 15-10-2022 12:30 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 - Kadijk S.K. Overpelt A Niv.2 -
za 22-10-2022 12:30 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 - Lommel Sk Niv.2 AMC
zo 30-10-2022 10:00 K. Kattenbos Sport A Niv.2-1 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 -
za 05-11-2022 10:00 K.F.C. Ezaart Sport Mol A Niv.2 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 -
za 12-11-2022 12:30 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 - K.F.C. Eksel A Niv.2 -
za 19-11-2022 11:30 K. Lutlommel V.V. B Niv.2 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 -
za 26-11-2022 12:30 K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 - K.V.V. Rauw Sport Mol Niv.2 -
za 03-12-2022 09:45 Kadijk S.K. Overpelt A Niv.2 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel A Niv.2 -

 

Rangschikking 2e Prov


Rangschikking 4e PROV