Secretariaat


Enkel open op afspraak
in de maanden juni en juli
secretaris@ksav.be

3e Prov 24 juli 2024

19.30u

KSAV - ASV Geel

wedstrijdbal: Woensdag

Nieuws


Woensdag 24 juli om 19u30
KSAV - ASV Geel

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online

U7 B

Info / spelers / trainerstaf

T1

Lijnen Sien

0492 86 99 83

adv.luyten@telenet.be

 

Afgevaardigde

Niels Janssen

0478/98 88 24

niels.jansen6@gmail.com

 

Datum Uur Onderwerp Score
za 14-01-2023 12:30 K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 - F.C. Punt-Larum C Niv.2 -
za 21-01-2023 10:15 K.F.C. Arendonk Sport A Niv.2 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 -
za 28-01-2023 09:30 K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 - K.F.C. Arendonk Sport B Niv.2 -
za 04-02-2023 10:00 K.F.C. Ezaart Sport Mol A Niv.2 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 -
za 11-02-2023 09:30 K.V.V. Rauw Sport Mol Niv.2 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 -
za 25-02-2023 12:30 K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 - K. S.K. Sefa Herentals A Niv.2 -
za 04-03-2023 11:30 Olen United Niv.2 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 -
za 11-03-2023 10:30 F.C. Punt-Larum C Niv.2 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 -
za 18-03-2023 12:30 K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 - K.F.C. Arendonk Sport A Niv.2 -
za 25-03-2023 10:15 K.F.C. Arendonk Sport B Niv.2 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 -
za 01-04-2023 12:30 K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 - K.F.C. Ezaart Sport Mol A Niv.2 -
za 15-04-2023 12:30 K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 - K.V.V. Rauw Sport Mol Niv.2 -
za 22-04-2023 09:00 K. S.K. Sefa Herentals A Niv.2 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 -
za 29-04-2023 12:30 K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 - Olen United Niv.2 -

 

 

Datum Uur Onderwerp Score
za 03-09-2022 10:30 K. Lutlommel V.V. A Niv.2 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 -
za 10-09-2022 12:30 K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 - K.V.V. Thes Sport Tessenderlo B Niv.2 -
za 17-09-2022 12:30 K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 - F.C. Paal-Tervant C Niv.2 -
za 24-09-2022 10:00 K. Zwaluwen Olmen A Niv.2 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 -
za 01-10-2022 12:30 K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 - Kfc De Kempen Tielen-Lichtaart B Niv.3-2 -
za 08-10-2022 13:00 K.F.C. Tongerlo B Niv.2 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 -
za 15-10-2022 12:30 K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 - K.F.C. Ham United Niv.2 -
za 22-10-2022 12:30 K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 - K. Lutlommel V.V. A Niv.2 -
zo 30-10-2022 09:15 K.V.V. Thes Sport Tessenderlo B Niv.2 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 -
za 05-11-2022 13:40 F.C. Paal-Tervant C Niv.2 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 -
za 12-11-2022 12:30 K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 - K. Zwaluwen Olmen A Niv.2 -
za 19-11-2022 09:30 Kfc De Kempen Tielen-Lichtaart B Niv.3-2 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 -
za 26-11-2022 12:30 K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 - K.F.C. Tongerlo B Niv.2 -
za 03-12-2022 11:30 K.F.C. Ham United Niv.2 - K.S.A.V. St-Dymphna Geel B Niv.2 -

 

Rangschikking 3e Prov

 

     1.   KSAV St.Dimpna

     2.   Grobbendonk

     3.   Ramsel

     4.   Mol

     5.   Wechelderzande

     6.   Balen

     7.   Oevel

     8.   Linda Olen

     9.   Noordstar

     10. Herselt

     11. Rauw

     12. Flandria Ravels

     13. Poppel

     14. Beekhoek

     15. Kasterlee

     16. Houtvenne B